Uygulama com.google.process.gapps hatasi yardim lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

kaan0066

Üye
Allah razı olsun kardeşim. Ben de S3 Mini kullanıyorum da , Play Store'den bir şey indirecektim birden hata verdi bir daha giremez oldum. Korkmuştum bozuldu mu diye. Şimdi garantiye mi göndermem lazım gerek diye düşündüm. İnternette araştırdım buraya rastladım denedim düzeldi. Rahatladım :D Çok teşekkür ederim.

vlknsncr

vlknsncr

Üye
Ayarlar,Uygulama yöneticisi , hepsi , seçenekler,uygulama ayarlarını sıfırla , telefonu yeniden başlat bende sorun çözüldü
Eyvallah kardeş senin yöntemle sorun 2 saniye içinde düzelti,
Htc one S Orjinal rom (rootsuz)

altok42

altok42

Üye
bendede bu sorun olduğunda tele format atmıştım keşke daha önce bu konuyu okusaydım
açıklamalar için teşekkürler...

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Gapps dosyalarını yeniden flashla.

darksoulz

Üye
Merhaba arkadaşlar rehberim gidecek mi bilgisi olan var mı ? yada telefonumdan birşeyler silinecek mi ?

Ayarlar,Uygulama yöneticisi , hepsi , seçenekler,uygulama ayarlarını sıfırla , telefonu yeniden başlat bende sorun çözüldü (bu format mı oluyor ?)

erdemM006

Üye
S.a bnm telefnumun markasi htc hd2 ben com.google.process.gapps hatasiyla karsilasdm telefonumda android isletim sistemi var. Sizin sundugunz islemi yapamiyorum. Uygulama yoneticisinde ayarlari sifirla yok. Sadece boyuta gore sirala ve a-z sirala var ne yapmam gerikyo. Yardm edersenz sevinirm simdiden tesekkurler...

Rachsuchtig

Üye
Arkadaslar halamin s3 minisinde ayni sorun var markete giremiyor falan ben bu cozumu yaptigimda telefonda veri kaybi (rehber ve mesajlarin silinmesi vb.) Olur mu telefon benim olmadigi icin riske edemiyorum acil
Şimdiden Teşekkürler

omurakin

Üye

denizc123

Üye
Ayarlar,Uygulama yöneticisi , hepsi , seçenekler,uygulama ayarlarını sıfırla , telefonu yeniden başlat bende sorun çözüldü
hocam sırf teşekkür etmek için üye oldum foruma, eline sağlık çok teşekkür ederim

dusenvodka

Üye
Ya beyler ben galaxy gio kullanıyorum,cynogen mod yüklemiştim 1 hafta önce.gapps olayını yapmayı unutmuşum bugün geldi aklıma yaptım şimdi de Maalesef Setup Wizard durdu diyor ve tamama basınca yine aynı ekran çıkıyor home tuşuyla ana ekrana da gitmiyor kaldım öyle ortada bi yardım ?

fatihsimsekfb

Üye
Allah razı olsun ne diyim play store a girmiyordu telefonumn sayende girdi. Çok çok çok sağol

hakan238irmak

Üye
üye olmama rağmen cevabı göremiyorum yardım nerde yazıyor çözüm

miami2626

Üye
telefonum galaxy s4 bu sorun bendede vardı güncelleştirmelerini yaparken iptal etmem gerekiyodu ettim bu sorun başıma geldi burdaki çözümü uyguladım yeniden başlattım ama bu seferde telefon açılmıyo başlangıç ekranında kalıyo çözümü nedir acaba ??

LennyR

Üye
Samsung Galaxy Gio kullanıyorum. Ayarlar,uygulama yöneticisi , hepsi yapıyorum seçenekler çıkmıyor.Lütfen yardımcı olun ya.Sırf bu sorunu çözmek için üye oldum.Şimdiden teşekkürler.

LennyR

Üye
Samsung Galaxy Gio kullanıyorum. Ayarlar,uygulama yöneticisi , hepsi yapıyorum seçenekler çıkmıyor.Lütfen yardımcı olun ya.Sırf bu sorunu çözmek için üye oldum.Şimdiden teşekkürler.

tklvhsar

Üye

Ben söylediğiniz gibi yaptim ama duzelmedi telefonum galaxy s2 4.1.2 yuklu bu sorunu nasil cozebilirm telefonum rootlu yardimci olursaniz sevinirim

xromantix

Üye
KardeSim eline emegine sagLık ALLAH razı olSun cok saoL.

Üst Alt