Uygulama Clash of Clans Bot v6.0 Resimli Anlatım - Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

quarentines

Üye
ya ben bu saldırı olayını anlayamadım bot nasıl saldırıyor ?:oha2:
ya ben bu saldırı olayını anlayamadım bot nasıl saldırıyor ?:oha2:

musty921

Üye
wait for main screen hatasını kendi bilgisayarımda çözüme ulşatırdım background mode aktif olunca hatayı veriyor bende kaldırdım sorun ortadan kalktı bu hatayı alan arkadaşlar sizde bi deneyin umarım sizinde çözüme kavuşur

quarentines

Üye
alakası yok sadece bluestack ı yeniden başlatcaksın sonra o otamatik olarak clash ı açıyor klan kalseinden mesaj geliyomu ona bakıyor ganimetleri topluyor ve hatta asker basıyor eline sağlık admincimm:sahan:

Meteemre

Meteemre

Üye
Merhaba bot herseyi yapiyor orduy basiyor ama arama yapmiyor ne yapabilirim
Durmadan zaman sayiyor sonra koyu tekrar kontrol ediyor nerde hata yapmis olabilirim yardim edin lutfen
Yardim edebilecek biri varmi acaba

Mefazzal

Üye
Durmadan zaman sayiyor sonra koyu tekrar kontrol ediyor nerde hata yapmis olabilirim yardim edin lutfen
+1

clashofclans111

Üye
Denicem simdi botu bakalim nasil :) eline saglik dostum simdiden

yunussgenc

Üye
Beyler biri tw ile bağlanıp botu kurabilirmi. ben indirdim ama kordinat ayarlayamıorum

Esksehirli26

Üye
Merhaba kardeşm bende cocbot.au dosyasına tıklayınca error verıyo yardımcı olabılırmısın

basicx

basicx

Üye
Benim sorunum şu;
saldırı güzel ganimet güzel ammavelakin kupa sayısı bellir bir rakama geldiginde örnek 1900 ustune cıktıgında botta sapıtmalar meydana gelıyor. ve sadece 1 asker gonderıp saldırıyı durduruyor. Yakalarsam botu yenıden baslatıyorum ammaaa yakalayamazsam kupaları bıtırene kadar ugrasıyor. Örnek bugun 1900 ustune cıkmıstı botu acık bırakıp evden cıktım döndugumde 1427 kupaya kadar dustu bu konuda yardımcı olabılırmısınız

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
Benim sorunum şu;
saldırı güzel ganimet güzel ammavelakin kupa sayısı bellir bir rakama geldiginde örnek 1900 ustune cıktıgında botta sapıtmalar meydana gelıyor. ve sadece 1 asker gonderıp saldırıyı durduruyor. Yakalarsam botu yenıden baslatıyorum ammaaa yakalayamazsam kupaları bıtırene kadar ugrasıyor. Örnek bugun 1900 ustune cıkmıstı botu acık bırakıp evden cıktım döndugumde 1427 kupaya kadar dustu bu konuda yardımcı olabılırmısınız

general de other options sekmesı var onun altında trophy range var o aralıgı yuksek tut. ondan kardeşim.
Merhaba kardeşm bende cocbot.au dosyasına tıklayınca error verıyo yardımcı olabılırmısın
coc u yönetici olarak çalıştır.
Beyler biri tw ile bağlanıp botu kurabilirmi. ben indirdim ama kordinat ayarlayamıorum
ver tw yardım edim.
>>>>locate army camp<<<< doğru girmemişsindir. 220 ise 220 yap ordu kampı sayısını doğru gir.
Time Idle: 0 hours 3 minutes 39 seconds böyle bişey yazıyo kardeşim botta saldırı yapmıyo
o kalenin asker isteme süresinin 3 dakka 39 sanıye geçtigini söylüyor.
2 kere saldırdı ikisinde de en fazla 80 90 alabildi 150.000+ köylerden ?
Resimdeki ayarları yaptım fakat pek işe yaramadı gibi bu ayarlar ?
Güzel ayarları olan bana resim atabilir mi aynısını yapmak istiyorum
ölü şehirleri max th 10 yap ganimet 200 bin 200 bin OR yap
normal şehirleri dokunmasanda olur th 4-6 da kalsın. ganimet 400 bın 400 bin yap.(ben bu ayarı kullanıyorum)
burada olan varmı bir sıkıntım var köy aramaya 1 altın iksir yazsam dahi saldırı yapmıyor bir kere yanlışlıklamı nasılsa 1 barbar gönderdi arama yapıyor güzelim ganimetleride geçti sebebi nedir buradan olan yazarsa sevinirim?
dead base yani ölü şehir ayarını doğru yap.
dead 10 th yani 10 lvl köy. 200 bin 200 bin yap ve OR olsun. düzelecektir.
Please restart your computer for the applied changes to take effect.

Allah için şuna bi çözüm bulun
rootlu burdaki blue stacks indirmen gerek .
sonra ekran çözünürlük ayarını otomatik program ı var onu ındır yap duzelecektır.
[13:25:12] Townhall Info Button is not available

hatası veriyor sürekli binaları tanımlamıyor sanırım, ne yapabiliriz?
klavye ok tuşundan sehirden uzaklasıp , tekrar locate townhall ayarını yap ve şehrinde en ufak değişiklik yapma herşey yerli yerinde kalsın.

basicx

basicx

Üye

TROPHY RANGE ARALIGI BU AMA 1800 ALTINA DUSUYOR VE BEN KUPAYI 2000 USTUNU ISTIYORUM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLABILIRMISIN

basicx

basicx

Üye
Tesekkurler yasmos inşallah sıkıntı olmaz...

Mdnz20

Üye
Merhabalar efendim . classhbotum herşeyi yapıyor ama savaş yapmıyor . nedendir askerleri basıp bekliyor nedendir ? lütfen yaaaardım edin :((

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
Merhabalar efendim . classhbotum herşeyi yapıyor ama savaş yapmıyor . nedendir askerleri basıp bekliyor nedendir ? lütfen yaaaardım edin :((
camp ayarini duzgun yapmamisindir tekrar yap. 220 ise 220 yap 200 se 200

• Beğen
Tepkiler: Mdnz20

eren11122

Üye
Merhaba clas botum asker basmıyor ne yapmam lazım ?

Üst Alt