[4.3][mk9] Dn3 ( Ditto Note 3 ) Note 3 Özellikleri (e-team)

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Fazla kurcalama dursun öyle :D

• Beğen
Tepkiler: Anil-D

Anil-D

Anil-D

Üye
Millet Türkiyeye 4.4.2 gelsin yukleyelim diye bekliyo ben yukledim rus 4.4.2 yi

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
:D yükle ama root cwm falan çok bulaşma sayaç sıfırsa

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
stockda bisey olmaz bende tab 3 var ondada sayac varmi ama o rootlu icinde yer yok mübarek

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum ve good night :D

• Beğen
bLnmz

bLnmz

Üye
@burangokhan çözdün mü sen?

terbiyesizim

Üye
DN3 4.4.2 Beta versiyonu yüklenmiş xda da. Deneyen var mı?

streetcat72

streetcat72

Üye
beyler bende bugun yükledim bu romu wifi ile şebeke gitmişti bi şekilde hallettim ve telefon süper oldu çok güzel bi rom tavsiyederim...

burangokhan

Üye
Yok hocam olmuyor
Hocam bir soru daha: yukarıda da belirttigim gibi benim telefon sürekli yuva bağlandı diyordu. Verilen cevaplar ve araştırmalarım sonucunda bunun donanımsal bir hata ( sıvı teması ) kanısına vardım. Bu sorun garanti kapsamına girer mi?

Son düzenleme:
bLnmz

bLnmz

Üye
Yok hocam olmuyor
Hocam bir soru daha: yukarıda da belirttigim gibi benim telefon sürekli yuva bağlandı diyordu. Verilen cevaplar ve araştırmalarım sonucunda bunun donanımsal bir hata ( sıvı teması ) kanısına vardım. Bu sorun garanti kapsamına girer mi?
Sıvı teması firma garantisi dışında kalıyor. Ancak bir şansını denemende fayda var. Belki tespit edemeyebilirler.

Yedieylul

Yedieylul

Üye
Daha önce hiç bu şekilde bir android rom yüklemedim ve telefonun rootlu değil Telefonumun android 4.3 güncelledim şimdi bu rom u yüklemek istesem olur mu knox izin vermeyebilir demişsiniz ? Ki sorunlar var mı en son haliyle bilgi verirseniz güzel olur

bLnmz

bLnmz

Üye
Daha önce hiç bu şekilde bir android rom yüklemedim ve telefonun rootlu değil Telefonumun android 4.3 güncelledim şimdi bu rom u yüklemek istesem olur mu knox izin vermeyebilir demişsiniz ? Ki sorunlar var mı en son haliyle bilgi verirseniz güzel olur
Şu an knox sayacın zaten devrede. Yüklersen bu ROM kendinden ROOT'lu. Sayaç artmaz. Benim sayaç 1'di. Hala 1 :) Anlatılanları eksiksiz uygula. Aynı taban üzerine yapılandırıldığı için sıkıntı yaşamazsın. :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş şu an bu romu kurarsan knox sayacın 1 olur bu romu kurmak için philztouch kurmak zorundasın onu kurarsanda knox sayacın 1 olur bilgin olsun.

• Beğen
Tepkiler: bLnmz
bLnmz

bLnmz

Üye
Kardeş şu an bu romu kurarsan knox sayacın 1 olur bu romu kurmak için philztouch kurmak zorundasın onu kurarsanda knox sayacın 1 olur bilgin olsun.
Haklısın. Ben Philztouch'ı gözden kaçırmıştım :)

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
streetcat72

streetcat72

Üye
yahu beyler v321 versiyonu benim bataryamı çabuk bitiriyor acaba sizdede aynı sorun varmı

ozan_01

Üye
arkadasşlar 3.2 romu kurdum ama note 2 cihazımda sık sık donmalar kilitlenmeler veya o anda ne yapıyosam işlemi durdurmalar oluyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltirim.

burangokhan

Üye
Hocam bu sabah baktım tüm uygulamalar markette görünüyor. Nasıl oldu bende anlamadım. İlginç :-)Hocam bir soru daha. Ben ayarlarda Ekran kilidini tıklayınca ayarlar durduruldu hatası alıyorum. Bir türlü kilit olarak modeli seçemiyorum. Yardım lütfen.

Üst Alt