- En İyi Görünümlü İmza - Yarışmasında Oylama Başlamıştır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
- En İyi Görünümlü İmza - Yarışmasında Oylama Başlamıştır
<span style="color:#006600"><span style="font-size:14pt;line-height:100%">Öncelikle bu mesajın -baştan sona- tamamını okumanız gerekmektedir.</span></span>

Oylama süresi başlığın açılmasından sonra 1 ile 2 gün içerisinde sonlandırılacaktır.

<span style="color:#990000">http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=34449</span>
Yukarıdaki adreste duyurulan katılım koşullarını okuyup, yarışmaya iştirak ettiklerini beyan eden katılımcılar şunlardır:

<span style="color:#000099">pskolojik maynağ - B@TuH@N - jewel_ma20- iceboy
gknky - MiStA Fb - ChavRash - FrontmaN
crows - volo - kikaksk - cepix
D3N1Z - ukalaboy</span>

Yarışma koşullarında belirtildiği üzere; <span style="color:#996633">oylama sadece yarışmacılar tarafından gerçekleştirilecektir</span> ve de <span style="color:#996633">tüm yarışmacılar oy vermek zorundadır</span>.

Oylama sistemi şu şekildedir ve itiraz edilmeden gerçekleştirilecektir:

Seçimlerde olduğu gibi oy pusulası hazırladım. Ve hazırladığım oy pusulası yine seçimlerde olduğu gibi sandığa atılacaktır. Sandık kullanamayacağımızdan <span style="color:#996633">oy pusulalarınızı</span> bana yani <span style="color:#996633">yitik oyun&#39;a özel mesajla göndereceksiniz</span>.

Oy pusulalarınızda bir kişiyi seçmek yerine tüm yarışmacıları puanlandırma yöntemini uygun gördüm. <span style="color:#996633">Her katılımcı</span> kendisi hariç <span style="color:#996633">tüm katılımcı avatarlarına puan vermek zorundadır</span>.

Oy Puslası:

Oylama sürecinde şunları göz önünde bulundurun:

Objektif olun; arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize bağlılığınızın ölçülmediğini hatırlayın. Yarıştırılan sadece imzalar... Bu nedenle oy verirken şunu düşünün: Eğer bu imzalardan birini kullanacak olsaydım; hangisini seçerdim? Ve bu şekilde imzaları sınıflandırın...

Oylama Şekli ve Dozu:

Kendi imzanıza oy vermeyeceğiniz için imzanızın yanına "X" işareti koyacaksınız. Daha sonra en beğendiğiniz imzadan başlama üzere puanlandıracaksınız... En beğendiğiniz imzaya 13 puan vereceksiniz. 12, 11, 10... 1 en az beğendiğiniz imzaya kadar bu böyle gidecek. Oylamayı tamamladığınızda klavyenizdeki F12 tuşunun yanında bulunan Print Scrn tuşuna basıp, Paint ya da benzeri bir programla ekran görüntüsünü yani oy puslasını "*.jpg" formatında kendi isminizle kaydedip, bana özel mesaj yolu ile ulaştıracaksınız...

Bu işlemi gerçekleştirmek için sitesinden yardım alacağız...

Oy Pusulası&#39;nın Özellikleri:

Oy pusulasında iki adet kaydırma çubuğu mevcuttur. Bir tanesi aşağı-yukarı diğeri ise sağa-sola hareket etmektedir. Bu çubukları kullanarak tüm imzaları görmeniz gerekmektedir.

Her imzanın yanında birer kutucuk mevcuttur. Puanlarınızı bu kutucuklara yazmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki 14 kutucuk; imzaların yanındaki kutucuklara girdiğiniz değerleri barındırır. Verilen puanların düzenli gözükmesini sağlamak içindir.

Örnek Oy Pusulası:
pskolojik maynağ&#39;in oy verdiğini varsayalım. Kendisine oy veremediği için kutucuğa x yazacak. Diğer katılımcılara puanlarını verecek.

<span style="color:#990000"><span style="font-size:14pt;line-height:100%">Oylama Sistemi İle İlgili Önemli Uyarı:</span></span>

Yukarıdaki resmin oy pusulasındaki karşılığı aşağıdaki gibidir. Teknik sebeplerden oy pusulasına yansıtılamamıştır.

MiStA Fb&#39;nin yukarıdaki durumdan ötürü yarışmadan çekilebime hakkı doğmaktadır. Ancak imkanlar gereği oylama bu şekilde yapılacaktır. MiStA Fb oy pusulasını teslim eder ise durumu kabullenmiş sayılır. Yine beyan etmesi halinde yarışmadan çekilebilir.

MiStA Fb yarışmadan çekildiğini beyan etse dahi tüm yarışmacılar MiStA Fb&#39;yi yarışmacı olarak görmeye ve oylamasını ona göre yapmaya zorunludur.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Oy pusulasını sana nasıl gönderecez onu anlamadım kardaş. Programı kapattığımız da oylar siliniyor?

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
Sizin son yeşil bölgedeki kutucukların ekran görüntüsünü bana göndermeniz yeterli...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ben biliyordum zaten, bilmiyen arkadaşlar olur diye sormuştum..

Oy pusulam gönderilmiştir, nizami ola..

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi

ChavRash arkada&#351;&#305;m&#305;z&#305;n oy pusulas&#305; özel mesaj&#305;ma ula&#351;m&#305;&#351;t&#305;r; oyu nizamidir. Te&#351;ekkür ediyorum.

iceboy

iceboy

Üye
Benimkini de yolladim, hayirli olsun herkese...

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun...

iceboy arkadaşımızın oy pusulası özel mesajıma ulaşmıştır; oyu nizamidir. Teşekkür ediyorum.

VoLo

VoLo

Üye
bende gönderdim.yarışmacı arkadaşlara başarılar.işallah nizamidir.iyi olan kazansın

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi

volo arkadaşımızın oy pusulası özel mesajıma ulaşmıştır; oyu nizamidir. Teşekkürler...

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
bende gönderdim iyi olan kazansın

crows

crows

Üye
pusula gönderilmiştir

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Ben de gönderdim.

Shadowman07

Shadowman07

Üye
hangi arada derede yapıyorsunuz anlamıyorumki bende katılmayı düşünüyodum..

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
pskolojik mayna&#287; oy pusulan ula&#351;mad&#305;...

crows arkada&#351;&#305;m&#305;z&#305;n oy pusulas&#305; özel mesaj&#305;ma ula&#351;m&#305;&#351;t&#305;r; oyu nizamidir. Te&#351;ekkürler...

FrontmaN arkada&#351;&#305;m&#305;z&#305;n oy pusulas&#305; özel mesaj&#305;ma ula&#351;m&#305;&#351;t&#305;r; oyu nizamidir. Te&#351;ekkürler...

juniouremre 3 gün boyunca kat&#305;l&#305;mc&#305; bekledik; nerelerdeydin?

Shadowman07

Shadowman07

Üye
ne bilem ya o kadar siteye kurcalıyorum bi türlü görmedim yarışmayı neyse avatar yapın bari bu aralar..

kikaksk

kikaksk

Üye
oyumu yolladım hayırlı olsun...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(juniouremre &#064; May 8 2006, 07&#58;29 PM) [post=330780]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ne bilem ya o kadar siteye kurcalıyorum bi türlü görmedim yarışmayı neyse avatar yapın bari bu aralar..
[/b][/quote]

Avatar yarışması geçtiğimiz günlerde yapıldı..

yitik savaşçı

Üye
    Konu Sahibi
kikaksk arkadaşımızın oy pusulası özel mesajıma ulaşmıştır; oyu nizamidir. Teşekkürler...

juniouremre, ChavRash&#39;ın da belirttiği gibi yakın bir zamanda başka yarışma olmaz...

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
ok ok bnm icin sorun deil warım bitazdan oy uda yollarım

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
ewet oy pusulamı yitik oyun kardesime postaladım en yakında eline ulasıp bakar inş
hade bakalım millet ii olan kazansın yanlız benm o hareket olayına dikkat ettiniz dimi her sey onda cunku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt