Android 4.1 Jelly Bean’deki Yenilikleri ve Tüm Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
sen kim uygulama yazmak kim:d:

- - - Eklendi - - -

sence android ve ios kullanıcıları anlıyo mu sürümünü değil işetim sistemini bilen yok

Herkesi kendin gibi görme derim.Yeterli çalışma ve özgün fikirler ile uygulama, oyun yazmak çok zor değil.Bende alacağım cihaz için bu tarz projeler planlıyorum sadece zevk için.Biraz bilgim var.Eğer Wp8'li bir telefon alırsam yanına bir de Surface tablet alıp tam anlamıyla çok yönlü çalışacağız, olmadı büyük ihtimalle Note2 için uğraşırız.Benimle beraber telefon değiştirecek 2-3 arkadaşım daha var beraber ilgileneceğiz büyük ihtimalle.Yani istedikten ve biraz uğraştıktan sonra yapılmayacak şey değil.

moniacful

Üye

Benim kim olduğumu bilen biliyor sen merak etme :) Bilmiyorsan açıklayayım Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim hazırlığı bitirdim bu sene başlıyor derslerim ben de uygulama yazmaya başlıyorum ;)
takılıyorum sorun yapma bir tane maxicep.com/forum uygulaması yapta şanın yürüsün :D

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Benim kim olduğumu bilen biliyor sen merak etme :) Bilmiyorsan açıklayayım Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim hazırlığı bitirdim bu sene başlıyor derslerim ben de uygulama yazmaya başlıyorum ;)

Hocam yazılım mühendisliği okumasan bile olmayacak iş değil.Sadece çok uzun uğraşlar gerekiyor.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
tabi androide

- - - Eklendi - - -

android programları,kernelleri için linux gerekli

Bunlar yapılamayacak, öğrenilmeyecek şeyler değil diyorum.Bir çok tanıdığım bu işin okulunu okumamasına rağmen çok güzel uygulamalar hatta oyunlar yaptılar.Gözünde o kadar büyütülecek bir şey değil.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
android e hiiiç sıcak bakmıyorum iki kuruş faydam dokunsun istemiyorum o derece nefret ettim arkadaş :D ama aklımda bir kaç fikir var seneye bu zamanlar bitirmiş olurum kısmetse N9 ve s^3 ler için güzel projelerim var.. Bir de wp8 li cihaz ve surface aldım mı tutmayın beni :aha:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
android e hiiiç sıcak bakmıyorum iki kuruş faydam dokunsun istemiyorum o derece nefret ettim arkadaş :D ama aklımda bir kaç fikir var seneye bu zamanlar bitirmiş olurum kısmetse N9 ve s^3 ler için güzel projelerim var.. Bir de wp8 li cihaz ve surface aldım mı tutmayın beni :aha:
N9 senin için en uygunu :D Terminal vs. :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Hocam kaç tane telefon tablet alacaksınız Allah aşkına :aha: Telefonları taşımaya kalksanız özel çanta gerekir :ehe
Dikkat edin kaçakcı zannetmesinler :kıskıs:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

N9 senin için en uygunu :D Terminal vs. :D

N9 u arife günü alıyorum inşallah o zamana şuan ki işlerim de biter eylülden sonra da girişirim işlere :) N9 la ilgili en uzun inceleme videosunu ben çekeceğim :D Bu arada albay olmuşsun hayırlı olmuşsun Fatih beni geçeceksin yakında :hmmm

- - - Eklendi - - -

Hocam kaç tane telefon tablet alacaksınız Allah aşkına :aha: Telefonları taşımaya kalksanız özel çanta gerekir :ehe
Dikkat edin kaçakcı zannetmesinler :kıskıs:

Çantada sıkıntı yok :D Hep sırt çantasıyla gezerim zaten :) N9 benim olacak bir de wp 8 li cihaz s^3 kardeşimin tablet de benim bayii gibi gezineceğim :D

moniacful

Üye
bu forum tapatalk destekliyo mu bilen var mı?

moniacful

Üye
li filan birşey buluyumda indiriyim ozaman

MasteLaa

MasteLaa

Üye

N9 u arife günü alıyorum inşallah o zamana şuan ki işlerim de biter eylülden sonra da girişirim işlere :) N9 la ilgili en uzun inceleme videosunu ben çekeceğim :D Bu arada albay olmuşsun hayırlı olmuşsun Fatih beni geçeceksin yakında :hmmm

Hadi bakalım :D Vallahi kuzum ben mi hızlıyım forumdakiler mi yavaş anlamadım bu ayki 2. rütbem :D

- - - Eklendi - - -

li filan birşey buluyumda indiriyim ozaman
Ben kullanıyorum sorun yok ;)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Hadi bakalım :D Vallahi kuzum ben mi hızlıyım forumdakiler mi yavaş anlamadım bu ayki 2. rütbem :D

Forum yavaş ve sen hızlısın ben de öyleydim bir ara ama bu ara o kadar çok şeyle uğraşıyorum ki kafayı yersin :) KPSS,Albüm,İş,Okul hazırlıkları,Bayram da düğün var olaylar olaylaaar

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

- - - Eklendi - - -

Ben kullanıyorum sorun yok ;)

Sen makineliye bağlamışsın iyice.En son baktığımda binbaşıydın :ehe

Türe

Türe

Üye
kardom baktım da sen benden sonra geldin ama online süren benden fazla :ehe

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa

Üst Alt