Cep Telefonunu Wireless Modem Olarak Kullan Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

xcore

xcore

Üye
ovi suite bu işi yapıyor zaten:)

sedat988

Üye
güzel ama şarj dayanmıyor tlf şarjdayken bile kapanıyor

ali601

ali601

Üye
demin buna benzer bişey indirdim ama bunuda deniycem :)

coldman41

coldman41

Üye
teşekkürler güzel paylaşım :)

caglarrock

caglarrock

Üye
Teşekkürler

seyduna27

seyduna27

Üye
program için sağolun ama bende 5800XM war ben ne yaptıysam diğer telefona wifi ile neti yollayamadım 5800 ın wifi sini görmüyor :s
bi yardımcı olursanız sevinirim

tekbir07

Üye
harikasın kurdum n95 8gb de calıstı tam aradgm program tesekkurler

my_phone

Üye
sertifika hatası

gümüldürlü

Üye
kardeş eline sağlık sen form takip etmiyorsun sanarim bu programın 3.20 si çıktı ve türkçe + 150 mt düz alandan çekiyor

---------- Eklendi @ 22:57:55 ---------- Yazıldı @ 22:51:13 ----------

aslında bu tür programa gerek yok daha basit bir çözüm var şayet sadece kendi laptop unda kullanacaksan bluetooth ilede internete bağlanabilirsin yapmam gereken pcden yeni bağlantı ağ kuru seç bluetooth bağlantısı ile olanı kur telefonun bluetoothunu aç pc ile telefonu eşleştir hepsi bu kadar

---------- Eklendi @ 22:58:23 ---------- Yazıldı @ 22:57:55 ----------

aslında bu tür programa gerek yok daha basit bir çözüm var şayet sadece kendi laptop unda kullanacaksan bluetooth ilede internete bağlanabilirsin yapmam gereken pcden yeni bağlantı ağ kuru seç bluetooth bağlantısı ile olanı kur telefonun bluetoothunu aç pc ile telefonu eşleştir hepsi bu kadar

bobkarepantolon

Üye
bluetooth olmayan bilgisayar için harika yöntem. Gereksiz diyen arkadaş bütün bilgisayarlarda mevcut varsayiyor. 5800 da deniyorum desteklenmeyen dosya türü diyor. Telefonum hackli ama yine olmadı.

---------- Eklendi @ 20:52:34 ---------- Yazıldı @ 20:45:39 ----------

bir de bende polypad100 var ne güzel sinirsiz interneti de kullanırdim olmadı. Yahu bu arada hotfile.com linki ölmüş eski versiyonu da deneyemedim.

muruyolu44

Üye
nokıa c7 kullanıyorum programı indirdim fakat bozuk diyor.tekrar indirdim yine bozuk diyor.

caglet

caglet

Üye
sertifika hayası diyor

vicente

Üye
Arkadaşlar bende codegen mypad var joukisotu bılgısayara kurdum telefon modem ozellıgı kazandı ama tablet telefonu modem olrak görüyor ama bağlanmıyor. Bunun nedeni ne olabılır. bilgisayar da telefonu modem olarak goruyor baglanıyor fakat tablet pc modem olarak goruyor ama baglanmıyor.

mucahitherken

mucahitherken

Üye
sertifika hayası diyor

Telefonun hackli olmalı kardeş.
Buyur burdan hallet:
http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/tum-symbian-cihazlari-3-dk-da-hackleme-2012-sertifika-derdine-son-74-547695.html

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
emeğine sağlık tesekür ederim

hayalet_182

hayalet_182

Üye
teşekkürler

ggsmart

Üye
güzel paylaşım emeğine sağlık.

47MaDo47