[4.4.2KİTKAT] DN3 v5.5 04-09-2014 NOTE 2 [S5 Tema s5 Uygulamaları Note 3 özelliği] [360DPI]

Sponsorlu Bağlantılar

eyetkin

eyetkin

Üye
Slm arkadaşlar bu 5.2 de kilit ekranına mesaj önizleme iletisi gelmiyor ayarlar dan bildirimler acık önceden vardı tekrar kurunca gitti çözemedim bilgisi olan varmı

turkishield

turkishield

Üye
şuan DN3 V5.5 yüklü telefonda..DN4 v2.1i üzerine yüklesem telefon sıfırlanır mı ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer recovery üzerinde romu yüklerken wipe ı seçmez isen silinmez ama tavsiye temem sonuçda android veriyonu bile değişiyor bazı şeyler değişeip çakışabilir yani eski drive ile yeni driver farklı isimde ise çakışma yapabilir ve rom çökebilir siz en iyisi baştan başlayın yani önemli verilerinizi yedekleyin ve full wipe yapın ve romu sd kart ya da usb bellekden yükleyin

turkishield

turkishield

Üye
eğer recovery üzerinde romu yüklerken wipe ı seçmez isen silinmez ama tavsiye temem sonuçda android veriyonu bile değişiyor bazı şeyler değişeip çakışabilir yani eski drive ile yeni driver farklı isimde ise çakışma yapabilir ve rom çökebilir siz en iyisi baştan başlayın yani önemli verilerinizi yedekleyin ve fu ll wipe yapın ve romu sd kart ya da usb bellekden yükleyin
öneriler için teşekkürler

rtaymus07

rtaymus07

Üye
S.a millet.Bugün 5.2 yi yükledim bi kaç sorum olucak. Birincisi şu menü tuşuna basınca görev yönetici açılma olayına alışamadım .eski haline getirebilirmiyiz.. İkincisi de ayarlarda yazı tipi ve yazı boyutunu bulamadım yardım ederseniz sevinirim

yakupbjk

Üye
arkadaslar yükleyen varmı ben denedim ama yükleyemedim yardımcı olurmusunuz telefonda orjinal 4.4.2 kurulu

ortak42

ortak42

Üye
arkadaşlar rom nasıl stabil mi? bu mu yoksa dn4 mü? bide 4.1.2 üstüne kurulur mu?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
arkadaşlar rom nasıl stabil mi? bu mu yoksa dn4 mü? bide 4.1.2 üstüne kurulur mu?
kurulur ve stabil dn4 rom hala hataları var ama dn3 (özellikle v5.2 si stock romdan farksız)

• Beğen
Tepkiler: ortak42
AHKE

AHKE

Üye
dn4 te hata yok rahatlıkla kullanabilirsiniz 5 6 aydan beri bu rom yuklu

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bazı kronik hataları var arada uygulamalar durduruldu diyor

xxcondaxx

Üye
Benim tel yurtdışı nasıl yuklerim tel rootlu

yağcı

Üye
selam arkadaslar benım bı sorunum var yardımcı olurmusunuz note 2 telefonumun recoverysı acılmıyor
selam arkadaslar benım bı sorunum var yardımcı olurmusunuz note 2 telefonumun recoverysı acılmıyor

Üst Alt