Uygulama Clash of Clans Bot v6.0 Resimli Anlatım - Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

kerata29

Üye
Merhaba. Uzun zamandır takip ediyorum ve kullanıyorum. ama şu son zamanlar bot biraz sapıtmaya başladı bu 6.0 fixlendikten sonra yeni 6.0 iyi olmadı köy armalarında çok bekliyo bazen ölü köylerdeki sondaları kaçırıyo girmiyıo . normalde gece boyu 9. seviye köy binasını bıraktığım zaman 5-6 milyon kasardı simdi 2 milyon anca kasıyo . bi çözüm bulursak çok iyi olur Programdaki gereksiz şeyleri de kaldırırsak iyi olur kimse kullanmıyo otomotik duvar basma gibi köy aramalarını biraz hızlı yapaparsa çok iyi olur SAYGILARIMLA TEŞEKKÜR EDERİM
Merhaba. Uzun zamandır takip ediyorum ve kullanıyorum. ama şu son zamanlar bot biraz sapıtmaya başladı bu 6.0 fixlendikten sonra yeni 6.0 iyi olmadı köy armalarında çok bekliyo bazen ölü köylerdeki sondaları kaçırıyo girmiyıo . normalde gece boyu 9. seviye köy binasını bıraktığım zaman 5-6 milyon kasardı simdi 2 milyon anca kasıyo . bi çözüm bulursak çok iyi olur Programdaki gereksiz şeyleri de kaldırırsak iyi olur kimse kullanmıyo otomotik duvar basma gibi köy aramalarını biraz hızlı yapaparsa çok iyi olur SAYGILARIMLA TEŞEKKÜR EDERİM

musty921

Üye
waiting for main screen hatasını çözemedim lütfen bi el atın arkadaşlar

pckobat_78

Üye
Markette bulunamadı diyor Coc için çözüm nedir?

ahbap

ahbap

Üye
waiting for main screen hatasını çözemedim lütfen bi el atın arkadaşlar

aynen :(
çözdüm sanırım hocam, zooming out işini hep ben yapıyordum, kendisinin yapmasını sağlayınca düzeldi

musty921

Üye
aynen :(
çözdüm sanırım hocam, zooming out işini hep ben yapıyordum, kendisinin yapmasını sağlayınca düzeldi
Zoom olayını bende hep elle yapıyordum hemen denicem fikrin için sağol dostum
Bilgisayarimda sıkıntı var sanırım o da olmadı aero özelliği aktif blue stack rootlu da denedim orijinal de denedim botun 6.0, 6.2.3, 6.2.6 sürümlerini ayriyeten maggy botunda farklı sürümlerini denedim hata hic değişmedi format mi atsam ?

Lanadelrey48

Üye
burada olan varmı bir sıkıntım var köy aramaya 1 altın iksir yazsam dahi saldırı yapmıyor bir kere yanlışlıklamı nasılsa 1 barbar gönderdi arama yapıyor güzelim ganimetleride geçti sebebi nedir buradan olan yazarsa sevinirim?

UysalMuzaffer

UysalMuzaffer

Üye
2 kere saldırdı ikisinde de en fazla 80 90 alabildi 150.000+ köylerden ?
Resimdeki ayarları yaptım fakat pek işe yaramadı gibi bu ayarlar ?
Güzel ayarları olan bana resim atabilir mi aynısını yapmak istiyorum

Lanadelrey48

Üye
gece boyunca botta kaldı 2 m. altınımı sıfırlamış ganimet olan köyleride geçiyor 2 tane saldırısını izledim iyi dedim bıraktım bota altınımı sıfırlamış 5 saat içinde ganimet olmadığı için değildir sebebini merak ediyorum? nerde hangi ayarda hata yaptık acaba ?

Dj-KaRuS

Üye
Hoca birde benim bot otomatik duruyor. Gece bırakıyorum gece 2 gibi duruyor. ortalama 2 saat sonra

Lanadelrey48

Üye
gece boyunca botta kaldı 2 m. altınımı sıfırlamış ganimet olan köyleride geçiyor 2 tane saldırısını izledim iyi dedim bıraktım bota altınımı sıfırlamış 5 saat içinde ganimet olmadığı için değildir sebebini merak ediyorum? nerde hangi ayarda hata yaptık acaba ?
beyler yardım edecek yokmu bot asker basıyor durmadan ganimet arıyor ama saldırı yapmıyor cavep lütfen?

allegro11

allegro11

Üye
Bende kurdum Kampı dolu bırakıyorum ama uygun değil uyarısı veriyo.Kışlaları defalarca tanıtmama rağmen barrack 1,2,3,4 is not available diyo tek tek.Sonra kendini yeniden başlatıyor.Nasıl çözebilirim bu sorunu ?

andurin

Üye
Usta dediklerini yaptım düzenli saldırı yapıyor çok teşekkürler. Benim sormak istediğim otomatik duvar yükseltme nasıl yapılıyor onla ilgili ayar paylaşacakmısın _?_

Teknojix

Teknojix

Üye
Arkadaslar bu botun telefonlar icin var mi?
Dummysprite var cok guzel ancak 1 saatlik oda parali yani ucretsiz telefon icin bot var mi?

achilleus00

Üye
Time Idle: 0 hours 3 minutes 39 seconds böyle bişey yazıyo kardeşim botta saldırı yapmıyo

ua46

Üye
Ben köye bağlanamıyorum orasını çözemedim bi türlü. bluestacks ayarını falan yaptım açıyorum botu ama köyle alakası bir şey görünmüyor. bi yerde yanlış yapıyorum ama nerde çözemedim :)

derken, buldum sorunu :D botu başlatınca bağlanıyomuş direkt

Son düzenleme:

zed123a

Üye
arkadaşlar ben herseyi ayarlıyorum tamam da barakanın birini görmüyor ve campıda görmüyor sonra saldırmıyor neden acaba yardm edıcek varmı
army camp sorununu yasıyorum saldırmıyor neden

sebo7

sebo7

Üye

burdaki bot3.1.6 yı indirin beyler super çalısıyor. ve kolay maden buluyor hepsinden daha stabil çalısıyor ve surekli günceliyor kendini...

Naci.kose

Üye
Öncelikle emegine saglık kardeş yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve sayende kolayca geliştim. Fakat botu öbür hesabıma kurayım dedim BlueStack den gmail girişi yaptım oyundan girdim öbür hesabıma köy binasının ve diger kışlaların koordinatlarını tanımladım sorunsuz çalıştı fakat asıl hesabıma geçtigimde 4. Kışlayı aktif edemedim ve önceden clandan asker istegi atıyordu şuan onuda yapmıyor 3 kışlayla savaşıyor ama 4. kışlayı kullanamıyorum botun hiç bir ayarını degiştirmedim neden böyle oldu yardımcı olursan sevinirim. İyi günler.

orhanblt

orhanblt

Üye
Valla ban yemezsek super bısey. Ama özellikle köyü köşeye kuranlar için ta öteki baştan asker salmak çok sırıtıyor :)

• Beğen
Tepkiler: musty921

musty921

Üye
Bide bot ana ekranı bulup çalışsaydı ne kadar güzel olacaktı :) denemediğim sey kalmadı yok calistiramadim botu

Üst Alt