%100 Hafıza kartı şifresi kırmak..

Konu, 'Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar' kısmında hurcan tarafından paylaşıldı. Okunma: 128468 | Cevaplanma: 102

1. 6630 veya 6680

1.Kilitli Hafıza kartını 6630 tak
    Ve kartı biçimlendir
    Hepsi bu kadar şu anda
    Küçük hafıza kartlarını
    Çözebilirsiniz fakat bir
    6630'un içini açık kapak sivicini
    Kilitli tutarsanız büyük hafıza
    Kartlarınıda çözebilirsiniz

2.Telefonu açıp pin kodunu giriyorsunuz
    Telefon açıldıktan sonra şifreli kartı takıp kapagı kapatıyorsunuz
    Kapağı kapatmadığınız taktirde kartı tanımaz zaten
    Kapagı kapatır kapatmaz şifre isticek iptal dedikten
    Sona hafıza kartı bölümüne girip hafıza kartını biçimlendir
    Diyorsunuz ve biçimlendirme başlıyor işlem
    Bittikten sonra karttaki şifre kalkıyor..

6600

İlk önce c:\system klasörünün içinde mmcstore diye bi dosya bulunuyo.bunu herhangi bi dosya yöneticisiyle pc ye yollayın ve pc de not defteri ile açın.oradaki bütün bilgileri silin ve sadece 0630785 1.1 yazın.eğer telefonunuzda bu dosya yoksa pc de bole bi dosya yaratıp dediğim şeyi oraya yazın ve kaydedin.daha sonra telefona gönderin.bu dosyayı telefonunuzdaki herhangi bi dosya yöneticisi programı ile yine c:\system klasörüne kopyalayın.
    Daha sonra her yerde gezen MMCPWD programını telefonunuza kurun.orda restore diyin.daha sonra success dedikten sonra çıkın.Daha sonra extradan hafıza kartına girin ve şifre olarak nokta girin(yani 1 tuşuna 1 defa basın) ve tamam deyin.Böylece hafıza kartının şifresi kırılmış olucak.

* C'ye ulaşmak için telefonunuzda dosya yöneticisi olması gerek
    ÖNEMLİNOT: BUGÜN BAŞKA Bİ FORUM DA DLAŞIRKEN İLGİMİ ÇEKTİ VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM benim mmc de bi sorun olmadığı için denemedim umarım işinize yarar....:bilmem:
    karar02 bunu beğendi.
  2. Sx1 De De Yapabİlİrmİyİz Kanka Verİler Sİlİnmeden?????????
  3. :bilmem: ya arkadaşım verilr silinmesine silinmezde sx1 de başarılı olurmu olmazmı bişey diyemem
  4. emeğine sağlık kardeşim tşk ederim

5. evet bu lafın harika. ben bilmediğimi bildiğim için diğer insanlardan üstünüm....

yani bilmiyorsun desem kırılmayacak bilakis sevineceksin. peki teşekkür ederim o halde çünkü BİLMİYORSUN!

hurcan arkadaş önemli olan içindeki bilgileri kurtaracak şekilde kartın şifresini kırdırmak ki; şu ana kadar kimse buna bir cevap veremedi. çünkü daha bilinmiyor da ondan. lütfen forumları iyice takip etmeden yazı yazma. çünkü bu daha önce en az 10 ayrı yerde geçti.

yanlış anlayabilirsin ama anladıysan da bu benim hatam şimdiden özür dilerim. arkadaş burası bir bilgi çöplüğüne dönüşmeden önce arkadaşlar yazmaya karar verecekleri konularda önce bir site içi arama yapsınlar ve öyle yazsınlar. inanın ki aynı şeyleri defalarca defalarca okumaktan bıktım.

tabi teşekkür edeceğini tahmin ederek. ben de teşekkür ederim. amacım asla kırılmandan yana değil bilesin :)
  6. sagol kardes biliyorduk ama paylasım için cok sagol eline saglık..
  7. 6670 de nası bi yol izlemeliyiz bilen var mı
  8. güzel paylaşım saollasınnnnn.............
  9. ya arkadaşlar ben site içinde arama yaptm fakat mmcmedic ten başka bişey gremedim dahası denemediğimide en altta belirtim

amayinede yorumlarınız icin teşekkür ediyorum
  10. ben telefona format attım şifre orda kaldı hafıza kartı şifreli kaldı bunu çözen program varmı acil
  11. konu açılmışken derdimi sorayım belki bilen biri çıkar
    benim çocuk hafıza kartına card reader dan mp3 atarken hafıza kartı biçimlenmiş telefona takıp biçimlendirdiğim zaman biçimlendirme yarıda kesiliyor ve kart arızalı system sorunu diyor biçimlendirme olmuyor ne yapabilirim
  12. sende telefonda biçimlendir ok
  13. nokia 5200 telefonum var ve hafıza kartı şifresini unuttum ne yapacam

--------------- Ekleme ---------------

lütfen cevap
  14. gusel bı paylasım sagol
  15. teşekkürler dostum işime yarar sagol
  16. telefonun kartı görmesi içinde benzer yol var mı?
  17. bende N73 war. Telefona format attım (*# yeşil tuş ve kapama tusuna basarak)ama formattan soora hafıza kartı şifre istedi :(Şifre konusunda bildiğim bütün şifrelerimi yazdım ama çözemedim:aglalütfen yardım edin:(
  18. Ben n70 taktım sifreli 512 mG hafiza kari biçimle dedim söktü attii bu yüzden telefonumu seviyom
  19. işime yaradı
  20. paylaşımın için teşekkürler
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. hafıza kartı şifre kırma kodu

,
  2. sd kart şifre kırma

,
  3. nokia hafıza kartı şifresi kırma

,
  4. şifrelenmiş hafıza kartı nasıl açılır,
  5. nokia hafiza kartı sifre kırma,