GM Discovery 2 [Custom Rom] Discovery II - Discovery II+ Lollipop Görünümlü Kitkat Rom

Sponsorlu Bağlantılar

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Şu an kullanıyorum , sadece 2G modu yok sanırım bide şu mavimsi rengi değişebilsem :)
ayrıca opera minide aşağı yukarı kaydırırken miui deki gibi tersine gidiyor

Ayarlar>Diğer>Mobil Ağlar>3G Servisi>Ağ modundan sadece 2g yapabilirsiniz :)

seytanazapta666

Üye
Usta gnd 2 icin uyumlumu tel yeni geldi brick olmustu allahtan garantide anlamadilar yaptikar gonderdiler

Simdi bunda sikinti var mi miui gibi kamera calismiyodu dokunmatikte sikinti vardi bunda da o tarz sikintikar var mi ona gore kuracam kurmasi bir sey deilde orjinale donmek sikinti valla zaten orjinal room donerken birick yaptim tel kendin test edio kullandiysan bende kuracam arkadasim cevabini bekliyorum
Usta gnd 2 icin uyumlumu tel yeni geldi brick olmustu allahtan garantide anlamadilar yaptikar gonderdiler

Simdi bunda sikinti var mi miui gibi kamera calismiyodu dokunmatikte sikinti vardi bunda da o tarz sikintikar var mi ona gore kuracam kurmasi bir sey deilde orjinale donmek sikinti valla zaten orjinal room donerken birick yaptim tel kendin test edio kullandiysan bende kuracam arkadasim cevabini bekliyorum

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Romda hiç bug varmi ve ilerde lollipop orjinal güncellemesi geldiğinde telefonu ilk aldığı.iz günkü gibi yapabilirsiniz guncellemerde felan birde download moda nasıl giriliyir son olarak ben king root kullanıyorum bir sıkın tı olurmu?

byAndroid

byAndroid

Üye
Romda hiç bug varmi ve ilerde lollipop orjinal güncellemesi geldiğinde telefonu ilk aldığı.iz günkü gibi yapabilirsiniz guncellemerde felan birde download moda nasıl giriliyir son olarak ben king root kullanıyorum bir sıkın tı olurmu?
Hoca lolipop rom istiyordun yükle bunu işte lolipop olmasa bile arayüzü öyle :)

yaytas

yaytas

Üye
hocam discovery 2 de otg kablosu şuan için yok nasıl yapabilirim acil destek

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Görüntülü arama yapabilme yok deilmi?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
ROM güzel şuana kadar bi sorunu çıkmadı. Ama birşeyi merak ettim, Xposed modülleri çalışıyor mu ?

ESRİYEN

Üye
trwp yi kurarken downloada basıp telefonu kapalı olarak baglıyorum yukleme neden baslamıyor .kac defa denedim.baska bilgisayarda da aynı :(

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
trwp yi kurarken downloada basıp telefonu kapalı olarak baglıyorum yukleme neden baslamıyor .kac defa denedim.baska bilgisayarda da aynı :(
driverleri yüklememişsin, mobile uncle ile yükleyebilirsin recoveryi

yaytas

yaytas

Üye
bazen telefon da download moduna geçiş olmuyor el ile alman gerekir ardından bağladığın takdirde açılacaktır
bazen telefon da download moduna geçiş olmuyor el ile alman gerekir ardından bağladığın takdirde açılacaktır

ESRİYEN

Üye

Download moduna nasıl el ile alınacak.tsk

Download moduna nasıl el ile alınacak.tsk

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
downloada bas, 5 saniye sonra kabloyu tak

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Deneyeniniz var mı ? Xposed Modülleri çalışıyor mu ? ona göre kendim deneyecem

ESRİYEN

Üye
Olmuyor arkadasım yaa .Driverleri kurdum .pdanet sorunsuz calısıyor.hata ayıklama tamam.download a basıp kapalı iken takıyorum batarya doluyor diyor yuzde sıfır :(
Olmuyor arkadasım yaa .Driverleri kurdum .pdanet sorunsuz calısıyor.hata ayıklama tamam.download a basıp kapalı iken takıyorum batarya doluyor diyor yuzde sıfır :(

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
rootlu mu cihazın

• Beğen
Tepkiler: ESRİYEN

Üst Alt