▀▄▀▄▀▄ AnimecileR BurayA ▄▀▄▀▄▀

Sponsorlu Bağlantılar

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
ismimdende anlaşıldıgı üzere one piece hastasıyım.. :D böyle bir konuyu açmayı düşünüyordum ama zaten mevcutmuş cok iyi oldu bu :D

RowneSM

RowneSM

Üye
Sao 2012 yılının en iyi animesi seçilmiş. Acaba ondan iyi anime varmıydı :hmmm

Metin MF

Metin MF

Üye
animenin çizgifilmden farkı ne :hmmm

RowneSM

RowneSM

Üye

Çizim olması sanırım. Bende pek bilmiyorum ama.

- - - Eklendi - - -

DxD yi izlemeye karar verdim. İlk bölümü bitirdim yalnız alt yazıları okumakta zorluk çekiyodum :ehe

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Uyelerde ben beden yokum :(

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

RowneSM

RowneSM

Üye
HDxD yide bitirdim mükemmeldi. Bartu abi şeytanlar süpermiş :ehe Rias zaten favorim ondan bahsetmeye bile gerek yok :D

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Çizgi filmler çocuklar içindir. Animeler 13+ hitap eder. Çizimleri çizgi filmlerden daha gerçekçidir. Konularının sinema filminde farkı yoktur. Animelerde çizgi filmden farklı olarak kan ve cinsel içerik vardır.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
HDxD yide bitirdim mükemmeldi. Bartu abi şeytanlar süpermiş :ehe Rias zaten favorim ondan bahsetmeye bile gerek yok :D

Akeno'da iyidir, gerçi orada çirkin çizilmiş karakter yok diye hatırlıyorum :ehe

- - - Eklendi - - -

Bu arada DxD'nin yeni sezonu gelecek yanlış hatırlamıyorsam temmuzda.Arada bir turkanimeye bakta kaçırma yeni bölümleri çıkınca :tebessüm:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Çizgi filmler çocuklar içindir. Animeler 13+ hitap eder. Çizimleri çizgi filmlerden daha gerçekçidir. Konularının sinema filminde farkı yoktur. Animelerde çizgi filmden farklı olarak kan ve cinsel içerik vardır.
Hepsinde kan ve cinsel icerik yok tabi yanlış anlaşılmasın :D türlerine göre değişiyor gencler sapık değiliz. Tamam ecchi izliyoruz ama onlarda komik :ehe

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Hepsinde kan ve cinsel icerik yok tabi yanlış anlaşılmasın :D türlerine göre değişiyor gencler sapık değiliz. Tamam ecchi izliyoruz ama onlarda komik :ehe

Çoğunlukta var diyelim. Naruto'da bile var yani. :ehe

[video=youtube;e6bqeamISZ4]http://www.youtube.com/watch?v=e6bqeamISZ4[/video]

RowneSM

RowneSM

Üye

Akeno'da iyidir, gerçi orada çirkin çizilmiş karakter yok diye hatırlıyorum :ehe

- - - Eklendi - - -

Bu arada DxD'nin yeni sezonu gelecek yanlış hatırlamıyorsam temmuzda.Arada bir turkanimeye bakta kaçırma yeni bölümleri çıkınca :tebessüm:

Temmuzun 7 sinde abi ben o şeytanları kaçırırmıyım :naughty:

- - - Eklendi - - -

Aynen dün HDxD izlerken baya gülmüştüm ama tam konusunu anlıyamadım ecchi mi yoksa haremmi bilemedm Issei nin harem kurma hayelleri falan tam çıkaramadım konusunu :D

- - - Eklendi - - -

Acaba OVA ne zaman devam edicek onuda merak etmedim değil. Of daha 7 temmuzada çok var be :D

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
DxD hem harem hem ecchi.Aynı anda birden çok türe ait olamaz diye bir kısıtlama yok ^.^

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
!!! Bu yorum Naruto'ya ait spoilerimsi şeyler içermektedir! !!!

[video]http://video.mail.ru/mail/siyahbeyaz113/1637/1638.html?autoplay=1[/video]

Naruto'nun son filmi Road To Ninja'yı izlemeyenler bakabilir bu linkten. Türkçe alt yazılı. Naruto filmleri arasında en çok tutulan bu olmuş. İzlemeye değer.

Minato (Naruto'nun babası)

- - - Eklendi - - -

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Anladım bartu abi. Dakara Boku wa H Ga Dekinai izliyorum şuanda HDxD gibi aynı o kırmızı saçlı kız falan

Demiştim ^.^

Bu arada animenin çizgi filmden farkı nedir diye sorulmuş.Animede çizgi filmdir.Tıpkı mangaların çizgi roman olması gibi.Sadece yapıldığı yer, çizim teknikleri ve bazı özel durumlarla çizgi filmlerden ayrılır.Sex, kan, şiddet, yetişkinlere yönelik falan denilmiş fakat bunlarla ayırt edemeyiz.Southpark, family guy, amerikan dad, futurama, simpsons ve daha nicesi amerikan çiğgi dizileridir ki üstteki maddelerde animelerin çoğunu 5'e katlarlar.Ayrıca çocuklara yönelik animelerde vardır.Pokemonda Advanture Time'dan daha fazla şiddet yok...

- - - Eklendi - - -

Bu arada ben HDxD ovasını haziran sonları en geç temmuz başlarında bekliyorum.Gelmeyedebilir ama 2 büyük OVA denilmişti ilk sezon bittiğinde.

Ha bu arada o 5 dakikalık OVA'ları izledin mi onlar en güzelleriydi :ehe

RowneSM

RowneSM

Üye

Demiştim ^.^

Bu arada animenin çizgi filmden farkı nedir diye sorulmuş.Animede çizgi filmdir.Tıpkı mangaların çizgi roman olması gibi.Sadece yapıldığı yer, çizim teknikleri ve bazı özel durumlarla çizgi filmlerden ayrılır.Sex, kan, şiddet, yetişkinlere yönelik falan denilmiş fakat bunlarla ayırt edemeyiz.Southpark, family guy, amerikan dad, futurama, simpsons ve daha nicesi amerikan çiğgi dizileridir ki üstteki maddelerde animelerin çoğunu 5'e katlarlar.Ayrıca çocuklara yönelik animelerde vardır.Pokemonda Advanture Time'dan daha fazla şiddet yok...

- - - Eklendi - - -

Bu arada ben HDxD ovasını haziran sonları en geç temmuz başlarında bekliyorum.Gelmeyedebilir ama 2 büyük OVA denilmişti ilk sezon bittiğinde.

Ha bu arada o 5 dakikalık OVA'ları izledin mi onlar en güzelleriydi :ehe

Bitince direk speciallari izledim zaten cokta güldüm ama :ehe

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar mezuniyet butunleme sinavlari derken foruma girmeye vakit bulamiyorum kusura bakmayin en kisa zamanda konuyu guncelleyecegim tesekkurler.