GM Discovery 2 [Custom Rom] Discovery II - Discovery II+ Lollipop Görünümlü Kitkat Rom

Sponsorlu Bağlantılar

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Xposed Modülleri çalışmıyor. Gravity Box denedim telefon brick oldu.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
root yok diye biliyorum.Olmazsa rootlayıp diğer secenek ile yukleyeyim.tsk ilgin için

root yok diye biliyorum.Olmazsa rootlayıp diğer secenek ile yukleyeyim.tsk ilgin için
önemli değil

ESRİYEN

Üye
Romu kurdum sonunda.Bence sorunsuz bir rom.Bir gündur kullanıyorum.Sarzı biraz daha iyi .Benim için artısı sebeke cekmeyen bölgeden cıkınca sebeke hemen gelmiyordu .Bu romdan sonra buyuk ölcüde düzeldi.Discovery 2 plus cihazıma sıkıntısız yükledim.
Önceden kamera uygulamasında ön kameraya geçiş butonu kaybolmuştu.Bu romla düzelir diyordum olmadı.ön kameraya bir kaç programda denedim geçmiyor.Geçecek bölüm yok.Söktüm ön kamera soketi takılı sıkıntı yok.İlginç bir durum.Anlaşılan ön kamera bozuk.Servisten başka bulabileceğimiz yer varmı discovry 2 plus parçası satan.Olsa ben takarım

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Ben de yükledim, gayet güzel ama bir sorun var. Wi-fi 20 dk. falan açık kalınca sitelere girmiyor. İnterneti kapatıp açmam gerekiyor. Neden kaynaklanıyor olabilir?

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Valla rom mom islerine hic girmeyin elbet yakinda guncelleme gelecektir gm 2 icin gm 1ede gelmez diolardi geldi suan bizim androidimuzle onlarin androidi ayni bu haksizlik ve dogru deil bizim cihazimiza en yakinda bir lolipop guncellenesi gelir bence ☺

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Valla rom mom islerine hic girmeyin elbet yakinda guncelleme gelecektir gm 2 icin gm 1ede gelmez diolardi geldi suan bizim androidimuzle onlarin androidi ayni bu haksizlik ve dogru deil bizim cihazimiza en yakinda bir lolipop guncellenesi gelir bence ☺

O hayalleri çıkar aklından dostum. Discovery 2'ye lollipop güncellemesi gelmeyecek. Ayrıca romların birsürü avantajı var.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
r21orcvx

r21orcvx

Üye
d

Son düzenleme:
Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar herkese merhaba, ben discovery II kullanıyorum, 01025 kitkat 4.4.2 kullanıyorum. cihazımı root'lamak istiyorum, romum stock rom olarak kalabilir stabilite açısından. ya da varsa pure google experience bir rom onu da kurabilirim stabil olduğu müddetçe fakat şu an tek derdim rootlamak... aynı cihaza sahip ve rootlu kullanan birisi var ise bana ulaşabilir mi acaba ?
mail: [email protected]
facebook: tayfun bacakcı
whatsapp : 05369901158

iRoot yükle hata ayıklama modunda bağla bilgisayara bi yeniden başlatsın alsana rootlu :)

r21orcvx

r21orcvx

Üye
d

Son düzenleme:

seytanazapta666

Üye
ÇaRşI 2387 denedin mi romu nasıl

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
arkadaslar bende discovery 2 plus ar garantiye yolladim sarj sikintisi icin geldi bugun sorunu yazilimsal sorunmus ve bugun aldim telefonu yedekle ve sifirla bolumunden sifirladim yine ayni oldu eskisi gibi ne yapmaliyim kendim buna yazilim atamazmiyim yardim edin arkadaslsr? :(

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
arkadaslar bende discovery 2 plus ar garantiye yolladim sarj sikintisi icin geldi bugun sorunu yazilimsal sorunmus ve bugun aldim telefonu yedekle ve sifirla bolumunden sifirladim yine ayni oldu eskisi gibi ne yapmaliyim kendim buna yazilim atamazmiyim yardim edin arkadaslsr? :(
Cihazı tam şarz edip kalibre et

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Cihazı tam şarz edip kalibre et
kardesim oyle degil yaa bu yazilimsal bir sorunmus bu garantinin attigi yazilimi ben telefonu sifirlayarak silmisim o yyzden oldu ben o dedigin kalibre etmeyi flan hepsini denedim mecbur yazilim atilacak nasil atilir biliyormusun ve ya bilen biri varmi?

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayardan mi yapacağız kardeşim bu islemleri? Bana kısa bir özet geçen sevinirim :) acemi değilim bu işlerde eskiden Samsung telefonun vardı odinle sto k ROM attigim olmustur? Nasıl yapılır bu driver flan yuklemicezmi?

Konuyu okumuyormusun? Bilgisayarla yapacak işin yok telefondanda yapabilirsin. Ama bilgisayardan sadece klasörleri açıp dosyaları atabilirsin ondan sonrası recoveryden yapılacak.

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Konuyu okumuyormusun? Bilgisayarla yapacak işin yok telefondanda yapabilirsin. Ama bilgisayardan sadece klasörleri açıp dosyaları atabilirsin ondan sonrası recoveryden yapılacak.
Dedigin o play storeden indirdim biseler yaptim o programda recovery ye girmior telefon acil yardim edin arkadaslar :(
arkadaşlar bu romu kurdum fakat şimdi stock roma dönecem ne yapmalıyım

lamegold

Üye
Beyler ben rootsuz yapılan kısımda takıldım telefon kapalı iken downloada basıp usb takıyorum sadece telf sarj ediyor bişey olmuyor sorun nerde benmi yanlış yaptım

Üst Alt