Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
akk'yi aşarsanız tabi 300kb/s olur :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
sen daha aşmadın mı :eller:
pek bişe indirmedim ki win8 indirdim 4 gb 3 gb film +1 gb programlar de şimdide winpe 600 mb :D@ByKatre bendeki 295 mb olan winpeyi deneyeyim dedim başlattım pcyi Windows 85 gibi dandik bir ekran geldi aha ekran bu neyse menüleri inceleyeyim dedim şu menüyle karşılaştım disk yönetimine çok benziyo

sen birşeyler çıkarabildin mi. sendeki winpe ile aynı mı

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
cgokhans

cgokhans

Üye
Dostum bunları yaparken videoya alsan ya da telefonla foto çekip çekip ayrı bir konuda paylaşsan mukemmel olur :-)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Dostum bunları yaparken videoya alsan ya da telefonla foto çekip çekip ayrı bir konuda paylaşsan mukemmel olur :-)
maalesef yapamam videoya çekmek isterdim ama telefon kötü çekiyo + başka biri olması gerek telefonu tutması için öbür türlü hem elimde telefon hem pcde işlem yapmak zor olur

The Shadow

The Shadow

Üye
pek bişe indirmedim ki win8 indirdim 4 gb 3 gb film +1 gb programlar de şimdide winpe 600 mb :D@ByKatre bendeki 295 mb olan winpeyi deneyeyim dedim başlattım pcyi Windows 85 gibi dandik bir ekran geldi aha ekran bu neyse menüleri inceleyeyim dedim şu menüyle karşılaştım disk yönetimine çok benziyo

Windows 85 :ehe :d:

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
:D ne bileyim aklıma o geldi@cgokhans ama eger başarılı bir şekilde format atabilirsem resimli anlatmayı düşünüyorum :)sol altta convert gpt var sanırım kilit nokta orası neyse ben format atıyorum artık sıkıldım :D

• Beğen
Tepkiler: cgokhans
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

kesinlikler değil o ne ya nerden buldun onu :kop2:
ben yapacam inşallah :D

• Beğen
Tepkiler: cgokhans ve The Shadow
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
sonunda yaptım fotoğrafa bakacak olursanız sol altta convert gpt yazıyor onu uyguladım disk gpt oldu winpeden çıktım win8 flaşı taktım gördü şu an format atıyorum:)

• Beğen
Tepkiler: cgokhans ve ByKatre

baron_1818

Üye
  • Beğen
Tepkiler: cgokhans
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
logo birleşimi bende de olmadı @ByKatre neyse salla gereksiz birşey zaten

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
sonunda yaptım fotoğrafa bakacak olursanız sol altta convert gpt yazıyor onu uyguladım disk gpt oldu winpeden çıktım win8 flaşı taktım gördü şu an format atıyorum:)
yoldasın :D
arkadaşım dört gözle bekliyorum,benim gibi cahillerin bile anlayabileceği bir anlatımı...
inşallah yapacağım şu logo birleşiminide bi öğreneyim hele en baştan ayrıntısıyla :D
logo birleşimi bende de olmadı @ByKatre neyse salla gereksiz birşey zaten
gereksiz değil işte sendede büyük gözüküyor mu logo :hmmm

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
yoldasın :D
inşallah yapacağım şu logo birleşiminide bi öğreneyim hele en baştan ayrıntısıyla :D
gereksiz değil işte sendede büyük gözüküyor mu logo :hmmm
evet büyük gözüküyor açılırkenWindowslar korsan olduğu için olabilir

cgokhans

cgokhans

Üye
büyük Logo?

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
logo normale göre büyük oluyo çözünürlük düşük oluyo o ekranda :oke:ByKatre Soruna El Attı Ve Çözdü Logo Sorununu:
Tüm Sorun Secure Bootta BIOStan Security Sekmesinde Ayar Var Aşağıda Etkinleştirin Secure Bootu Tamamdır Ama Benim Bios Sürücüm Güncel 305 Sürüm Eski Sürümde Farklı Olabilir Güncelleyipte Yapabilirisn :oke: süper oldu :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

Üst Alt