[4.4.2KİTKAT] DN3 v5.5 04-09-2014 NOTE 2 [S5 Tema s5 Uygulamaları Note 3 özelliği] [360DPI]

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye

Kontrol

Kontrol

Üye
hmmm. hiç mi yolu yok çünkü romu sevdim 5.2 biraz laglı bu roma göre geri dönmek pek istemiyorum ama bu sorun beni kanser eder !:duvar2:

Kırmızı ile daire içine aldığım yeri silip kaydet ve telefonu yeniden başlat.
İşaretli yere dikkat et, doğru yeri siliyorsan olmaması imkansız.

Kırmızı ile işaretli alanın bir üstündeki satırda true olan kısmı da false yazıp sonra alttakine yap.

CscFeature_Sip_UseSymbolInCnKey ile başlayan satır.

Son düzenleme:
eyetkin

eyetkin

Üye
Slm ben bu v5.5 i yükledigimde hata veriyor 5.2 yükleniyor ama 5.5 yüklenmiyor 2 defa ayrı indirdim çözemedim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kırmızı ile daire içine aldığım yeri silip kaydet ve telefonu yeniden başlat.
İşaretli yere dikkat et, doğru yeri siliyorsan olmaması imkansız.

Kırmızı ile işaretli alanın bir üstündeki satırda true olan kısmı da false yazıp sonra alttakine yap.

CscFeature_Sip_UseSymbolInCnKey ile başlayan satır.

Bu satırı ben zaten silmistim

turkishield

turkishield

Üye
Bu satırı ben zaten silmistim
konu anlatımı biraz karışık olmuş ben yükledim romu da burayı okusaydım romu yüklerken kesin karıştırırdım öyle deyim :)
konu biraz daha sadeleştirilebilir bence :bigstar:

lumina

lumina

Üye
arkadaşlar,bu roma hangi kerneli kuracağız.fikri olan varmı?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
arkadaşlar,bu roma hangi kerneli kuracağız.fikri olan varmı?
agni kernel i destekliyor (denenmiştir)
AMA agni ernel OC yapmasanız bile küçük bir işlemde bile 1600 mhz ye çıkararak telefonu ısındırıyor siz ince ayar yapmazsanız kullanışlı değil eğer permisiive kernel arıyorsanız zaten 5.2 ve 5.5 permisive veya devre dışı olarak ayarlanmış uygulamalarda sıkıntı çıkarmaz

klavye yanıltmasın tüm klavyelerde bu sorunun mevcut olduğunu belirtmek için yaptım

Son düzenleme:
lumina

lumina

Üye
agni kernel i destekliyor (denenmiştir)
AMA agni ernel OC yapmasanız bile küçük bir işlemde bile 1600 mhz ye çıkararak telefonu ısındırıyor siz ince ayar yapmazsanız kullanışlı değil eğer permisiive kernel arıyorsanız zaten 5.2 ve 5.5 permisive veya devre dışı olarak ayarlanmış uygulamalarda sıkıntı çıkarmaz

klavye yanıltmasın tüm klavyelerde bu sorunun mevcut olduğunu belirtmek için yaptım
kendi kernelini kullanıyorum,ama çok sarj yiyor.[emoji18]

rommantix29

Üye
kendi kernelini kullanıyorum,ama çok sarj yiyor.[emoji18]
ganga benim v5.2 lite rom kendi romu var güç tasarrufunda face + arasına görüşme + videolar 1 buçuk gün gidiyor şarjı onu bırak ultra tasarrufta 10% şarja 3-4 gün biçiyor suan memnunum

agni kontrol kernel yükledim yasadığım sorunlar

1 ısınma sorunu
2 güç tasarrufu modunda dokunmatik tuş takımı ışıgı hiç kapanmıyor
3 telefon durduk yere kendine restart atıyor

v5.5 de yaşadığım sorunlar

1- telefon güç tasarrufu modunda arka plan uygulamalarını kapatamıyor yeniden başlıyor.

v5.2 romlu telefonlarda menü tuşu nerde diyenler

soldaki dokunmatik menü tuşuna uzun bastığınız zaman menü açılıyor haberiniz olsun :D

teşekkürler.
hatam varsa yüzüme afkurun :D

Kontrol

Kontrol

Üye
Agni kernel ile ısınma sorunu var, eğer stock kernel ile bir sorun çıkmıyorsa kullanmaya devam edin.
Performans, şarj için de kernel kuracaksanız bazı şeylere de katlanmaniz gerekir.
Isınma da bunlardan biri.

lumina

lumina

Üye
klavyenin üstündeki simgeler için wanam xposed kurun,yeniden başlatın oluyor. dn3v5.5☺

eyetkin

eyetkin

Üye
slm arkadaşlar ben 5.5 kuramandım file found diye bişey çıkyor
anlamadım kaçdefa dedim hardkeyi wide lerden öncemi kuruyoruz yoksa sonramı ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
klavyenin üstündeki simgeler için wanam xposed kurun,yeniden başlatın oluyor. dn3v5.5☺
denemedim değil her yolu denedim hatta note 2 hidden settins içinden eskiden silmiştim yine yapıyım dedim zaten kaalı uyarısı aldım anlamadım buraya sormak durumunda bulundum bir de 5.5 in kerneinde sorun mu vaar 5.2 de ısınma çok snralarda başlarken 5.5 de 10 dk aynı ısıya ulaşıyor elinde 5.2 kerneli olanlar bana link verebilir mi ?bu arada "Here Maps BETA" GALAXY APPs de yerini almış

lumina

lumina

Üye
bende oldu işte,dn3v5.5 kullanıyorum.5.2 de agni kernel kullanim dedim kamera whatsab açılmaz oldu.bence odunle tekrar stock rom yükle,daha sonra 5.5 philiz toch 6 ile flashla.[emoji4]

lumina

lumina

Üye
bendeki sorunlar sarjın çabuk bitmesi,kaneranın deklanşör sesinin çıkmamması,bazen netteyken (tablet çöktü internet durduruldu)hatası alıyorum

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bendeki sorunlar sarjın çabuk bitmesi,kaneranın deklanşör sesinin çıkmamması,bazen netteyken (tablet çöktü internet durduruldu)hatası alıyorum
ben 5.2 ye göre en az 2 kast daha çanbuk ısındığını söyleyebilirim eğer note 4 rom gecikirse 5.2 ye 2 aylığına falan geri dönebilirim
veya 4.1.2 romlarına bir göz amak için yükleyip silerim

Kontrol

Kontrol

Üye
Ditto ekibi 4.4.4 ile yeni bir rom çıkarmış diyorlar, kendi sayfasında da bölüm açılmış.
Daha beta sürüm galiba radyo ve s pen özelliği yok.

lumina

lumina

Üye
Ditto ekibi 4.4.4 ile yeni bir rom çıkarmış diyorlar, kendi sayfasında da bölüm açılmış.
Daha beta sürüm galiba radyo ve s pen özelliği yok.
sakın yüklemeyin,tel.s3 oluyor.kapanıp tekrar açılıyor.[emoji19]

• Beğen
Tepkiler: rommantix29

Üst Alt