Uygulama com.google.process.gapps hatasi yardim lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

ercin312

Üye
konuyu hortlatmK gibi olacak ama teşekkürü sizlere bir borç bilirim. teşekkür ederim

merzer

Üye
2 kere cihazı faberika ayarlarına dönmeme neden olan bu sorunun çözümü için binlerce kez teşekkürler, telefondan soğumuştum yahu:)

hipokratkim

hipokratkim

Üye
Ayarlar,Uygulama yöneticisi , hepsi , seçenekler,uygulama ayarlarını sıfırla , telefonu yeniden başlat bende sorun çözüldü
kardeş eline sağlık mükemmelsin . bu bildiklerini birde HTC yardım merkezindeki heriflerede anlatsana 2 saattir onlardan yardım almaya çalışıyorum.

Ferds

Üye
Arkdaslar selam. Ben azerbaycandan yaziyorum bu sorun bendede iki kez oldu. Ikisindede ayarlarimi fabrika ayarlarini sifirla yapdim. Ve sorun cozuldu. Ama neden oldugu barede fikrim yok. Yardimci olursaniz sevinirim. Bilmek istiyorumki neden ola bilir, ben yuklemeler islemini durdurmushdum google play store den. Bundan ola bilirmi acaba? Ve onun bir daha olmamasi icin ne yapmam gerek.??? Yardimci olun lutfen. Saygilar...

dooxaa

Üye
Bende google play den uygulama indirirken durdurdum ayni hatayi verdi.(note2)

metinkcesme

Üye
arkadaslar ben galaxy s3 Jelly bean 4.1.1 I9300 üme cyanogen mod 10 u kurarken unfortunately the process com.google.process.gapps has stopped bu hatayı ok dedıkten sonrada Unfortunately setup wizard has stopped hatasını aldım. Telefon su an acık ama fonksıyonlar calısmıyor sadece hataya ok dedıkce tekrar cıkıyor.ne yapmam lazım bılen bırı acıl yardım etsın :( :(basımıza dert olucak bu Cyanogen Mod offffffffffff :(:(

meroyusuf

Üye
ben bişey sorabilirmiyim uygulama ayarlarını sıfırlıyınca uygulamalarda yapılan herşey formatlanıyor mu yani en baştaki hallerine geri mi dönüyor ?

serdarsa

serdarsa

Üye
teşekkurler. pekı devamı halınde ne yapmak lazım

barış Ceyhan

Üye
Benim telefonumda o hatayi veriyor ama oyle uygulama ayarlari hepsi diye birsey yok yardim lutfen samsung galax note2

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40

ukkase

Üye
Allah razı olsun.

mehmetmetin

Üye
Aynı hata bende de oldu. Önerdiğiniz çözüm problemi halletti.Teşekkürler

DİDA

Üye
Allah razı olsun kardeşim süper

mustimix41

mustimix41

Üye
Allah razı olsun işten geldim boyle oldu duzelticem diye bu saat oldu yatamadım işe yaradı rahat uyuyabilirm (note II) hayırlı gunler ...

murat131131

Üye
Ayarlar,Uygulama yöneticisi , hepsi , seçenekler,uygulama ayarlarını sıfırla , telefonu yeniden başlat bende sorun çözüldü

Kardesim cok tesekkurler sorunum çözüldü ama bu seferde malesef tarayici durdu diye hata veriyor? Bu nasil biseyki? Polypad tablet android 4.1

xkarinca

Üye
allah razı olsun kardeşim çok çok çok sağol

hakan7464

Üye
teşekkürler ederim gerçekten işe yaradı

COKOPRENSSS

Üye
Ayarlar, Uygulama Yöneticisi, Hepsi, Seçenekler, Uygulama Ayalarını Sıfırla yapılıp telefonunuzu kapatıp yeniden başlatınız. Probleminiz çözülmüş olacaktır.

cenin01

Üye
eyvallah kardeşim çok işe yaradı

Üst Alt