Uygulama Clash Of Clans XmodGames Uygulaması Kullanımı ve Sorular

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Clash Of Clans XmodGames Uygulaması Kullanımı ve Sorular
Arkadaşlar markette xmodegames adında uygulama var rootlu ise telefonununz kurabilirsiniz..
bu program seçtiginiz altın iksir veya kara iksir değerlerine göre çok hatta aşırı hızlı bir şekilde köyleri arıyor bulunca duruyor.. aynı zamanda sandbox attack ile ziyaret edebildiginiz her köye saldırabiliyorsunuz ve saldırı bitince oyundan atıyor askerler gitmiyor felan hiç birşey olmuyor yani . bir de sürekli oyunda online gösterme ayarı var ancak ekran ışığınız da açık kalmalı ...

benim sorunum ben sadece altın iksir aratma modunu kullansam ban yer miyim ?
diğerleri oyuna müdahale ediyor ancak bu ganimet aratma etmiyor gibime geliyor. .
bazı yerlerde araştırdım hatta uygulama sahibine sordum çok az sayıda kişi ban yemiştir ancak başka nedenlerden dolayı olabilir. bu programdan dolayı ban yemiş kimse bizimle iletişime geçmedi dedi....

şimdi ne yapsam bilmiyorum 82lv oldum TH8 köy full duvarları 8 yapmak işkence o yüzden kullanmak istiyorum aklınızdan geçenleri yazarsanız sevinirim..

Google Playden kaldırıldı . Vereceğim linkten .apk yı inidirp telefona atın ve yükleyin.

Site:
İndir:

Ekleme : forumda tartışmalar ve uygulamayı bir süre kullanım sonucu bir karara vardım arkadaşlar...

Bu mod sorunsuz ve herhangi bir zarar vermeden çalışıyor. Ban yeme riski yok diyemem ama %0,0001 gibi birşey olduğunu düşünüyorum çünkü oyuna müdahale etmiyor herhangi bir kazanç sağlamıyor rahatlıkla kullanabilirsiniz...

KURULUM ; Detaylı anlatım için @Joker 'e teşekkürler...

Kullanımını bilmeyen veya ilk defa kuracak olan arkadaşlar için anlatımını yapayım kısaca;
Öncelikle bu uygulama root izni istemektedir o yüzden cihazınız rootlu olmalıdır.Uygulamayı açınca sizden root erişimi isteyecek izini verin.

Sonrasında oyun listesinden Clash of Clans'ı seçin.Ve Install Mod seçeneğine tıklayın.Mod kurulunca böyle bir ekran göreceksiniz.

Sağ üstteki Launch seçeneğine tıklayın ve oyuna girin.Oyun açıldıktan sonra daire içerisinde bir X işareti göreceksiniz.Ona tıklayın.Karşınıza böyle bir menü çıkacak.

Bize verilen birkaç seçenek var.Bunların ne anlama geldiğini açıklayayım.
Birincisi Search Switch.Kısaca anlatmak gerekirse sizi devamlı ileri tuşuna basmaktan kurtarıyor.Yukarıda gördüğünüz Gold,Elixir ve Dark Elixir kısmına istediğiniz rakamı yazıyorsunuz ve sizin için arıyor.Tabi bu rakamları yazdıktan sonra Search Switch seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor.

İkincisi Keep Active.Açıkçası pek bir bilgim yok keep active hakkında ama araştırmalarım sonucunda şu kanıya ulaştım;oyunu pc'de bluestacks üzerinden oynayan arkadaşlar biliyorlardır auto-clicker mantığı diyebiliriz.Sizi aktif göstermeye yarıyor kısacası.

Üçüncüsü Sandbox Attack.Uygulamanın en çok işe yarayan kısımlarından diyebilirim.En basit tabirle sanal saldırı.Özellikle klan savaşlarında çok işe yarıyor.Sandbox Attack seçeneğini aktif edip saldırmak istediğiniz köyü ziyaret edin.Sizi direk savaşa atacak.Böylece köyü nasıl yıkacağınız konusunda bilgi sahibi olmuş olacaksınız.Sanal saldırı olduğu için hiçbir şekilde asker kaybı da yaşanmayacak.Zaten savaş bitince direk oyundan atıyor sizi.

Bilmeyen arkadaşlar için kısaca anlatmaya çalıştım.Uzun süredir kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.Umarım işe yarar bir açıklama olmuştur.Keyifli forumlar dilerim.Saygılar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Joker, caKo66 ve FK5896

avast

avast

Üye
Bu bilgileri calmaz degilmi koy falan gitmesin sonra :D

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
GlasTes

GlasTes

Üye
I am horter :)
Modu kullanıyorum sıkıntı yok ama hala otomatik saldırı olayını yapamadım :/

GlasTes

GlasTes

Üye
Nasil ki mod bi ben beceremedim :D
:D Programı Yükle Yüklü Olan Oyunları Gösterir Clash Of Clans'a Dokun Altta İnstall Mod Diye Bir Yazı Var 0.2mb Boyutunda Bir Dosya İndiricek Altta Mod İnstalled Diye Yazı Yazıcak Ardından Oyunun Adının Olduğu Yerin Yanındaki Launch Tuşuna Bas Modlu Şekilde Başlıyor :)
Ekranda Bir X İşareti Olucak Ona Basarak Modu Kullanabiliyorsun :)
İyi Modlu Clashlar :D

avast

avast

Üye
Bu hesap calinma muhabbetinden urkuyorum uoksa millet enayimi neden yapmasin :D

GlasTes

GlasTes

Üye
Çoğu kişi kullanıyor hesap çalınması falan olamaz bende çünkü googleplay e bağlı değil :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Bende oynuyorum 64 lvlim bu program cok ise yariyor sadece altin ve iksir giriyorum digerlerini kullanmadim

avast

avast

Üye
Peki hemen buluyormu yani benim aramamdan farji ne

turkcellllll

Üye
ararken altınlar eksiliyor tabiki ama uğraşmadan kurtarıyor 47 levelim ben kullanıyorum sorunsuz :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Xmodgames

Üst Alt