%100 Hafıza kartı şifresi kırmak..

Sponsorlu Bağlantılar

galata_kadir

Üye
2 saattir kart şifre kırmaya çalışıom biçimlendirmek aklıma gelmedi saol

qirL1903

qirL1903

Üye
bnde bicimLendr diincede sifre istio :D

ibribr

Üye
bende e60 var hafıza kartında problem vardı kendi dendine şifre falan koymuş ... format da atamıyodum bu konuyu okumadan 6680de denedik şans eseri dediğini yaptık oldu:D bazen eski modeller işe yarıyo:P

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
mmc store sadece 6600 dsa değil n73 te de iş görrüyor bizzat hex editorla denedim ve şifremi gördüm

hizmet_92

hizmet_92

Üye
7610

tusubasa

Üye
senınkulandıgın hafıza kartı da soırun var sen kucuk mıcro kulanıyon eralde bende aynısı oluyo bu hafıza kartı aparatını değistirmek gerekır yanı markası tec scandisk is onun aparatını al olay cozulur

èL'pH

Üye
bende 6230i var. hafıza kartımın şifresini unuttum telefon okuyabilio ama pc okumuo. seLeq yükLemem qerekiomş da nasL yükLeneceğni biLmiyorummmm
biri bara yardıncı oLabiLir miiii??? )=:ah:blink::agla2:

qirL1903

qirL1903

Üye
bnu baska hnqi teLe takıp bicmlerndr dieebilrz bn bikac telde denedm bicimlendr dediqnde sifre istio

16_musty_89

Üye
elıne saglık kardes

cepchii

Üye
nerede cevap göremedim ben

Krizantem_

Üye
Mrhaba benim n70 telefonum var.hafıza kartına şifre koymuştum ama unuttum kodu hatırlayamıyorum.Telefondan biçimlendirme yaptım içindekiler silindi fakat şifre hala duruyo.Ne yapmalıyımm ! ! !

mustafakartal

Üye
vvvv

--------------- Ekleme ---------------

girin c ye vindows saysem32 aç soko sok otur olur

canbabajin

Üye
gardaş eyw valla verdin bilgiler çok işme yaradı üstat sensin bu konuda tekrareyw grdş.

bogeman0622

Üye
sen ne mal adamsın yaa aynı haltı sen denedınmı sıfrelı kartta senın dedıklerını yaparsan yap olmuyo bı kendın dene oyle mıllete sun ya ayıp yaa ınsanlarla dalga gecıyosnuz burdaa bışeyı anlatmadan kendın yap dene oluyosa anlatt enayiii

Su AKARSU

Üye
yhaaa 6288'inkini bilen var mıııı???? Bilen varsa lütfen paylaşsın...

mami5561

Üye
fexplorer nasıl yükleniyor yardım lütfen acill!!:ağlarım:

Ekremdin

Ekremdin

Üye
Teşekkürler

AdanaLımmm

Üye
Ya Hiçbiyerden Sorunumu Çözemıyorumm:hmmm6300 war HafızaKartı Kilidini Unuttum Ama Yazılanların hiçbirinden bi Fayda Göremedimmmmm:ağlarım:

futbol123

futbol123

Üye
tşk.. saolasın

yusuf0baba0

Üye
nası yaa hiç bişi anlamadım

Üst Alt