Dünya devi Nokia'da şok gelişme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
senin bunu anlamanı beklemiyorum zaten ben istesem bu cihazı simfree de alabilirdim o konu ayrı.ayrıca kimi niye oyalayayım insanlara iftira atmak huyun oldu galiba ben bu cihazı aldıgım tarihte de ne zaman gelecegini söylemiştim zaten ki cihaz erken geldi.birisine bir ithamda bulunurken haddini aşmamaya özen göstermeyi ögrenmiş olman gerekiyordu.Cihaza gelince bugüne kadar senin aklına gelecek cihazdan fazla telefon kullamışımdır.ve bugüne kadar bu kadar kolay kullanımlı sorunsuz ve hızlı bir cihaz daha görmedim buna 4s one x ve n9 da dahil.sen istersen cihazını usb bellek olarak kullanmaya devam edebilirsin beni ilgilendirmiyor.ben birşey paylaşmak istersem bluetooth a da gerek duymadan direk olarak istedigim adrese gönderebiliyorum dosyalar aklına gelebilecek herşey dahil bunlara gönderecegim kişininde yanımda olmasına da gerek yok dosya boyutu sınırım da yok.senin soft codecle açmaya calıştıgın hd videoyu da ben kameramla zaten çekebiliyorum.resim olayına hiç girmiyorum zaten istersen photosynth ile çekilmiş lumia900 resimlerini bir incele 360derece panaromik resimler harika gözüküyor.
windows phone işletim sistemi senin aklında kısıtladıgın gibi bir sistem degil gerçek son kullanıcı sistemi olarak tasarlanmış ve sen kabul etmesen de adamlar resmi olarak satış listelerini açıklıyor orada gözüküyor satış durumu nasıl oldugu.

xPaSHax

xPaSHax

Üye
haberı okuyunca 3210 aklıma geldı duraklarda reklam panolarında ılk cıkısı bence nokıa eskıden cok ıyı ısler cıkarıyodu sonra nedense dususe gectı samsung pıyasada bıle yoktu apple de htc de ama bu fırmalar cep telefonu ısıne gırınce nokıa gerılemeye basladı teknolojı ılerledı dıger fırmalar yoluna baktı hep gundemdeydı ama ılk guzel telefonları cıkaran nokıa teknolojıyı gerıden takıp ettı bence en buyuk hatası symbıanla devam etmesıydı androıd ios cıkınca hıc bır degısıklıge yıne gıtmedı ılgınc durum ama üzücü

pRime.

pRime.

Üye

Serdarr :nono: Bana itafta bulunmuşsun vallahi kınıyorum :nono: Ben sadece görmedim dedim dikkat edersen ;) Yazık sana bilgin var da saygın ve anlayışın yok neyleyim böyle bilgiyi :angry:
onu ben senin için söylemedim güzel kardeşim bak öbür konuda tartıştığım başka birisi var yanlış anlamışsın.

Matador03

Matador03

Üye
peki :aman2:

Matador03

Matador03

Üye

ayrıca ben iphone 4s'in çekim kalitesini çok başarılı buluyorum ancak nokia bu işi daha iyi başarıyor. en yakın rakibi iphone 4s ile apple.

Bana kalırsa 1. 808
2. N8
3. 4s ama bunu hem kullandığım hem de izlediğim videolardan yararlanarak söylüyorum .

Polymath

Polymath

Üye
Nokia'ya laf kondurmuyor bazı arkadaşlar. Elin yabancı markasını eleştirmeyip sabit bakarak nokia ne yaparsa en iyisini yapar mantigini birakmaları gerekiyor. Nokia amazonda yok satiyormuş. Amerikadan mi ibaret akıllı telefon pazarı. 10 bin kişi lumia serisi patlama yaptı diye mi cikariliyor? Daha forumda telefonu eline almadan videolara bakarak lumia 900 dunyanin en iyi telefonu demeleri o kadar saçma ve mantıksız ki. Diyecek birsey bulmak zor gercekten. Dunyanin en iyi kamerasi 808 diyin. Amenna kimsenin çiti cikmaz ama dunyanin en iyi teli diye lumia900 derseniz halen iyı ruyalar iyi uykular derim

• Beğen
Tepkiler: klongs
HakaN-06

HakaN-06

Üye
Zaten bu kafayla batmaları normal. Nokia batsında sizde kurtulun bizde :D

paix1984

Üye
bütün yazıları okudum ama hiç birinize katılmıyorum arkadaşlar intelin aton işlemcili telefonu k800 u bir araştırın derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...