Maxicep Galaxy S3 Mini Hediyeli Yarışma Oylama Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maxicep Galaxy S3 Mini Hediyeli Yarışma Oylama Konusu
Merhaba değerli Maxicepliler.

Yoğun ilgi gören yarışmamızın oylama sürecine geçmiş bulunmaktayız. Oylama, daha önceki yarışmalarda yaptığımız gibi Oy.Sandığı üyeliğine PM gönderimi şeklinde yapılacaktır.

Ahmet kullanıcısına 10 puan
Mehmet kullanıcısına 8 puan
Muhittin kullanıcısına 6 puan

Sizlere 10, 8 ve 6 puan değerinde oy kullanma hakkı verdik. Yukarıda vermiş olduğum örnekteki gibi, üç farklı puanınızı üç farklı üyeye dağıtmak zorundasınız. 10, 8 ve 6 sayıları dışında verilmiş puanlar geçersiz oy sayılacaktır. Puanlarınızdan sadece 1'i yada 2'sini kullandığınız oylar geçersiz sayılacaktır.

Oylama için şartlar ve kurallar:
  • Oylamaya sadece 06.05.2013 ve öncesinde maxicep.com'a kayıt olmuş üyelerimiz katılabilirler.
  • Yarışmacılar oylamaya katılarak diğer katılımcılara oy verebilir ancak kendisine oy veremez.
  • Kendisine oy veren yarışmacı yarışmadan diskalifiye edilir.
  • Aynı bilgisayardan giriş yapılan veya daha önce yapılmış, herhangi birine ait hesaptan yarışmacı kendisine oy veremez. Bunun tespitinde oy geçersiz sayılarak, forum kurallarınca gerekli cezai işlem uygulanır ve yarışmacı diskalifiye edilebilir.
Oylama sürecinin sonunda sizlerin göndermiş olduğunuz oylar hesaplanacak ve en çok oy alan ilk 5 kişi finale yükselmiş olacak. Finale yükselen yarışmacıların isimleri bu konu altından duyurulacaktır. Sizlerin oylarıyla finale yükselen isimler Maxicep Yönetim Kadrosu tarafından değerlendirmeye tabi tutulacak ve ödül almaya hak kazanan ilk 3 isim belirlenecektir. Yönetim Kadrosu'nun değerlendirme işlemi 29 kişilik yönetimin kendi içinde düzenleyeceği anketle yapılacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy, canali1, Süleyman ve 2 diğerleri

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nick: 15baba

Nick: 123456hsn123456

Merhaba ben HASAN maxicepe iki üç hafta önce kayıt oldum.İlk başta dosya indirmek için üye olmuştum.Sonra
forumu inceledim, beğendim.Sağolsun herkes duyarlı bir konu açtım beş dakika geçmeden yanıt geldi.Gelmeseydi nokia 5800 telefonum pert olurdu.Affedersiniz ama ben gibi belle yüklemeye çalışacaktım.İyiki forumunuza katılmışım.

Ben bu forum sayesinde telefonuma dahada bağlandım.En az 25 uygulama yüklemişimdir telefonoma.Hepsi yararlı uygulamalar.Forumun içeriği çok kapsamlı.Pc android haberler ilanlar alışveriş sözlük konudışı wp cfwler(en işime yarayanı) ve sayamadığım kadar çok şey.Pc yi açar açmaz foruma giriyorum.Yanıtsız konuları geziyorum yapabileceğim birşey varsa yardım ediyorum.

Bu forum sayesinde telefonumu hackledim cfw yükledim telefonum hızlandı antivirüs yükledim.Arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum maxicebi.Telefonomo alalı 3 sene oldu ama ben tam anlamıyla kullanımını bu siteden öğrendim.Kısacası ben siz olmadan bir hiçim.

Az önce pc me android yükledim sizin siteden.Çok mutluyum.android zevkini yaşadım.sizi çok seviyorum.sitenize girmekten net kotayı aştı.daha çok üye olmadan girmiştim ve üye oldum.

Nick: Abstract_Loco

Masa üstü açılmıyor
Ah nere baksamki nette
Kim yardım edecek bana
Sadece maxicepte
İşletim gücü kaçmış
Cam, dokunmatik falanmış
En son moda haberler
Pat diye maxicepte

Nick: adigetmf

Nick: adikom

Maxicep Ailesi

Kafamfaki soruları,
Gugıl amca bile bulamadı.
Sonunda canım atak etti,
Bu hayal benim için bitti.

Sahi! yenemedim merakımı,
Bağımlılık bu teknoloji salkımı.
Bilgisayardan telefona telefondan tablete,
Bulamadım hala sorularımın cevabını.

Aile istedim, çok şey mi?
Beni anlayan bir aile, her şeyimi.
Çevremdekiler teknolojiden yoksun,
Zorlamayın artık sabrımı, taakatimi.

Bana uzaylı gözüyle bakana değil,
Beni anlayıp destek çıkana ihtiyacım var.
Bana, ailem gibi sahip çıkana ihtiyacım var.
Teknoloji çapına bilgili arkadaşlara,
Sorularıma cevap verecek yardımsever topluluğa,
Kısacası, benim MaxiCep'e ihtiyacım var.

İstediğim herşey ve daha fazlası,
Cevapların yanında, destekçilerde cabası.
Burası yeterde artar, gerekmez fazlası,
İşte burası, benim ailem, benim arkadaşlarım Maxicep Portalı.

Nick: aeslan
MaxiCep'e "Maxi" Sevgi

İnternetin "maxi" alemi
Android, Symbian, Windows bilgileri
Ha MaxiCep'le tanışmamışsın
Ha hiç telefon kullanmamışsın

Ne öğrendiysem senden
Öğrendim C5-03'ümden
Ha MaxiCep'le tanışmamışım
Ha hiç telefon kullanmamışım

MaxiCep üyesi olmayanlar
Telefondan az anlarlar
Ha Maxicep'le tanışmamışlar
Ha hiç telefon kullanmamışlar

Nick: asfwefdsvcsascf

Nick: AмσηR@

Nick: bahtiyad

Nick: balcolu

Videoda bulunan arkaplan resmi tarafımca video oluşturmak için koyulmuştur, oylamaya etki etmesin lütfen.

Nick: barak1071

Nick: Baskentliia
Maxicep benim ilk defa 2007 yılında karşılaştığım 2011 de üye olduğum bir sitedir.Maxicep benim
hayatımda özellikle telefonlarla ilgilenmemi sağlayan bir sitedir.Maxicep te gerek bilgisayar
gerek telefon ve ders vb. Konuda çok yardımı oldu.bu sitede adminler,moderatörler ,üyelerin
paylaştığı bilgiler dosyalar çok işime yaradı hayatta belkide en iyi cihazı alamaya biliriz
,aldığımız herhangi bir cihazıda kullanmayı en iyi cihazların yapabildiği işleri kendi çok iyi
olmayan cihazımızda az da olsa yapmayı bu sitede hayatta hep hazır olan şeyler değilde kendi
araştırman bilgin becerinle yaptığın islerin daha önemli olduğunu bu sitede öğrendim. Yarışmayı
kazanma şansımın düşük olduğunu biliyorum zaten imkansızliktan metin yazıyorum ben biliyorum ki
resimde yapsam videoda çeksem şansımın az olduğunu biliyorum Teşekkürler Maxicep

Nick: bcgcan

Nick: beedroom

Öylece oturup izlemek istiyorum seni...
Konuşmadan gözlerinle bana bir şeyler söylemeni,gülümsemeni ve gamzelerinin çehrene nasıl yakıştığını izlemek istiyorum.Sonra sana bir şeyler anlatmak,varlığınla yokluklara nasıl anlam kattığını,sesini duyduğumda nasıl huzur bulduğumu anlatmak istiyorum.
Sen konuştukça nasıl mutlu olduğumu,beni karanlıktan aydınlığa çıkaran kişi olduğunu bilmeni isterdim.Belki de mesafelerde bulduğumuz yakınlığı kurban edeceğiz uzaklığının zehrine.Belki de farklı şehirlerde özlüyeceğiz birbirimizi,farklı insanlara seni seviyorum diyeceğiz.Bizi biz yapan o çocuksu duyguları arıyacağız her bir insanda.Belkide başlamadan bitecek bu aşk,ama ne olacaksa senin yanında olacak...

Nick: BeyazRapper

Nick: beytu90

Nick: brhn34

5800'ın canlandırıldığı mekan bence maxicep.com

nokia 5800 express music kullanıcısıyım.4 yıldır bu vasat durumdaki telefonu kullanıyorum.galaxy s4de çıktı tam alıcam derken başka bi yerden borç borç borç . Benim android hayalleri suya düştü. Son 1 Aydır kendimi maxicep ve 5800 a verdim daha ne yapabilirim diye birçok şey yaptım tema cfw applications ve twitter uygulaması fakat paylaşmak istemiyorum. Sadece insanlara engel olmamak için.Android dünyanın en iyisi herkes android alsın en güzelinden. Ben saatli bir bomba gibi dolaşıyorum kaç kez telefoncudan geri döndüm.size en kötü günümü anlatayım:
dolaşıyordum birden yanımdan bir çocuk geçti.çocuğu takip ettim çünkü telefonu s3 ilk defa görüyorum s3ü baya takip ettim fark ettim ki çocuk new star soccer oynuyor işte o gün telefoncuya koşup 5800ımı sattım hemde 250 tl civarı fiyata. üstünden 4-5 saat geçti tüm çalışmalarım, cfwlerim onun üzerinde olduğunu farkettim daha doğrusu emeklerim...
koşup geri satın aldım tam 320 tl fiyata ...

Ogün bugündür hasretimdir androide,android markete ve oyunlarına

Bu metin bana S3 kazandırmaz ama hiç değilse bir kere anılsam yeter
not:niyetim kendimi acındırmak değildir.

Nick: bymehmet42

Maxicep seni buldugum ilk gündenden beri
Aklıma gelen bütün sorula cevap verdin
X ve ye gibi karışık değil saydeydin
İnsanların dolup taştığı anlardan beri
Cezbediciliğin herkesin dilinde
El uzatamaz sana hackerlar
Pişman olurlar sonra

Nick: canali1

Nick: cancan59

Nick: cuneytttttt

maxicep sitesine 7.7.2009 tarihinden beri üyeyim gerçekten hiç bir siteye ihtiyaç olmadan tüm ihtiyaçlarımı,güncel haberleri,en iyi teknoloji güncellemelerini takip ediyorum.İnşallah hiçbir aksilik olmadan bu büyük forum devam edip,bizleri daima mutlu eder.
Saygılar Maxicep Ailesi

Nick: custave

Nick: djcs

Nick: esertepeihl

Selam ben tam bir telefon bağımlısı olan 15 yaşında bir çocuğum.Ben elime Nokia 5800xm aldığımdan beridir var bu bağımlılık.Bir gün nette uygulama bakarken shell uygulamalarını gördüm ve çok hoşuma gitti.Ben bu shell uygulamalarını ararken her girdiğim site arkasından sövdürtüyordu taki Maxicep i görene kadar.İlk gördüğümde birşey anlamadım ama yavaş yavaş site bana bende siteye açılmaya başladık.Sonra siteyi bırakamaz hale gelmiştim sabahtan akşama kadar telefonun yada bilgisayarın başından kalkmaz oldum çünkü aşırı şekilde bağlanmıstım siteye tabi sıte bile denemez cünkü hayatımın yarisından çoğunu kaplamaya başladı şimdide sınavlar filan derken günün yarısını kaplıyo artık ama bi yöntem buldum tabi kùzenime arkadaşlarıma diyerek benim yerime ve kendilerine uygulama yenilik bakmaya başlayıp bana benzemeye başladılar babama bile bulaştırdım o derece artık dediğim gibi siteden cok daha sosyal medyaya benziyor çünkü herkez bi samimilik gosteriyo bu bile beni bağlamaya yeter ben bu site olmazsa olmaz diyorum ve çok sevdiğim bir tek sıte olarak arkanızdayım ve sizi ebediyyen takip edeceğimden eminim...

Nick: GHOST_O.R.J

Ben uzun yıllardır maxicep kullanicisiyim gerek ayylasim gerek se bilgilendirmeleriyle surekli maxicep yanımızda suana kadar ki en iyi ve temiz sitelerden biri arayuz acsindanda sade ve duzgun olan maxicep e sonsuz teşekkürler .D aktif bir bilgisayar kullanıcısı olarak basarilarinizin dewamini dilerim

Nick: gkcll

sene 2005 n72 bir telefon almıştım telefonu yeni çözüyordum ve telefonumu çook seviyordum ve bir gün telefonuma güvenlik kodu koydum ve unuttum yeni aldığım sim kartı kullanamıyordum başka sim kart takınca güvenlik kodu istiyordu ALLAH ım çıldıracaktım ve internetten araştırmaya başladım google güvenlik kodu açma kırma bulma arattım çook arattım 1 hafta sürdü ter türlü siteye girdim ve birgün yine google güvenlik kodumu açmak için uygulama yazdım maxicep'i gördüm tıkladım bir baktım uygulama oyun destek herşey var ve o gün maxicep sayesinde öğrendim ben oyun uygulama yüklemeyi varkmı bundan daha güzel bir örnek neyse o zamanlar maxicep böyle ikonlu bir site değildi solda yazılar konular alt altaydı klasik bir versiyondu tabi şimdi geleşti birde amlemi gülen bir surattı güzeldi her neyse s60v2 nedir bilmiyordum bunuda maxicep sayesinde öğrendim s60v2 için güvenlik kodu bulucu yazıyordu bilmiyordum ama güvenlik kodu deyince tıkladım sonra karşıma unlockME diye bir uygulama çıktı hemen indirip telafona kurdum ALLAH ım bu şakamıydı bu nlockme güvenlik kodumu buldu o kadar mutlu oldum ki ve bir internet sitesinin insanı mutlu edebileceğini kim bilebilirdi işte maxicep 2005 den heri benimle büyüyor ondan sonra hep maxicep ten oyunlar uygulamalar yükledim çok şeyler öğrendim bilmediğimi bilip yapamayacaklarımı yaptım şunuda ekleyeyim ben köyde yaşıyordum köyde internet yoktu zaten ilçeye gidince hemen internet cafeye gider olanca harçlığımı maxiepten uygulama oyun yüklemek için bitirirdim dediğim gibi köyde yaşardım internet de olmadığı için defalarca şifre unuttum üye oldum,unuttum üye oldum maxicep'e üye olmak için onlarca e posta açtım maxicep ' üye olmadan olmazdı çünkü teknolojinin inanılmaz bilgisi doluydu yıl 2013 ve ben yine hep maxicep'teyim ve yaşadığım sürecede olacağım. çok insana da üye olmasına sebep oldum biri birşey sorduğunda yada duyduğumda elefonla bilgisayarla ilgili hemen maxicepe yönlendiririm halada yönlendiriyorum maxicep olmasaydı çok şeyi bilmezdim.
TEŞEKKÜRLER MAXİCEP iyiyki varsın iyi hayatımızdasın.. üyeniz gkcll

Nick: hackerimlan

Sevgili Maxicep ;

İlk başta baştan bir forum olarak lazım olan dosyalarımı indirmeye başladım daha sonra bağımlılık haline geldi böyle indire indire bağımlısı oldum. Bütün gerekli herşeyimi buradan indirip lazım olan dosyaları konu açıp en kısa sürede cevap aldığım için bu forumu çok seviyorum bağımlısı oldum artık vazgeçemiyorum.

Hergün bütün vaktim burada geçiriyorum lazım olan program olmasa bile arkadaşlarıma yardım ediyorum . Bu forumu çok seviyorum iyiki var.

Nick: HackerMet

NEDEN Mİ BU KADAR MAXICEPİ SEVİYORUM Maxicepe girdiğimden beri okulda bir havam oldu nasıl mı okulda hiçbirşeyden haberi Olmayan biriydim dünyada ki her olayı en geç öğrenen hep bendim şimdi ise maxicep sayesinde daha televizyon da bile çıkmamış haberleri hemen öğrenebiliyorum. Özellikle spor alanında ki haberleri okulda ilk ben yayıyorum şimdiye kadar bir sürü siteye girdiğim ve üye olmuşluğum var ama hiçbirine bu kadar bağlanmadım nedeni hiçbiri bu kadar güncel değildi ve konulara saygı yoktu özellikle en sevdiğim özelliği mobile sürümü olması bu sayede sayfalar çok çabuk açılıyor ve forum da zaman geçirmek zevk veriyor. Bundan 2 sene önce bilgisayar ve telefonla ilgili hiçbir konuda bilgim yoktu maxicepe üye olduğumdan beri özellikle bilgisayar alanında çok fazla ilerledim ve şimdi lise 3 öğrencisiyim gelecek sene bilgisayar programcılığına gitmek istiyorum burdaki en önemli neden maxicep ve ailesi çünkü bilgisayar alanında gelişmemde çok büyük etkisi oldu. gelecekte de maxiceple devam etmeyi düşünüyorum çünkü daha öğreneceğim çok şey var maxicepi sevmemin bir diğer nedenlerinden biri de normal hayatta kimseyle konuşamayacağım olayları, düşüncelerimi ve sorunlarımı burda paylaşarak sorunlarıma hemen cevap almam. Okulumuzda ki arkadaşlarımın neredeyse hepsi sırf[belki reklam olucak] facebook için net paketi yaparken ben maxicep için yapıyorum ve ne zaman internete girsem ilk işim maxicepe bakıp yeni olaylara ve yeni konulara bakmak ve özellikle diğer önemli nedenim maxicepin yetkililerinden biri olan mad eagle'in en zor zamanlarımdan biri olan hangi hedefe yönelmeliyim yani hangi mesleğe gitmeliyim soruma çok güzel cevap bulması ve yardım etmesi ona sorduğum bütün sorulara hiç sıkılmadan cevap vermesi. Tabiki diğer yetkililerinde yardımı oldu bugüne kadar diğer nedenlerden biri de maxicepte çok fazla arkadaş edinmem işte bütün bu nedenlerden dolayı maxicepi ve maxicep ailesini çok çok seviyorum
hazırlayan: Hackermet

Nick: Heroata

Nick: hüseyintuna

Yarışmacımız Power Point Sunum Dosyası biçiminde içeriğiyle katılım sağladığından önizleme koyamamaktayız.
http://www.maxicep.com/attachments/160780d1369605489/

Nick: karansa

Mobil Platform da En Iyisi Farkla.
Tartışma yapılmaz sonucu bilmiyorsan kıyasla,
Kaç yıldır buradayım nedenini anla.
Konu açmama gerek kalmıyor ihtiyaçlarım ortada,

Maxicepe girdin mi bağımlı olursun.
Telefona olan ön yargılarını bir anda unutursun,
Uygulamaları indirip gördünmü.
Bir dahakine ilk burayı bulursun,

Yönetimi desen profosyoneller zaten,
Gel aramıza katıl sen.
Görürsün farkı orta da zaten,
Sana garanti ederim vazgecemeyecen.

Maxicep önceden bilmiyordum seni,
Diğer siteler ihtiyacımı karşılamıyordu inan ki.
Uygulama lazım di search ettim Google de,
Ilk maxicep çıktı kayıt oldum girdim bile.

Karşıma çıktı binlerce uygulama.
Lazım olanlar çıktı hep dolaştım forum da,
Indirdim çoğu uygulamayı attım telefona.
Yararını her gördüğüm de aklıma geldi bu site,
Bağımlısı oldum çıkmam bir daha.

Nick: kenan214

Telefon için güzel bir şey /Acaba ney ney / Arkadaş dedi maxicep / Dedim o nasıl birşey // Dedi durma gir içeri / Girdim baktım içeri / Buldum aradığım herşeyi / Çok sevdim ben bu siteyi // Duydum yapılıyor bir yarışma / Dedim katılmalıyım buna / Nasıl birşey yapmalıyım acaba / Güzel hediyeleri kapmaya // Yazmalıyım bir şiir / Olmalıyım bir / Kenan oğlan der ki / Bitti bu şiir.

Nick: kilic450

Neden Maxicep?

Merhaba ben öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum... Adım Ali... İlk olarak maxicep.com adresine gelişmiş ve her konuda bilgi edinebileceğim bilgi birikimlerinden, teknolojik kıyaslamalardan, dosya paylaşımlarından dolayı üye olmuş bulunuyorum... Maxicep forum üye olduğumdan itibaren neredeyse her hafta düzenli olarak takip etmeye çalıştığım, veriler indirdiğim tek sitedir... O kadar alışkanlık haline geldi ki ne araştırıyorsam her araştırma metninin sonuna ''Maxicep'' ifadesini ekler oldum.. Aradığımı en doğru verilerle bulduğumu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim... Edindiğim bilgilerin ve verilerin maddi karşılığı yüksek olsa bile Maxicep üyeleri bu veriler karşılığı hiç ücret talep etmedi... Hakkınızı helal edin...
Bu forumda izleyici konumundaydım hep... Hep izledim, nadiren yorumlarda bulundum..Minnettarım...
Bu forumda dostluk ortamı yok.. Bir AİLE ortamı var ve ben bu ailenin sessiz bir üyesiydim...Sesim yanlızca başkasının hakkını yiyenlere çıkar ve ben bu kötülüğü burada hiç görmedim...
Bir şiir yazmak istedim. Yanlızca içimden geçeni yazdım. Arada şiir yazarım çok sık olmasa da.. Sevdiğim bu sitenin düzenlediği yarışmayı duyunca çok sevindim... Daha dün yazdım bu şiiri ama tam bu ailenin fertlerine hitap ediyor... Umarım beğenirsiniz...

Nedendir bilmem bu sevgi?
Nedendir maxicep sevgisi...
Evde yanlızım ama değilim
Ailem hep yanımda.. Bilgisayarımın ucunda...

Nedendir bu öğrenme sevgisi?
Hiç birşey bilmem ben,bilemem
Maxicep olmadıkça...

Nedendir bilmem bu mutluluk?
Nedendr maxicep sevgisi...
Sahip oldum o anda
Maxicep.com da mutluluğa...

Nedendir bilmem bu sıkı bağlar
Sahibim bir aileye
Sımsıkı bağlanmış köprünün halatları misali....

Bilirim artık
Öğrenirim severim mutlu olurum bağlanırım
Çünkü maxicep hep yanımda...

ALİ DEMİR

Nick: knight97

EN BABA FORUMA DÖKÜLEN SEVGİ MISRALARI...

Taht kurdun gönlümüze, tüm gönüllere,
Sadece bir forum değiliz biz, üç milyon kalple büyüyen bir aile.
Sensin bizi her daim huzurlandıran, sanal alemde,
Kenetlendik sıkıca birbirimize daima, senin sayende.

Anlamı yok sensiz ne fiberin, ne de internetin,
Sen varken güzel her şey,sen yoksan olmaz be Maxicebim.
Ne ararsak sende buluyoruz, rehberimizsin sen bizim,
Kıymetlisin bizim için, olmazsa olmazımızsın Maxicebim.

Sana bağlanınca, hayata bağlanıyoruz adeta,
Seninle varıyoruz, hayatın o hoş tadına.
Seviyoruz seni, rengarenk duygularla
Her daim hoşnutuz hayattan, sen var oldukça.

Beklediğimizden fazlasını veriyorsun bizlere,
Sanal bir terapisin sen, kendimize geliyoruz seninle.
Aklımızda hep sen varsın, kazınmışsın gönüllere,
Fethetmişsin bu alemi, taht kurmuşsun her yere.

FURKAN ACAR

Nick: kuzeyfirtinasi

Nick: majes2008

Bir akşam bilgisayarımda Counter oynuyordum ve 5-6 saat oynadıktan sonra biraz sıkılmıştım ve başka bir şey yapmak istedim ama ne yapacaktım Pes2013 oynadım sıkıldım Call Of Duty oynadım sıkıldım ben başka bir şeyler yapmak istiyordum birden aklım Maxicep geldi ve Maxicep'e girdim bir insan bir siteden en fazla ne isteyebilir haber, forum, android, programlar saatlerce baktım fakat daha sitenin yarısını bile gezememiştim. Birkaç saat sonra acıkmıştım fakat sitede o kadar çok haber var ki başından kalkamıyordum bende anneme ekmek arsı bir şeyler yapmasını söyledim fakat o yemeğe gelmemi söyledi neyseki aklıma bir fikir geldi telefondan girecektim telefondan da sorunsuz bir şekilde dolaşılan Maxicep bir kez daha saygıyı hak ediyordu. Okulda, maçta, işte her yerde takip edilebilen Maxicep eşsiz bir siteydi bu yüzden Maxicep' e teşekkür eder saygılarımı sunarım

Nick: manyaqqq

Nick: Metin

FORUMUN İYİSİ

Telefonu al eline, burası ilk durak
Diğer işe yaramaz siteleri bırak
Maxicep stres ve sıkıntıdan uzak
Korkma her şey ücretsiz, yok hiçbir tuzak.

Maxicep en iyi mobil teknoloji hattı
Telefon konusunda onundur kral tahtı
Sadece sözde değil, görülüyor icraatı
Burada takıl istiyorsan içinin rahatlığını.

Üye ol ve istediğini indir
Binlerce oyun, uygulama senindir
Telefonunun yüzü gülsün, onu sevindir
İstediğin gibi takıl, burası senin evindir.

Emeğe saygısızlıktır indirip kaçıp gitmesi
Paylaşım yaptıkça artar üye rütbesi
Arttıkça gelir paylaşım yapma hevesi
Hizmet, bu forumun ana felsefesi.

Hiçbir yerde yok böyle teknoloji ateşi
Sanal alemde yok mobil konusunda onun eşi
O yüzden en iyi yapandır Maxicep işi
Boşuna üye olmadı 2 milyon kişi.

Canı sıkılan adres çubuğuna Maxicep yazsın
Sabah akşam burada takıl, yine de sıkılmazsın
Hem de boşuna diğer sitelerde zaman harcamazsın
Burası seni öyle bir çeker ki, bırakıp kaçamazsın.

Üyeler iyi geçinir, güzeldir sohbet ortamı
Maxicep sadece forum değil, teknoloji portalı
Ben bu kadar anlattım, forumdadır gerisi
İşte burası Maxicep, forumun iyisi!

Nick: mdma

HER ZAMAN HERYERDE
Her zaman ,her yerde maxicepteyim.Uyumadan önce,uyandıktan sonra.Otobüste,cafede,restaurantta.Merak ettiğim bir konu varsa hemen maxicepe bağlanırım.Sahip olmak istediğim uygulamalar varsa hemen maxicepten indiririm.Cep telefonumla,bilgisayarımla ilk buluştuğum an maxicepe girer yeni uygulamaları kontrol ederim.Kısacası herzaman heryerde maxicepteyim.Herzaman heryerde birtanesin maxicep !

Nick: mhe123456

Maxicep öğretmen öğrenci ilişkisi gibi hayatima girdi istediğim şeyi bulup na sil ve yapcagimi öğreniyorum bunu sağlayan herkese teşekkür ler

Nick: moxter

Nick: mtevfikdag

Nick: musti843

BİR TEK AMAÇ DOĞRULTUSUNDA

İnsan sonuçta keyfi yerinde olur olmaz ,
Hayat sonuçta nereden vuracağı belli olmaz,
Ama bir gerçek var unutma,
Bizi birbirimize bağlayan Maxicep forumumuz var sanalda..

Maxicep'e sanal alem deyip küçümsememeli
Üyeler arasındaki kuvvetli bağı es geçmemeli
Bu arada unutmadan şuna değinilmeli
O bağ zayıflamadan hep güçleniyor nükleer enerji misali.

Irk,dil,din ne olsa farketmez
Burada aile var yamuk yapanı affetmez,
Sevdiğini, iki eli kanda olsa bile kestirip es geçmez.

Hey Maxicep ailesi burada bir şeyleri unutulmamalı,
Bu yarışmadan bir değil bir çok ders çıkarmalı,
Amaç ödül almak, birinci olmak değil,
Birbirimizin gönlünü, sevgisini kazanmak olmalı...

Nick: najanaja

Nick: OPC

Nick: Özkan Ç

(bilmiyorum belki biraz uzun bi yazı yarışmacının amacı dışında olarakta görülebilir ama gerçekleri paylaşmak istedim)
iyi çalışmalar;
ben görsel olarak birşey yapmak yerine foruma nasıl katıldığım ve süreci anlatmak istedim.
üyeliğim aslında 2008 yılında başlamıştı o sıralar sanıyorum 6300 kullandığım dönemdi ve uygulama yüklemek için üye olmuştum. Daha sonrasında uzun zaman forumda hiç bulanmadım. C5-03'de uzun süre başka kişilerin yapmış olduğu yazılımları kullandım ancak geçen sene kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra sinirlerim ve psikolojim çok bozulmuştu uğraştığım hiç birşey beni mutlu etmiyordu sürekli uğraş edinecek birşey aradım temelde bilgisayarcıyım araştırmacı bir yapıda olunca yazılım düzenleme işinde buldum kendimi forumdan çıkmaz oldum sürekli yazılar okuyup birşeyler yapmaya çalıştım ve bir süre sonra foruma bağlanmaya başladım gerçek dünyamın yerini forum almıştı arkadaşlar edinip sürekli yazılımla ilgili konuşuyordum sonra bir gün dışarıya çıktığımda hayatın başka ilerlediğini gördüm sadece zaman harcıyordum burda. Yazdığım şeyler inandırıcı gelmiyor olabilir forumdan yasaklandığım için, ben bazı şeylere kafamı takmamak için kendimi o kadar çok foruma bağlamıştım ki psikolojim bozulmuştu doktora da gittim bu yüzden bir süre kullandım şuan psikolojim yerinde ama hala bana kafayı yedirttiren bu foruma giriyorum, insanlarla yüz göz oluyorum. Bilirsiniz online oyunların içeriğinde bağlanma etkisini artırıcı unsurlar vardır kopamazsınız oyundan sürekli oynarsınız işte bende son zamanlarda yorum yapmasamda forumda yazılanları okuyorum insanlar arkamdan konuşuyor(iyi yada kötü), yerimi almaya çalışıyorlar kendimi övmedim hiçbir zaman yine övmem. Ama hepsi bir oyunun parçası. insanlar beni yanlış tanıdı, güzel forum aktif ve bağlandığıma pişman olmadım hiç.
beni dinlediğiniz için teşekkürler

Nick: qLaMoR

Nick: reytmen

Telefonumla, başım sıkıştı.
Kim yapar diye browser sekmesi taştı.
Sonunda bu dedim maxicep dedim.
Yapar,cevaplar dedim.
Kesin halleder,maxicep im benim
Konu açıyım dedim.

Nick: Sehir_Tilkisi

Cebe telefon telefona maxi cep gerek

Nick: steyleehakan

Maxi cep iyiki varsin
Arkadaslarimla indiriz senden
Xavi gibi hizli paylasirsin
İki dakikada bulurum konuyu
Cebimden para cikmaz
En guzel paylasim sende
Perili bir sitesin sanki
Maxicep iyiki varsin

Nick: Süleyman

Nick: tadalar

ben maxicepi niye seviyorum öncelikle bu yoğunlukta güzel güncel bir site bulamadığım için diğer sitelere yazdığım yorumların veya konuların cevapları uzun süre sonra geldiği için bu sitede böyle bir şey olmadığı için seviyorum mesela bir şey alıcaksam önce buraya yazıp bu siteye üye olan arkadaşlarımızın görüşlerinden faydalanarak ürün hakkında bilği ediniyoruz bu site sadece telefon araştırma inceleme sitesi degil yani aslında ismin maxicep değilde farklı bir şey olması bile düşünüle bilir mesela maxitek vb. belki site ilk açıldığında telefon düşüncesiyle açılmış olarabilir ancak şuan bir çok tekneloji dergisi ile kıyaslanacak seviyede bilgili üyeleri ve araştırma ekipi mevcuttur.Yeni çıkan oyunlar arabalar telefonlar vb bir çok alanda incelemelerde bulunması bunun en açık örneğidir ve bu şekilde devam etmesini istiyorum birde ben pc başına çok oturan bir insanım ve bilgisayarı ilk açtıgımda bu sitede acaba bu gün ne değişiklik var diye merakla açıyorum bu sağlayan herkeze teşekkürler ederiyorum ve bu etkinlikte güzel bir yarışma olması dileğiyle adaylara başarılar diliyorum

Nick: Teom@n

Bilgisayar'ın sürekli açıksa,
Gündüzün gecene karıştıysa,
Yapacak daha iyi bir şeyin olmadığını düşünmeye başladıysan,
Yaptıklarınla Symbian'a can verdiğin hissine kapılıyorsan,
Bir iş sahibi olmak sıkıcı gözüküyorsa,
Bu uğurda harcadigin zamana,
Çalışmayıp kazanamadığın paraya,
Kaybettiğin göz sağlığına rağmen hala bırakamıyorsan,
Bu semptomlara bir sebep yada bir isim arıyorsan,
Psikoloğa bile gitmeyi düşündüysen,
VAZGEÇ!!!
MaxiCep'in MaxiEtkisini yaşıyorsun! Teslim ol ve Maxilenmeye devam et.

MaxiCep! Anlatılmaz, yaşanir...

Nick: TLGa35

Nick: usta-bissci

Nick: ümran

şairler bile sevgilerini anlatacak kelime bulamazken
ben MAXİCEP'e olan sevgimi nasıl anlatabilirim ki
ne diyordu şair;
Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu Bu derde düşmeden önce.
Benimkide bundan farksız, bu sevgiyi anlatacak kelimeler yok bu yüzden Türk Dil Kurumuna başvurdum MAXİCEP'e olan sevgimi anlatabileceğim yeni kelimeler üretsinler diye...

Nick: veycelll

mini cep midi cep cebin gerçek adresi maxicep

Nick: x-scarface

Maxicep için tasarlanan oyun modunu alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz
ETS 2 Maxicep Modu

Nick: ysssf

Nick: yusufcan764

Bugün maxicep in benim için olan yerini düşündüm de maxicep olmasa benim telefonumda hiçbir uygulama oyun program olmaz ve ben o zaman akıllı telefonu ne yapayım kullanmama sebeb kalmaz can sıkıntısından ölürüm benim için maxicep 'in yeri çok ayrı bu yüzden katkısı olanlara kurucularına gönülden teşekkür ediyorum ve yarışma düzenlediğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum şuanki telefonumdan memnun değilim o yüzden mecbur olarak yarışmaya katıldım sizden bir yardım bekliyorum Saygılarımla Yusufcan ÖZDEMİR

Nick: zaakaan
Ürün olarak değil t-shirt tasarımı olarak

Konunun altında kesinlikle kime oy verdiğinizi söylemeyiniz. Oylarınızı Oy.Sandığı üyeliğine PM atınız.

Oy Kullanmak İçin Buraya Tıklayınız

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy, Süleyman, Reşwan ve 1 kişi daha
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Herkese basarilar :) Okuldan gelince oyumu kullanayim :eller:

• Beğen
Tepkiler: cancan59

ümran

Üye
başarılar arkadaşlar

manyaqqq

Üye
Bütün Çalışmaları Tek tek İnceledim
Herkez emek vermiş
Daim Olsun Selametle

• Beğen
barak1071

barak1071

Üye
herkese başarılar :)

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Emek veren arkadaşların hepsinin ellerine sağlık,

hak eden kazansın..

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Herkese başarılar arkadaşlar biçok emek var burada umarım adil bi oylama olur ve hakedenler kazanır :oke:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
küçük versiyonunu gördünmü :)

gördüm aynı ben :) ama benim sakal bıyık o kadar gür deil daha seyrek ve ince :) çok güzel olmuş kardeşim walla ne yalan sölim senin adı hatırlamıyom :) muhabbetimiz oldumuydu senlen :) yoksa sadece paylaşımlarımdanmı biliyon beni?

marist

marist

Üye
Herkese BaşarıLar , Hak eden Kazanır İnşaLLah, Ben KatıLamadım Maalesef. :dry:

• Beğen
hüseyintuna

hüseyintuna

Üye
Abi o kadar uğraşmistim ya final haftasi sinavlari biraktim yemekhane den izin aldim binbirturlu iş...

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
herkese başarılar :alkis

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Abi o kadar uğraşmistim ya final haftasi sinavlari biraktim yemekhane den izin aldim binbirturlu iş...

İçeriği bana dün göndermişsin. Normalde bu konuyu 00:00'da açmam gerekirdi. Ama senin gönderdiğin dosyanın ne olduğunu çözebilmek ve onu burada sergileyebilmek için 1 saat geciktim. Daha erken göndermiş olsaydın gif yapardık, video yapardık yada senden farklı bir formatta kaydetmeni isterdik. Tekrar sorayım sence ne yapabilirdim ?

hüseyintuna

hüseyintuna

Üye
Bilmiyorum abi galiba boşa uğrastim o kadar saygilar kolay gelsin

asigsasi

asigsasi

Üye
güzel çalışmalar var herkesin emeklerine saglık herkese başarılar diliyorum :)

OPC

OPC

Üye
Adaletli bir oylama olur inşallah :) Yapanların ellerine sağlık :)

asfwefdsvcsascf

asfwefdsvcsascf

Üye

umarım hakeden kazanır..

benim resim çok küçük kalmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt