Cep Telefonunu Wireless Modem Olarak Kullan Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

wellnesscoch

Üye
arkadaslar illaki 3G olması şartmı?3G çekmeyen yerde bu program çalışmıyormu?

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
evet şart kardeş

aka55

Üye
Teşekkürler

AlpReis

AlpReis

Üye
Bu proyu kullanıyorum çok güzel, teşekkürler

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

16parlak16

Üye
denicem çok güzel bi program teşekkür .d

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
sertitifika hatası diyor yani çalısmıyorrrrr

programı imzalaman lazım yoksa çalıştıramazsın..

--------------- Ekleme ---------------

bu arada teşekkürler çok ii bi program tek telefondan 2-3 bilgisayarı internete bağlayabilirim artık..:)

--------------- Ekleme ---------------

kardeş bana lazım olanı yazmışsında ovide internet işareti ve out touch acceesi bulamadım??

ben ovi deil pc suite kullanıyorum... sağ üsteki icona tıklayınca hemen yapıyosun... ztn üstünde yazıto telefondan bilgisayarda int e bağlan tarzı bişi..:D

caglet

caglet

Üye
teşekkürler..

apocan0732

Üye
bunun signedı yokmu güzel uygulama

waterboy55

waterboy55

Üye
of cok para yazıyor ya.. 2,5 dakka bağlandım denemek için 5,6 tl para düştü hiç denemeyin bence

zindan111

zindan111

Üye
ilginç bir şey deneyeceğim. teşekkürler...

4yuusuuf4

Üye
Herkese selam ilk önce çok para yemiyor vodafone olan varsa aylıkcepnete üye olsun aylık int 7 tl 3g şart deil ve sınırsız ikinci bnde programın demosu var int felan herşeye giriyor ama msn açmıyor videoda geç açıyor ikinci premiumu yükleyemedim sertifika sorunu veriyor nasıl olacak 5800 kullanıyorum demoyu oviden indirin güzel bi pro

_reflex_

_reflex_

Üye
Pc ye baglayın pc suit ile baglanın :) ayda 8 tl ye kim bulmus sınırsız interneti. Video da acıyo. Ama msnde kamera olayı biraz zor. Bluetooth ile de baglanabiliyosunuz.

ghost011

Üye
iyi güzel programda isim değiştirdiğim halde Joikusopt_ şeklinde isim çıkıyor. yorumların hepsini okudum biri böyle bir şikayette bulunmuyor. sadece bendemi bu böyle anlamadım. örneğin ismi dejavu yapıyorum Joikusopt_dejavu olarak kaydediyor. birde ilk bağlandığımda programın sitesi çıkıyor.

safak1903

safak1903

Üye
deli bişe:ehe

asdsasd55

Üye
sertifika hatası dio kardeş yardım edebilcekmisiniz?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Teşekkürler

sprstr1907

Üye
kardes programin ise yaramiyor..Wifi ile baglanamadim 5800 ile denedim baglandi ama sayfalara girmiyor..
Yardim Edermisin..

ycy

Üye
pil ısınması normal mi

Üst Alt