İstek Eski Nickler Yazsın

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Eski Nickler Yazsın
Sitede Nickini Değiştiren Yeni-Eski Üyelerin Eski Nickleri Bir Yerde Yazmalı Bence :)

• Beğen
Tepkiler: kfahaa ve Silinen Üye 2313801

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Destekliyorum

• Beğen
Tepkiler: kfahaa ve .NeXuS.
kfahaa

kfahaa

Üye
bencede olmalı beni tanıyanlar unutmasın diye ismimi değiştiremiyorum :(

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Bu arada hiç gerek duymadım ama nasıl değiştirebiliyoruz?

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: kfahaa
kfahaa

kfahaa

Üye
adminleri biraz uğraştıracak ama belki şöylede yapılabilir isim telefon gibi bölmeler var ya profil düzenlemede eski isim diye açarlar isteyen yazar ama güvenilir olmaz

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Silinen Üye 2313801

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Bana isim önersenize :)

• Beğen

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Onaylandı konu bir daha deneyin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yapılan tüm kullanıcı adı değişikliklerini nasıl yazarlar bilmem ama nereye yazılacak ? imzaya, imzanın altında yeni bir alana, profil de Geçmiş Kullanıcı Adları olarak mı ? nerede gözükmesi istenebilir ?

• Beğen
kfahaa

kfahaa

Üye
yapılan tüm kullanıcı adı değişikliklerini nasıl yazarlar bilmem ama nereye yazılacak ? imzaya, imzanın altında yeni bir alana, profil de Geçmiş Kullanıcı Adları olarak mı ? nerede gözükmesi istenebilir ?
solda kayıt
meaj
konu sekmesinin altına

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Yanda Telefon , Gsm , Beğeniler , Konular , Mesajlar , Kayıt ve İsim Yazıyor Beyaz Hani Orada Onun Gibi Bir Yer Oluşturulup oraya eski nick yazabilir :)

• Beğen
Tepkiler: kfahaa
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
@Ozan merak ettim yapar mı acaba

mürteza16

mürteza16

Üye
Vbulletinde iken imza yerinde görünüyordu. Xenferoya geçince kaldırılmıştı. Daha sonra tekrar ekleneceği söz konusuydu. Ama o konuşma orada kaldı.Devamı gelmedi. İnşallah bu sistem yeniden aktif olur.

Üst Alt