▀▄▀▄▀▄ AnimecileR BurayA ▄▀▄▀▄▀

Sponsorlu Bağlantılar

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Paylaşım için teşekkürler :oke:

Bu chakra dediğimiz Bleach deki reiatsu ile aynı şey heralde. Ayrıca Sasuke ile Itachi nin videosu çok güzel izlenmeye değer bi anime gibi duruyo fakat kararsızım çevremdeki kimse izlemiyor :D

Mangekyou Sharinganı olan bir kişi öldürüp -ki bu kişinin öldüren kişinin yakını olması lazımdır- gözlerini almak şarttır deniyor bu nası bi yakınlık peki kim kimi öldürecek :hmmm

- - - Eklendi - - -

Paylaşımın Naruto ya karşı farklı düşüncelere sahip olmamı sağladı :)

Kardeşini. :) Evet Reiatsu ile aynı. Rica ederim.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
MCR o çok ağır spoiler oldu yalnız :D Ben en azından bitirdim Naruto'nun son bölümleri. Yeni bölümleri bekliyorum ama izlemeyenler için kötü oldu o videolar ve bilgiler :D Gözlerle ilgili olanlar ileriki bölümlerdede açıklandı mesela :D

O değilde şu şarkıya bayılıyorum

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy ve RowneSM
RowneSM

RowneSM

Üye
MCR o çok ağır spoiler oldu yalnız :D Ben en azından bitirdim Naruto'nun son bölümleri. Yeni bölümleri bekliyorum ama izlemeyenler için kötü oldu o videolar ve bilgiler :D Gözlerle ilgili olanlar ileriki bölümlerdede açıklandı mesela :D

Şarkı çok iyiymiş ilgimi çekti :D

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Bende ne unuttum diyorum! :ehe Spoiler uyarısı yazmayı unutmuşum. :D Şarkı Akatsuki'nin gizemine tam uymuş yalnız. :D (Gitar riffleride süpermiş) :D

Legendary.

Legendary.

Üye
Anime izlemiyorum ama çktırmayın benide aranıza alın :aha:

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

:ehe

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sonra hentai'ye terfi falan :d:

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Konan ile Tobi savaşı..
[video=youtube;H-w4gYywMIs]http://www.youtube.com/watch?v=H-w4gYywMIs[/video]

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:ah

- - - Eklendi - - -

Geçenlerde spoiler butonu isteğinde bulunduk ortada yok..

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Ben yine spoiler yaptım.. :hmmm İzleyen yok gerçi. :ehe

Ya zaten anime sayfalarında, spoiler yememek elde değil.

RowneSM

RowneSM

Üye
Death notenin bitmesine son 4 bölüm daha dün gece 1 de başlamıştım :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Death notenin bitmesine son 4 bölüm daha dün gece 1 de başlamıştım :)

Önerilere başlayalım o zaman şimdiden :ehe Tıpkı Death Note gibi olsun --bana kalırsa daha da iyi-- diyorsan hiç araştırma, bekleme Code Geass'a başla ardından derim.

- - - Eklendi - - -

Animesi en fena yerde bitmişti. Mangada baya şey oldu ama anime temmuzda devam edecek.

Bir de anime bitirdikten sonraki o boşluğa düşme hissi berbat :/ Dün Ao no Exorcist bitti, ne yapıcam şimdi bundan sonra dedim..

Listeye beni de ekle :D

Bakuman izleyeyim şimdi. "kullanıcıadları" önermişti diye hatırlıyorum eski konulardan birinde

Sana sağlam zopa gelicek Bakuman'ı önereli yıl oluyor be yıl.2. sezon bitmek üzereyken önerdim 3. sezon ve anime bitti hala başlayacağım mı diyorsun :nono: :ehe

- - - Eklendi - - -

Favori türünüz ne peki ? Sapık damgası yemek istemiyorum ama favori türüm ecchi - harem :kıskıs: Ne bilim mangakalarının yaş sınırlaması gibi dertleri olmadığından mıdır bilmiyorum ama gerek konuları, gerek konuları işleyiş şekilleri gerekse esprileri çok daha kaliteli geliyor bana.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful ve RowneSM
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Önerilere başlayalım o zaman şimdiden :ehe Tıpkı Death Note gibi olsun --bana kalırsa daha da iyi-- diyorsan hiç araştırma, bekleme Code Geass'a başla ardından derim.

- - - Eklendi - - -

Sana sağlam zopa gelicek Bakuman'ı önereli yıl oluyor be yıl.2. sezon bitmek üzereyken önerdim 3. sezon ve anime bitti hala başlayacağım mı diyorsun :nono: :ehe

- - - Eklendi - - -

Favori türünüz ne peki ? Sapık damgası yemek istemiyorum ama favori türüm ecchi - harem :kıskıs: Ne bilim mangakalarının yaş sınırlaması gibi dertleri olmadığından mıdır bilmiyorum ama gerek konuları, gerek konuları işleyiş şekilleri gerekse esprileri çok daha kaliteli geliyor bana.

Hentai. :naughty:

• Beğen
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Sen aşmışsın bizim boyutları artık.Peki şöyle 1-2 saatlik değilde seri halinde olarak önerebileceğin bir şeyler var mı konusuda önemli tabi benim için konulu olsun yani :ehe Umarım ileride ecchi kesmedi hentaiye başladım o da kesmedi yaoi'ye başladım demessin :naughty:Olmadı bi cilk Boku no Pico alır mutluluklar dilerim :ehe

RowneSM

RowneSM

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Bügün dinleneyim yarın başlarım :) Bu arada en son yazdığınız yorumda favori türüm ecchi yazmışsınız o ne oluyor ?

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Sen aşmışsın bizim boyutları artık.Peki şöyle 1-2 saatlik değilde seri halinde olarak önerebileceğin bir şeyler var mı konusuda önemli tabi benim için konulu olsun yani :ehe Umarım ileride ecchi kesmedi hentaiye başladım o da kesmedi yaoi'ye başladım demessin :naughty:Olmadı bi cilk Boku no Pico alır mutluluklar dilerim :ehe

Konulu hentai bulmak çok zor. :ehe En konulusu, La Blue Girl'dir. Uzaylı şeysi. :D Bu arada Yaoi izlemişliğim var. Aman allahım. :kop:

• Beğen
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Konulu hentai bulmak çok zor. :ehe En konulusu, La Blue Girl'dir. Uzaylı şeysi. :D Bu arada Yaoi izlemişliğim var. Aman allahım. :kop:

Blue Girl'ü biliyorum zaten :ehe Vay seni gibi yaoi'ci :D Sevdin mi bari :naughty:

Bügün dinleneyim yarın başlarım :) Bu arada en son yazdığınız yorumda favori türüm ecchi yazmışsınız o ne oluyor ?

+16 - +18 animeler diyebilirim.İçerisinde bol bol meme var yani :naughty: Tabi sevme sebebim bu değil genelde bu tarz manga yapan mangakaların espri anlayışı, kurguları --yetişkinlere hitap ettiğinden-- daha kaliteli oluyor bana kalırsa.Haremde tıpkı ecchi gibi ama daha hafif oluyor genelde.Temel fark ise adından anlaşılacağı üzere 1 erkek karakterin peşinde bissürü güzel çıtı pıtı kızın olması.Sanırım 5. sayfadaydı High School DxD Kızları, Rias, Akeno diye bir kaç görsel paylaştım.O anime ecchiler arasından şu sıralar en popüler olanı.Eğlenceli yani güzel :d:

RowneSM

RowneSM

Üye

Blue Girl'ü biliyorum zaten :ehe Vay seni gibi yaoi'ci :D Sevdin mi bari :naughty:

+16 - +18 animeler diyebilirim.İçerisinde bol bol meme var yani :naughty: Tabi sevme sebebim bu değil genelde bu tarz manga yapan mangakaların espri anlayışı, kurguları --yetişkinlere hitap ettiğinden-- daha kaliteli oluyor bana kalırsa.Haremde tıpkı ecchi gibi ama daha hafif oluyor genelde.Temel fark ise adından anlaşılacağı üzere 1 erkek karakterin peşinde bissürü güzel çıtı pıtı kızın olması.Sanırım 5. sayfadaydı High School DxD Kızları, Rias, Akeno diye bir kaç görsel paylaştım.O anime ecchiler arasından şu sıralar en popüler olanı.Eğlenceli yani güzel :d:

Aslında doğruyu söylemek gerekirse bu tarzları severim normal film izlerkende hep bu tarz izlerim ama sapıklıkla alakası yok bana daha bi çekici geliyo diyebiliriz aslıda aynı senin dediğin gibi. Bu tür anime varsa şimdi direk başlıya bilirim :naughty:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Bu arada şu yeni gelecek anime olan Nisekoi'nin mangasını okuyan var mı ? wallpaperları, çizimleri falan çok hoş.Onlara bakarak ecchi-harem etiketi yapıştırabilirim ama haberde romantik komedi diyor...Bu tarz anime-mangalarda azıcık ecchi çok hoş oluyor bana kalırsa.

Bugün pek paylaşım yapamayacağım programım baya doldu şu sıralar saat 9'da işimi bitirip eve gelebildim -benim için bir ilk- yorgunluktan ölüyorum :(

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Hangisini sevdim mi? Yaoi'yi mi La blue girl'i mi? :ehe