F480 Versiyon Güncelleme (F480XXHJ4) DENENMİŞTİR

Sponsorlu Bağlantılar

ali_tl11

ali_tl11

Üye
arkadaşlar f480'e p520 g.armani teması bulabilirmiyiz?

ali_tl11

ali_tl11

Üye
yokmu bişey bilen?:hmmm

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
f480 e tema atılmaz bunu ilk önce bilmeni isterim sadece firmware atarak ufak değişiklikler yapılabilir verdiğin telefonun modeline en yakın tema f480 e göre HUGO BOSS versiyonudur sadece ana menü o telefona benzerlik gösterir.

ali_tl11

ali_tl11

Üye
bilgilendirme için teşekkürler.:oke:

qadyr

Üye
Merhaba Arkdaşlar Aranızda F480 telefonunun Yazılımını Güncellemek isteyenler olabilir diye konuyu açıyorum zaten Şu Ana Kadar Baktığım Bir çok Yerde Doğru Anlatılmış Konu Bulamadım.
Kendi Tarafımdan Tamamen Denenmiştir Hiç bir Sorun Şuana kadar Görmedim.

Versiyon Modeli: F480XXHJ4 Türkçe Desteği Mevcuttur.
Boyut: 55 MB

İSTEDİĞİNİZ VERSİYONU SEÇİN:

F480: Hugo Boss Versiyonu (Tema Değişik ve Türkçe)

Tavsiyem: rerdem arkdaşımızın verdiği en son versiyon (Tocco) :

En son Çıkanı Font Değiştirme Mevcut NOT: Türkçe dil desteği yoktur.
F480 Pink Versiyonu (İngilizcedir) : http://www.maxicep.com/samsung/f480-pink-versiyon-f48fxeid1-f480-widget-denenmistir-425750.html

(F480XXHJ4) Versiyonu:

VERSİYONU YÜKLEMEK İÇİN GEREKLİ OLAN PROGRAM:

Ve YardımCı Program Multi Loader 5.33:

samsung pc studio'yu bilgisayarınıza yükleyin,
usb kablonuzda sorun olmadığından emin olun ve
fw den sonra telefondaki tüm veriler silineceği için fotoğraf rehber video vs gibi
önemli dosyalarınızın yedeğini alıp hafıza kartını ve sim kartınızı çıkartın.

multiloader downloaderda önemli olan ilk bölümdeki ikinci seçeneği msm6275/msm6280
olan seçeneği işaretliyoruz. önceden indirmiş olduğumuz versiyon dosyalarını bir klasöre çıkartıyoruz.
downloader'dan download a tik attıktan sonra "boot , amss, rsc1, rsc2 ve factoryFS olan butonlara tıklayıp versiyonu unzip yaptığımız klasörden tek tek seçiyoruz. bu işlemleri yaptıktan sonra telefonuzu bilgisayara bağlayarak "ses kısma-kamera ve açma/kapama" tuşlarına birlikte basın.
telefon açılacak alışık olmadığınız bir biçimde... sonra usb kablosunu Telefona Bağlayın Ve multidownloaderdan "port search "
yazan yere tıkladıktan sonra telefonumuzu program görecek.download butonuna tıklıyoruz.
flaşlama esnasında telefonunuza kesinlikle dokunmayın.
5dk ci ı süre içinde yeni versiyonunuz hazır ol k telefonunuz açılacak. bu kadar...

herşeyi yaptm ...fakat..port search butonuna bastığmda ready falan yazmıo..yardmcı olursanz çhok sewinirm..şimdiden tşk..

mucoFB

Üye
mrb arkadaşlar benim cihazımdada radyo sorunu var frekans tarattığımda sadece 2 tane buluyor onlarda müzik vs çalmıyor ufaktan bir cızırtı geliyor bu konuda verilen bütün versiyonları denedim ama değişen birşey yok bunun için gizli bir kodmu var acaba telefonu giiti gidiyordan aldım şu çakma imei olanlardan ondan kaynaklanıyo olabilirmi yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

hellboy_emre

Üye
teşekkürler sorunsuz çalısıyor :-)

ali yasin

Üye
Kardeşim verdeiğin yazılımı güncelledim . 1 gün kullandım sonra dil kaydı yani semboller değşti isimler değişti.Dil ayarlarıyla denedim olmadı.Tekrar dediğiniz gibi yapayımdedim bellibir yerde fdondu hiç hareket etmedi.Sonra kapandı tekrar kurayım dedim serrial port open error hatası verdi kardeşim yardım et yapamıyorum ailemin aldığı ilk telefon bozmak istemiyorum :((

bykati

Üye
peki bu versiyonu beyenmez isek eskisini geri nasıl yükleyebilirim...teşekkürler...

bykati

Üye
bu güncellemeden sonra java kurula biliniyormu....

MQFYQ

Üye
arkadaşLar en son qüncellemeyi paylaşır mısınız ?
:islik

ayembekbaran75

Üye
Merhaba arkadaşım.Öncelikle çok güzel bir paylaşım fakat ya ben beceremedim yada telde sorun var şimdi dediğini yapıyorum downloaderi açıyorum comu buluyor download diyorum sağ tarafta beyaz yerde aynen şole diyo:Err:amss ... bilmem ne oyle diyo napmalıyım şimdiden:tşk: .

----------Eklendi @ 14:15:40 ---------- Yazıldı @ 13:12:12 ----------

Merhaba arkadaşım.Öncelikle çok güzel bir paylaşım fakat ya ben beceremedim yada telde sorun var şimdi dediğini yapıyorum downloaderi açıyorum comu buluyor download diyorum sağ tarafta beyaz yerde aynen şole diyo:Err:amss ... bilmem ne oyle diyo napmalıyım şimdiden:tşk: .

yokmu cvp 1oyun yardım istiyorum senden.

NoquitgamE

Üye
Arkadaşlar Acil Yardım. Vermiş Oldugunuz< Linkteki Yazılımı Telefona Attım Fakat USB Kablosunu Çekmeyi Unuttum Telefon Yazılım Güncelledi Kapandı Açılırken USB Takılı Oldugu İçin Batarya Dolma İşlemine Geçti. Takıldı Kaldı Bende BATARYAYI ÇIKARTMAK zorunda kaldım :(( Şimdi Açıyorum SAMSUNG-SGH F480 Logosu Gitme Çubugunda Takılı Kalıyor Açılmıyor Telefon :(( Acil Yardım

cybord

Üye
Arkadaşlar mrb f480 model cihaz var elimde sim kilit diyor ya yardımcı olursanız çok sevinirim kod girdim olmadı güncelledim olmadı resetledim olmadı hala kabul etmiyor acil yardım lütfen...

fafa1236

Üye
Yeni firmware yokmu arkadaşlar ?

0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürler.

nurnur

Üye
Bişey Sorcam + olarak ne özellikleri var. Söyleyin ki Ona Göre Güncelleyelim Demi . Merak Ettim .

xalperen93

xalperen93

Üye
abi bende f480 var ve 2 gündür sürekli donma yapıyor ve dokunmatiği kendiliğine basıp arama yapıyor veya mesaj gönderiyor bu yazılımlardan F480JVIC2 bunu mu. yoksa F480XXHJ4 bunu mu yüklüyüm

ayrıca benim telin imei çakma yazılım atınca imei gider mi

MQFYQ

Üye
Bu versiyon hızlı olmasının yanında kolay bir şekilde widget yüklenebiliyor.
Telefonunuzu TKexplorer ile açıp, wgt uzantılı widget dosyalarını wm_store klasörününe yapıştırın teli kapayıp açın, hepsi bu kadar.

wm_store klasörünün yerini bu yolu izleyerek bulabilirsiniz.. Phone/user/widget/NF/wm_store
Widgetleri nerden indircez???

turk3458

Üye
Widgetleri nerden indircez???

arkadaşalr merhaba yeni f480 aldım. şu kaçak çin denilenlerden. telefon güzel özellikler vetam Ancaaak
1. sorunum ana ekranda sol tarafta bulunan okla açılan widget bazen açılıyor bazen açılmıyor. açılsada ana ekrana getirdiğim kısayolu atmak için canım çıkıyor çok zor oluyor. mesala müziklerde müzik çaları çalıştırınca anasayfaya geliyor. bunu ana sayfadan kaldırabilmem için widgeti açmam lazım açılmıyor zar zor açılsada oraya atmakta zorlanıyorum. versiyon güncelleme ile bu problemi çözebilirmiyim.
2. telefonu kapattığımda telefon kapanmıyor yeniden başlayıp açılıyor. bunu nasıl çözebiliriz.

aslında yarın iade gönderebilirim ama göndermek istemiyorum. telefon çok hoşuma gitti. ne geleceğini bilemiyoruz. yarın öğlene kadar bana yardım edin. yoksa göndereceğim.

Üst Alt