%100 Hafıza kartı şifresi kırmak..

Sponsorlu Bağlantılar

hurcan

hurcan

Üye
    Konu Sahibi
%100 Hafıza kartı şifresi kırmak..
6630 veya 6680

1.Kilitli Hafıza kartını 6630 tak
Ve kartı biçimlendir
Hepsi bu kadar şu anda
Küçük hafıza kartlarını
Çözebilirsiniz fakat bir
6630'un içini açık kapak sivicini
Kilitli tutarsanız büyük hafıza
Kartlarınıda çözebilirsiniz

2.Telefonu açıp pin kodunu giriyorsunuz
Telefon açıldıktan sonra şifreli kartı takıp kapagı kapatıyorsunuz
Kapağı kapatmadığınız taktirde kartı tanımaz zaten
Kapagı kapatır kapatmaz şifre isticek iptal dedikten
Sona hafıza kartı bölümüne girip hafıza kartını biçimlendir
Diyorsunuz ve biçimlendirme başlıyor işlem
Bittikten sonra karttaki şifre kalkıyor..

6600

İlk önce c:\system klasörünün içinde mmcstore diye bi dosya bulunuyo.bunu herhangi bi dosya yöneticisiyle pc ye yollayın ve pc de not defteri ile açın.oradaki bütün bilgileri silin ve sadece 0630785 1.1 yazın.eğer telefonunuzda bu dosya yoksa pc de bole bi dosya yaratıp dediğim şeyi oraya yazın ve kaydedin.daha sonra telefona gönderin.bu dosyayı telefonunuzdaki herhangi bi dosya yöneticisi programı ile yine c:\system klasörüne kopyalayın.
Daha sonra her yerde gezen MMCPWD programını telefonunuza kurun.orda restore diyin.daha sonra success dedikten sonra çıkın.Daha sonra extradan hafıza kartına girin ve şifre olarak nokta girin(yani 1 tuşuna 1 defa basın) ve tamam deyin.Böylece hafıza kartının şifresi kırılmış olucak.

* C'ye ulaşmak için telefonunuzda dosya yöneticisi olması gerek
ÖNEMLİNOT: BUGÜN BAŞKA Bİ FORUM DA DLAŞIRKEN İLGİMİ ÇEKTİ VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM benim mmc de bi sorun olmadığı için denemedim umarım işinize yarar....:bilmem:

• Beğen
Tepkiler: karar02

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Sx1 De De Yapabİlİrmİyİz Kanka Verİler Sİlİnmeden?????????

hurcan

hurcan

Üye
    Konu Sahibi
:bilmem: ya arkadaşım verilr silinmesine silinmezde sx1 de başarılı olurmu olmazmı bişey diyemem

toygar6

toygar6

Üye
emeğine sağlık kardeşim tşk ederim

Treable

Treable

Üye
hurcan' Alıntı:
6630 veya 6680

1.Kilitli Hafıza kartını 6630 tak
Ve kartı biçimlendir
Hepsi bu kadar şu anda
Küçük hafıza kartlarını
Çözebilirsiniz fakat bir
6630'un içini açık kapak sivicini
Kilitli tutarsanız büyük hafıza
Kartlarınıda çözebilirsiniz

2.Telefonu açıp pin kodunu giriyorsunuz
Telefon açıldıktan sonra şifreli kartı takıp kapagı kapatıyorsunuz
Kapağı kapatmadığınız taktirde kartı tanımaz zaten
Kapagı kapatır kapatmaz şifre isticek iptal dedikten
Sona hafıza kartı bölümüne girip hafıza kartını biçimlendir
Diyorsunuz ve biçimlendirme başlıyor işlem
Bittikten sonra karttaki şifre kalkıyor..

6600

İlk önce c:\system klasörünün içinde mmcstore diye bi dosya bulunuyo.bunu herhangi bi dosya yöneticisiyle pc ye yollayın ve pc de not defteri ile açın.oradaki bütün bilgileri silin ve sadece 0630785 1.1 yazın.eğer telefonunuzda bu dosya yoksa pc de bole bi dosya yaratıp dediğim şeyi oraya yazın ve kaydedin.daha sonra telefona gönderin.bu dosyayı telefonunuzdaki herhangi bi dosya yöneticisi programı ile yine c:\system klasörüne kopyalayın.
Daha sonra her yerde gezen MMCPWD programını telefonunuza kurun.orda restore diyin.daha sonra success dedikten sonra çıkın.Daha sonra extradan hafıza kartına girin ve şifre olarak nokta girin(yani 1 tuşuna 1 defa basın) ve tamam deyin.Böylece hafıza kartının şifresi kırılmış olucak.

* C'ye ulaşmak için telefonunuzda dosya yöneticisi olması gerek
ÖNEMLİNOT: BUGÜN BAŞKA Bİ FORUM DA DLAŞIRKEN İLGİMİ ÇEKTİ VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM benim mmc de bi sorun olmadığı için denemedim umarım işinize yarar....:bilmem:

evet bu lafın harika. ben bilmediğimi bildiğim için diğer insanlardan üstünüm....

yani bilmiyorsun desem kırılmayacak bilakis sevineceksin. peki teşekkür ederim o halde çünkü BİLMİYORSUN!

hurcan arkadaş önemli olan içindeki bilgileri kurtaracak şekilde kartın şifresini kırdırmak ki; şu ana kadar kimse buna bir cevap veremedi. çünkü daha bilinmiyor da ondan. lütfen forumları iyice takip etmeden yazı yazma. çünkü bu daha önce en az 10 ayrı yerde geçti.

yanlış anlayabilirsin ama anladıysan da bu benim hatam şimdiden özür dilerim. arkadaş burası bir bilgi çöplüğüne dönüşmeden önce arkadaşlar yazmaya karar verecekleri konularda önce bir site içi arama yapsınlar ve öyle yazsınlar. inanın ki aynı şeyleri defalarca defalarca okumaktan bıktım.

tabi teşekkür edeceğini tahmin ederek. ben de teşekkür ederim. amacım asla kırılmandan yana değil bilesin :)

akrepkore

akrepkore

Üye
sagol kardes biliyorduk ama paylasım için cok sagol eline saglık..

..::MAFIA::..

..::MAFIA::..

Üye
6670 de nası bi yol izlemeliyiz bilen var mı

NiGhT WarRioR

NiGhT WarRioR

Üye
güzel paylaşım saollasınnnnn.............

hurcan

hurcan

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar ben site içinde arama yaptm fakat mmcmedic ten başka bişey gremedim dahası denemediğimide en altta belirtim

amayinede yorumlarınız icin teşekkür ediyorum

freddy kuper

Üye
ben telefona format attım şifre orda kaldı hafıza kartı şifreli kaldı bunu çözen program varmı acil

hasisa

hasisa

Üye
konu açılmışken derdimi sorayım belki bilen biri çıkar
benim çocuk hafıza kartına card reader dan mp3 atarken hafıza kartı biçimlenmiş telefona takıp biçimlendirdiğim zaman biçimlendirme yarıda kesiliyor ve kart arızalı system sorunu diyor biçimlendirme olmuyor ne yapabilirim

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
sende telefonda biçimlendir ok

kursatsoyer

Üye
nokia 5200 telefonum var ve hafıza kartı şifresini unuttum ne yapacam

--------------- Ekleme ---------------

lütfen cevap

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
gusel bı paylasım sagol

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
teşekkürler dostum işime yarar sagol

ademfarzet

Üye
telefonun kartı görmesi içinde benzer yol var mı?

mertsomer

Üye
bende N73 war. Telefona format attım (*# yeşil tuş ve kapama tusuna basarak)ama formattan soora hafıza kartı şifre istedi :(Şifre konusunda bildiğim bütün şifrelerimi yazdım ama çözemedim:aglalütfen yardım edin:(

By_cepcep

Üye
Ben n70 taktım sifreli 512 mG hafiza kari biçimle dedim söktü attii bu yüzden telefonumu seviyom

yasirarslan

yasirarslan

Üye
işime yaradı

esmercocuq35

Üye
paylaşımın için teşekkürler

Üst Alt