[4.3][mk9] Dn3 ( Ditto Note 3 ) Note 3 Özellikleri (e-team)

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
bLnmz

bLnmz

Üye
Performans olarak super.
Tema efekleri ile uygulamalarin acilislari ile olsun..
Launcheri guzel.
Galaxy S5 uygulamari port edilmis.
Note 3 air command Allah'ın emri zaten :) Daha sayamayacagim bircok ozellik ve guzellik mevcut. Sonuc olarak ne yapalim derseniz bence yukleyin ve kullanin :)

frterk

frterk

Üye
Yeni yükleyebildim performans olarak süper ama eksikleri var sanırım dn3 e göre mesela tek elle çalıştırmayı aktif hale getiremedim ve mw özelliği 2 taneyle kısıtlı yada ben beceremedim :D @bLnmz

bLnmz

bLnmz

Üye
Yeni yükleyebildim performans olarak süper ama eksikleri var sanırım dn3 e göre mesela tek elle çalıştırmayı aktif hale getiremedim ve mw özelliği 2 taneyle kısıtlı yada ben beceremedim :D @bLnmz
Tek elle çalıştırmayı aktif et. Örneğin aktif ettiğin sayfadan çıkmadan sağ tarafta kullanmak istiyorsan ekranın sağ başında parmağını hızlıca aktif et. yani parmağını boydan boya değilde hemen dipte hızlıca sol-sağ yaptır aktif olur :)
MW'da ben hepsini seçtim çalışıyor. MW uygulamasına gir sağda ne görüyosan seç telefonunu yeniden başlat :ehe

frterk

frterk

Üye
Tek elle çalıştırmayı aktif et. Örneğin aktif ettiğin sayfadan çıkmadan sağ tarafta kullanmak istiyorsan ekranın sağ başında parmağını hızlıca aktif et. yani parmağını boydan boya değilde hemen dipte hızlıca sol-sağ yaptır aktif olur :)
MW'da ben hepsini seçtim çalışıyor. MW uygulamasına gir sağda ne görüyosan seç telefonunu yeniden başlat :ehe

Daha önce kullanıyordum biliyorum ama bunda olmadı mw de 2 tane derken ekranı 2 ye bölüyor 4 e değil demek istedim bide ufak pencereler halinde yapmayı bulamadım :D ne çok sorunluymusum

bLnmz

bLnmz

Üye
Daha önce kullanıyordum biliyorum ama bunda olmadı mw de 2 tane derken ekranı 2 ye bölüyor 4 e değil demek istedim bide ufak pencereler halinde yapmayı bulamadım :D ne çok sorunluymusum
Valla 5 tane açtım bana mısın demedi :ehe dahada açıcaktım da uğraşamadım :ehe

frterk

frterk

Üye
eyw kardeşim hallettim mw de 2 tane oluversin :D
bide note 3 transparent weather widget linki atıversene :P

bLnmz

bLnmz

Üye
eyw kardeşim hallettim mw de 2 tane oluversin :D
bide note 3 transparent weather widget linki atıversene :P

Konuda bahsi geçen .apk dosyasını yedeklemeyi unutma :) Sorun olursa dönüş yaparsın. 4.3 için diyor. Sen bir dene :)

frterk

frterk

Üye

Konuda bahsi geçen .apk dosyasını yedeklemeyi unutma :) Sorun olursa dönüş yaparsın. 4.3 için diyor. Sen bir dene :)

Eyw bi yapmaya çalışayım kardeş :worshippy:

mks740

mks740

Üye
Gençler 4.4.2 memnun musunuz?

• Beğen
Tepkiler: frterk
mks740

mks740

Üye
Yüklemeye çalışıyorum ancak SAMSUNG yazısında kalıyor. Yani 20 25 dk civarı kaldı. Artık dayanamadım. Ne yapmam lazım?

bLnmz

bLnmz

Üye
Yüklemeye çalışıyorum ancak SAMSUNG yazısında kalıyor. Yani 20 25 dk civarı kaldı. Artık dayanamadım. Ne yapmam lazım?
TWRP Recovery yüklemediysen, CWM'den yükleyemezsin ;)

• Beğen
Tepkiler: mks740

oguz009

Üye
Benim sorunum note 3 n9005 dubaiden gelme telefonu aldigim ilk 1 hafta icinde dokunmatik calismazlik yapti kalemi cikardim onla calisti telefonu actim kapattim duzeldi sonra bida ayni sey oldu bu sefer 2 gun ekran calismafi kalemi ile kullanfim bida duzeldi gecen hafta bida ayni sey oldu bu sefer 2 haftadir gecmedi nden oldugunu bilen varsa yardim edebilirmi trlefoncuta goturdum yapamadi rom degistirdim etki etmedi kac kere telefonu sifitladim factory reset attim duzelmedi

bLnmz

bLnmz

Üye
Benim sorunum note 3 n9005 dubaiden gelme telefonu aldigim ilk 1 hafta icinde dokunmatik calismazlik yapti kalemi cikardim onla calisti telefonu actim kapattim duzeldi sonra bida ayni sey oldu bu sefer 2 gun ekran calismafi kalemi ile kullanfim bida duzeldi gecen hafta bida ayni sey oldu bu sefer 2 haftadir gecmedi nden oldugunu bilen varsa yardim edebilirmi trlefoncuta goturdum yapamadi rom degistirdim etki etmedi kac kere telefonu sifitladim factory reset attim duzelmedi
Donanımsal bir arıza gibi görünüyor. Abimin Note 2'sinde de benzer bir problem var. Ekran değiştireceğiz ;)
Sonradan farkettim :)
:) Umarım işini halledebilirsin :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Siz deki kamera 4.3 mü yoksa S5 mi

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye

• Beğen
Tepkiler: bLnmz

Üst Alt