Android 4.1 Jelly Bean’deki Yenilikleri ve Tüm Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Olabilir yahu bu bölümde de aşırı takılırım ilgimi çeker :kıskıs:

Kardom ona nereden bakıyorsun bu arada ben Şubatta üye oldum ama aktif olma 20 mayıs ta yani ilk mesajım 20 mayısta idi :kıskıs:

ilk mesaj gününü de biliyor :d:

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Kardom ona nereden bakıyorsun bu arada ben Şubatta üye oldum ama aktif olma 20 mayıs ta yani ilk mesajım 20 mayısta idi :kıskıs:

Heyt maşallah :kıskıs: Git biraz dinlen robot olsa yorulur yav :ehe

Türe

Türe

Üye

profilden :kıskıs:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Bilmem mi N8 hakkında idi :d:

Yok burada dinleniyorum ben :kıskıs: GPU,Cpu,Ram,root,rom rahatlatıyor beni vallaha :d:

ben epeydir pc ye oturmuyorum kafamı ağrıttı vallahi kalkacağım birazdan akşam işe gitcem zaten peeh neyse konu dağıldı kaçalım :) :kac:

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
Türe

Türe

Üye
:kac:

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
doctorrr

doctorrr

Üye
konu pertingen :zong:

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi

E bu bir şeyi değiştirir mi ? Şimdi One X'i bir sorunu için almadın SIII'ü tercih ettin diyelim One X kötü cihaz berbat işe yaramaz mı oldu ?

Kardeş aynı sistemi karşılaştırmiyoruz bir tarafta MeGo Diger tarafta Symbian :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Kardeş aynı sistemi karşılaştırmiyoruz bir tarafta MeGo Diger tarafta Symbian :)

Farklı sistemler karşılaştırılsa ne farkederki aynı olay.Sen Iphone 4S almaktan vazgeçip, Galaxy SIII aldın diyelim e aynı olay.Birde Wp ile MeeGo Symbian ile değil karıştırdın sanırsam :)

Üst Alt