Blackstar 5800 v52 MOD/HACK

Sponsorlu Bağlantılar

de1no2

Üye
Ya use ını da seçtigim zaman şunu diyor Searching for default location of ini...
Checking path: \Products\RM-356\
Searching for JAF saved location of ini...
Checking path: RM*356*.vplRM-356\
No ini files found...
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: NONE
PPM Flash file: NONE
CNT Flash file: NONE
APE Variant file: NONE

MURAT1425

MURAT1425

Üye
kardeş indirdiğin dosyayı şu yolu izleyerek kopyala olur C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356

haqqus

haqqus

Üye
arkadas kusura bakma ama arama çalısmıyor ona bi el at bence

de1no2

Üye
Bİde müzikleri saymıyor hafıza kartındaki

MURAT1425

MURAT1425

Üye
kardeş ilk sayfadakileri iyi oku orada yazalılanları harfiyen yaparsan sorun olmaz yüklenir ve çalışır

sapphire_5800

Üye
arkadas kusura bakma ama arama çalısmıyor ona bi el at bence

gram sorun yok fw nin hiç bişeyinde.herşey düzgün çalışıyo şahsen.telefon banamısın demiyo 8uygulama açmama rağmen hız yine aynı hız

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
kardeşim kurdum fw'yi ve bence süper olmuş ama tek kötü yanı uygulamalarıımı yüklüyorum telefonu kapatıp açtıktan sonra telefon hep reset atıyo. Tabiki hafıza kartını çıkarıp açıyorum açılıyo ama orjinalindede aynı uyg. yüklüyorum açılıyodu onda acaba çakışan bi uygulama mı var anlamadım bunun dışında süper ram tam istediğim gibi 56,58 oluyo ama ram blow yapınca 64'e kadar çıkıyo biraz kasılıyo tabiki 64 olunca. çünkü telefonda şaşırıyo :d:

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim kurdum fw'yi ve bence süper olmuş ama tek kötü yanı uygulamalarıımı yüklüyorum telefonu kapatıp açtıktan sonra telefon hep reset atıyo. Tabiki hafıza kartını çıkarıp açıyorum açılıyo ama orjinalindede aynı uyg. yüklüyorum açılıyodu onda acaba çakışan bi uygulama mı var anlamadım bunun dışında süper ram tam istediğim gibi 56,58 oluyo ama ram blow yapınca 64'e kadar çıkıyo biraz kasılıyo tabiki 64 olunca. çünkü telefonda şaşırıyo :d:
Yazılım atmadan önce telefonun hafıza kartını formatlıyorsun değilmi?
Eğer eski programların hafıza kartında kalıyor ise bu sıkıntıları yaşaman gayet doğal?

Qanzen

Üye
önce bir teşekkür etmek lazım emeğe .... teşekkürler
sonra ise müzik konusuna değineyim music klasörüne atarsanız oynatıcıda hepsini görüyor ama bu seferde tercihlerden zil sesi değiştirmeye kalkın ca müzikleri görmüyor bunun sonucunda yapacağaımız şey basit müzik çalardan istediğimiz müziği zil sesi olarak ata diyoruz işte zil sesi de tamam dır on numara fw oluyor size manyak ötesi hızlı ve güzel herşeyi yüklüyorum istediğimi yapıyorum herkese tavsiyedir sunrise tsunami felan yalan çok kasıntı oluyor ev ekranını parmak kullanımı yapın altta 4 tane kısayol zaten xpress tuşuna basında da 5 tane kısayolumuz var kaldı ekrandaki ksayolları ihtriyacınız olanlar ile değiştirin tam gaz devam sonra :D

--------------- Ekleme ---------------

arama dediği ekran da bulunan ara ksayolu varya dosyaları felan bulmamıza yarıyor onu diyor sanırım

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
evet kardeşim dediğin gibi telefon tertemiz oluyo yani yazılım atmadan önce ilk hard format atıyorum telefona sonrada hafıza kartını biçimlendiriyorum. Sonra yazılımı atıyorum gene hardformat atıyorum bu seferde quickoffice olmuyo. Şundan kaynaklanırmı bilmiyorum ve biraz saçma daha demin denedim orjinal temadayken her defasında reset atmadan açılıyo ama herhangi bir farklı tema deneyince reset atıyo telefon.

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
2000. indirmenin şerefine Blackstar üzerinde güncellemeye gitmeyi düşünüyorum...
Ev ekranlarında çok fazla değişikliğe gitmeden...
N8 ikon paketi ve Yeniden başlatma modu şimdilik aklımdakiler...
Çok Uçuk olmamak kaydıyla orijinallikten ödün vermeden! İSTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM.....

medjai001

medjai001

Üye
Rompatcher , filebrowser gibi programları cıkarsan yeni sürümleri cıktıgında dahili bilesen oldugu için sorun yasıyoruz sadece installserver olsa yeter geri kalanları biz kursak bunlarıda dusunurek yeni güncelleme cıkarman güzel olacak

nereharme

nereharme

Üye
2000. indirmenin şerefine Blackstar üzerinde güncellemeye gitmeyi düşünüyorum...
Ev ekranlarında çok fazla değişikliğe gitmeden...
N8 ikon paketi ve Yeniden başlatma modu şimdilik aklımdakiler...
Çok Uçuk olmamak kaydıyla orijinallikten ödün vermeden! İSTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM.....

1. Rompatcher ve filebrowser gibi uygulamaları kaldırsan biz kendimiz yeni sürüm çıktığında yükleyebilsek.
2.N8 ikonları iyi bir fikir
3.Bi de menü tam ekran olursa çok güzel olur. Tam ekran olursa 4*5 olmazsa 4*4 olsa bile yeter.
4.ovi haritaların en son versiyonu olursa daha başka ne isteyelim:)

Şarj yüzünden bu fwye geçtim. Kısayollar widgetler ve nokia email kullanamamak pahasına. Eğer güncelleme yaparsan buna devam ederim uzun bir süre.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
valla kardeş çok üzgünüm.senin fwyi bırakıyorum.samsung widget entegreli fw çıkmış.galba onu kuracagım...bence bu fwye samsung widget ekle.gerekiyor...

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ustam vala çok iyi olur ya :) ustam bence şunları düşünürsen çok güzel olur
1. Ovi haritalar son sürümünü yükleyebilirsın
2. Accelswitch ve dzmusıckey i ekleyebilirsin
3. Ovi music podcasting gibi gereksiz uygulamaları silebilirsin
4. Mümkünse eğer parmak kullanımı ev ekranına bi kaç tane daha kısayol koyabilirsin bunları yaparsan süper olur bence fw..

birde ustam birşey sormak istiyorum.. Ben sitede hiç paylaşım yapmadım şimdiye kadar ilk paylaşımımı fw modlayarak yapmak istiyorum ama şu derin modlar var ya onların nasıl yapıldığını bilmiyorum onun için senin fw yi kullanarak bi fw yapsam ve paylaşsam sorun olur mu senin için yapabilir miyim böyle birşeyi? Ya da o derin modlamayı nerden öğrenebilirim?

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
ustam vala çok iyi olur ya :) ustam bence şunları düşünürsen çok güzel olur
1. Ovi haritalar son sürümünü yükleyebilirsın
2. Accelswitch ve dzmusıckey i ekleyebilirsin
3. Ovi music podcasting gibi gereksiz uygulamaları silebilirsin
4. Mümkünse eğer parmak kullanımı ev ekranına bi kaç tane daha kısayol koyabilirsin bunları yaparsan süper olur bence fw..

birde ustam birşey sormak istiyorum.. Ben sitede hiç paylaşım yapmadım şimdiye kadar ilk paylaşımımı fw modlayarak yapmak istiyorum ama şu derin modlar var ya onların nasıl yapıldığını bilmiyorum onun için senin fw yi kullanarak bi fw yapsam ve paylaşsam sorun olur mu senin için yapabilir miyim böyle birşeyi? Ya da o derin modlamayı nerden öğrenebilirim?
Öncelikle istekleriniz göz önünde bulundurulacaktır...
Lakin hemen belirteyim samsung widget maalesef Web browser da hatalara yol açmaktadır...
Tam ekran menü ve 4x4 menü modları orijinal fw de mümkün değildir...
+
Kardeş sormana bile gerek yok istediğin gibi düzenleyebilirsin :D

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ustam emeğin var sonuçta o yüzden ya hakkına girmek istemem emek hırsızlığı yani :) teşekkür ederim o zaman :)

nereharme

nereharme

Üye
üstad bugün farkettim bağlantı geçişlerinde (3.5G~E~) sorun var kesinlikle önce bunu düzeltmeni öneriyorum. Aslında kolay farkedilecek bir problem değil ama bizim oturduğumuz mahallede 3.5~E bağlantı arası geçişler çok oluyor şehrin dışında kaldığından olsa gerek. Sana daha önce de sanırım EkimTSUNAMI adlı fwni kullanırken bahsetmiştim. Mesela şimdi yazdığım bu yorumu bile 3.kez deniyorum.yani Opera miniyi kullanıyorsam kesin tüm yazdıklarımı kaybediyorum, bunda kopyala seçeneği de yok.bağlantı bi giderse tüm yazdıklarımı baştan yazmam gerekiyor. Ne yapacam bilmiyorum bu bağlantı problemiyle. Bence diğer accel switch vb programlar gereksiz. Nasıl olsa sonradan kurabiliyorsak olmasa da olur ama bence bu teknik bir sorun şiddetle ilk önce bu soruna bakmanı öneriyorum bulup duzeltebilirsen başka bi güncelleme bile istemem. Şimdiden teşekkür ederim

Edit: sanırsam bunu sadece opera mini programında yapıyor şu son çıkan 5.1galiba. Kendi orjinal tarayıcısından denedim sorun yok gibi. Seni de uğraştırmaktan yana değilim ama bende genelde opera miniyi kullanıyorm. Eğer bakarsan harika olur yok uğraşmam dersen canın sağolsun ne de olsa senin fwlerinle büyüdük:):ehe:aha:

s4m3t_59

Üye
Ya arkadaşlar ben dosyaları ve programı indirdim ama ''OGM_JAF_PKEY_Emulator_v'' bu programı çalıştırıp ''GO'' dedikten sonra ''ERROR: Can not find JAF.EXE' hatası alıyorum. Ne yapmam gerek bilgili arkadaşlar yardım edebilir mi??

Üst Alt