▀▄▀▄▀▄ AnimecileR BurayA ▄▀▄▀▄▀

Sponsorlu Bağlantılar

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Bende şimdi kararsız kaldım DxD izliycektim ama aklıma başka animelerde girmedi değil :D

Boku no Pico gibi animeler değildir onlar umarım ^.^ Bu arada sana bir tavsiyede bulunayım ilk neye başlamayı planlıyorsan direkt ona başla.Acaba falan diye düşünme.Yoksa hem vakit kaybedersin hemde animeyi izlerken acaba ona mı başlasaydım falan diye düşünüp animedeki detayları kaçırabilirsin.Zaten yeterince vaktin var izlersin yavaş yavaş ^.^

- - - Eklendi - - -

Yeter ama 2 oluyo tam ben yazıcakken yazıyorsunuz.Yazmayın :angry:

RowneSM

RowneSM

Üye

Onu başka zamana saklıyorum :ehe

- - - Eklendi - - -

Boku no Pico gibi animeler değildir onlar umarım ^.^ Bu arada sana bir tavsiyede bulunayım ilk neye başlamayı planlıyorsan direkt ona başla.Acaba falan diye düşünme.Yoksa hem vakit kaybedersin hemde animeyi izlerken acaba ona mı başlasaydım falan diye düşünüp animedeki detayları kaçırabilirsin.Zaten yeterince vaktin var izlersin yavaş yavaş ^.^

- - - Eklendi - - -

Yeter ama 2 oluyo tam ben yazıcakken yazıyorsunuz.Yazmayın :angry:

O anlamda değil abi şimdi DxD başlasam 2 güne onuda bitiricem baksana dün gece 1 de başladım death noteye bu aksam 8 sırası bitti :D

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Bu arada, Yaoilerin konusu ne kadar saçma yaa. Junjou Romantica izlemiştim bir kere. Konuya bak:
Takashi Misaki abisinin arkadaşı
Usami Akihiko'dan özel ders almaya evine gider.
Onun evinde
erkeklerin aşkını anlatan bir roman bulur.
Bu romanın baş
karakterlerinin abisi ve Akihiko olduğunu görünce çılgına döner.

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
RowneSM

RowneSM

Üye
Bu arada, Yaoilerin konusu ne kadar saçma yaa.Junjou Romantica izlemiştim bir kere. Konuya bak:
Takashi Misaki abisinin arkadaşı
Usami Akihiko'dan özel ders almaya evine gider.
Onun evinde
erkeklerin aşkını anlatan bir roman bulur.
Bu romanın baş
karakterlerinin abisi ve Akihiko olduğunu görünce çılgına döner.

İzlemen hata :D

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları ve MCR Killjoy
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

E şimdi ikiside aynı kapıya çıkıyosa niye ayrı isim koymuşlar :hmmm Neyse ya izle ne farkeder senin için dimi :D

Aynen. :D Şöyle anlatayım Boku no pico'da bir kız var ama kız değil. :ehe

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Hay allahım neler izlemişim ben öyle. :ehe Yaoilerden sonra birde yuri izlerim artık. :ehe

RowneSM

RowneSM

Üye
Hay allahım neler izlemişim ben öyle. :ehe Yaoilerden sonra birde yuri izlerim artık. :ehe

O ney yeni bi konumu dur onada bakayım ben :D

- - - Eklendi - - -

Yalnız o değilde yuri diye bakıyodum iyi güzel arada bide yuri boykanın resimleri çıktı :D :D

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Vay be neleri varmış :D Şimdi benim ne izleyeceğim cidden karıştı şimdi ne izlesem Haremmi - Hentai mi yoksa ciddi bi animemi bende şaşırdım :ehe

Naruto, One Piece gibi büyük serileri sona sakla. Daha devam ediyorlar ve ikiside 550 bölümü aşkın.. Sana, basilisk öneririm.

• Beğen
Tepkiler: RowneSM
RowneSM

RowneSM

Üye

Naruto, One Piece gibi büyük serileri sona sakla. Daha devam ediyorlar ve ikiside 550 bölümü aşkın.. Sana, basilisk öneririm.

Basilisk ? Konusu ne ? Narutoyu bi ara izlemeye karar verdim o bölümleri görünce bıraktım :D One pieceninde dün 599. bölümü çıktı.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Boku no pico izledin mi cidden yani :D Ben malum şeyi görünce hemen kapadım noluyoruz lan dedim :D

- - - Eklendi - - -

Ne umuyorduk ne çıktı :d:

• Beğen
Tepkiler: RowneSM