- En İyi Görünümlü İmza - Yarışmasında Oylama Başlamıştır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
ben yanlış yapmışdım
şimdi oldu

irun

irun

Üye
var ya nasıl nizami bir oy pusulası yollayacaktım, öyle bir pusula ulaşmamıştır yitik oyunun özel mesajına. siz kaybettiniz kardeşim.

arkadaşlar hepinize bol şans diliyorum, gerçi ben yarışmaya giremediğime göre buna ihtiyacınız yok ama
yinede herkese bol şans. iyi olan kazansın

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
MiStA Fb anlayışın için teşekkürler...

MiStA Fb arkadaşımızın oy pusulası özel mesajıma ulaşmıştır; oyu nizamidir. Teşekkürler...

pskolojik maynağ arkadaşımızın oy pusulası özel mesajıma ulaşmıştır; oyu nizamidir. Teşekkürler...

irun, "3 günde 30 mesaj nedir?" demiştin; göremedik seni yarışmada...

D3N1Z

D3N1Z

Üye
arkadaslar benim pc'de sorun war format atacam ama bu hafta sonu ve bende oy pusulasını acmıyor lutfen yardımcı olun ben nasıl oy kullana bılırım ben kacıncı sırdayım onu soyleyın ben oyumu kullanırım

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
D3N1Z özel mesajına bak...

gknky

gknky

Üye
oyumu verdim hadi hayırlısı bakalım . ... .

ukalaboy

ukalaboy

Üye
herkeze basarılar bende yolladım

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
batuhan--jewel_ma20--cepix ve deniz kaldı o zaman hadebakalım inş bu sefer cabuk biter

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
ukalaboy arkadaşımızın oy pusulası özel mesajıma ulaşmıştır; oyu nizamidir. Teşekkürler...

gknky arkadaşımızın oy pusulası özel mesajıma ulaşmıştır; oyu nizamidir. Teşekkürler...

MiStA Fb, cepix'i unutma...

irun

irun

Üye
<div class='quotetop'>(yitik oyun &#064; May 8 2006, 09&#58;09 PM) [post=330847]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

irun, "3 günde 30 mesaj nedir?" demiştin; göremedik seni yarışmada...
[/b][/quote]

30 msj cidden bişey değil, extra bi çabayada gerek yok, o yine dolardıda buseferde msj sayısını yarışamaya girebilmek için şişirenler alan filan deyip, yine kurallar kurallar diye hucüm edicektin bana

hem benim imzam ortada arkadaşım, bi yarışmanın tesciline ihtiyacı yok

kikaksk

kikaksk

Üye
acaba mumkun olursa kimin kime oy verdiğini görebilirmiyiz yitik oyun kardeşim...

Yıgen

Yıgen

Üye
bende katılmak ısterdım ama msj sayım az galıba neyse cok calısmam lazım coooooooooooooooook

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
irun her türlü diskalifiye edecektim zaten seni; haklısın...

kikaksk tüm yarışmalarımda sonuçlarda çizelge vermiyor muyum?&#33;

Yıgen sitede aktif olanları yarıştırıyorum; çünkü yeni gelen üyenin 2 gün sonra oy verip vermeyeceğini hesaplamak durumundayım...

jewel_ma20 arkadaşımızın oy pusulası özel mesajıma ulaşmıştır; oyu nizamidir. Teşekkürler...

D3N1Z

D3N1Z

Üye
bende yolladım umarım ulasmıstır

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
D3N1Z arkadaşımızın oy pusulası özel mesajıma ulaşmıştır; oyu nizamidir. Teşekkürler...

D3N1Z

D3N1Z

Üye
eywallah biraz sorun wardı pc&#39;de neyseki mutlu sona ulastıııı kac kısı kaldı bitmedi mi

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
B@TuH@N ve cepix arkadaşlarımız kaldı...

gknky

gknky

Üye
hadi arkadaşlar sizde oy verin ve sonuçlar açıklansın

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
Bügün ayın 10&#39;u mu? Diskalifiye kokusu alıyorum...

gknky

gknky

Üye
bu akşama kadar bekleyelim kardeşim bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt