[4.3][mk9] Dn3 ( Ditto Note 3 ) Note 3 Özellikleri (e-team)

Sponsorlu Bağlantılar

oguz009

Üye
Beyler burdaki csc polandi nasil united arab emirates yapabilirim note 3 n9005 v 4.4.2

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Beyler burdaki csc polandi nasil united arab emirates yapabilirim note 3 n9005 v 4.4.2

1 Root lu olması
2 dediğiniz csc kullandığınız rom da bulunmalı eğer bu ikisi varsa işiniz kolay google play de cs changer indirin ve talimatları izleyin

• Beğen
Tepkiler: oguz009
mks740

mks740

Üye
Chrome da film vs. izlerken kasmalar oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

musSsa

Üye
romu kurmaya çalıştım ama sözleşmeyi kabul et dedikten sonra takıldı tekrar denedim bu sefer devam et derken 15 sn kadar bekledim her adımda ama yine takıldı bunu çözümü nedir.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
romu kurmaya çalıştım ama sözleşmeyi kabul et dedikten sonra takıldı tekrar denedim bu sefer devam et derken 15 sn kadar bekledim her adımda ama yine takıldı bunu çözümü nedir.
Konuyu ana konusundan takip edersen daha yararlı olur en son sürümü indirip gerekli talimatları uygularsan sorun olmayacaktır. Ana konusunun linki konuda mevcut.

• Beğen
Tepkiler: musSsa
fatih544

fatih544

Üye
tam cesh dalvik falan onlari bi daha dene ben su an orjin 4.4 e geçtim hic memnun degilim en kisa zamanda geri yükleyecem bi dittoyu gene

• Beğen
Tepkiler: musSsa
fatih544

fatih544

Üye
ben yukledim ve ayriyeten 4.3 stock agni kernel attim teldeki performans yeniden aşık etti bni kendine muhtesem performansi war bnce yukle dittoyu ama kernel şart unutma

mehmet2144

mehmet2144

Üye
v3.2.1 inmiyor link not foun diyo.s telefon da ota da error diyo çözüm pleasee :(

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
note 4 romu çıkacak mı bilgisi olan var mı ?

• Beğen
Tepkiler: cici60
Kontrol

Kontrol

Üye
Arkadaslar sms için sınırsız kişi ayarı nasıl yapılır ? tüm romlarda vardı ama ditto ta yokmuş ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Arkadaslar sms için sınırsız kişi ayarı nasıl yapılır ? tüm romlarda vardı ama ditto ta yokmuş ?
:allalla: bir Google playden note 2 hidden settings adlı uygulmayı indirip ben orada ayarı v diye biliyorum yoksa dr ketan v6.1 advance setting gibi bir paket ile kamera sesi kısma gibi ince ayarları açıp kapatabiliyorduk

Kontrol

Kontrol

Üye
:allalla: bir Google playden note 2 hidden settings adlı uygulmayı indirip ben orada ayarı v diye biliyorum yoksa dr ketan v6.1 advance setting gibi bir paket ile kamera sesi kısma gibi ince ayarları açıp kapatabiliyorduk
Wanam xposed eklentisi ile hallettim bu sabah. Teşekkür ederim, hayırlı bayramlar..

barito_212

Üye
Benim Tek Sormak istedigim görüntülü konuşma yapılabiliyormu şayet yapılmıyorsa bana e-mail atabilirmisini emegi geçen tüm arkadaşlara teşekürler [email protected] adresine detaylı yada olur olmaz gibi bir açıklama bekliyorum kolay gelsin hyrlı çalışmalar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Benim Tek Sormak istedigim görüntülü konuşma yapılabiliyormu şayet yapılmıyorsa bana e-mail atabilirmisini emegi geçen tüm arkadaşlara teşekürler [email protected] adresine detaylı yada olur olmaz gibi bir açıklama bekliyorum kolay gelsin hyrlı çalışmalar
Biraz eski bi konu
Ama görüntülü konuşma yapılabiliniyordu

Samsung tabanlı modifiye bi rom olduğu için tüm samsung özellikleri aynı şekilde çalışıyor

Üst Alt