İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Arkadaşlar ben twitter ı telefona yüklüyorum açılmıyor telefon 640xl başka bu sıkıntı ile karşılaşan varmı

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaşlar ben twitter ı telefona yüklüyorum açılmıyor telefon 640xl başka bu sıkıntı ile karşılaşan varmı
Lumia 1520 sorunsuz çalışıyor.
Telefonu sıfırlamayı deneyin isterseniz.

eRdaL.

eRdaL.

Üye
L630 cihazı sıfırladım yaklaşık 8-9 saattir magazadan bişey indiremiyorum bunun nedeni ne olabilir bu sorunu nasıl çözebilirim

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
L630 cihazı sıfırladım yaklaşık 8-9 saattir magazadan bişey indiremiyorum bunun nedeni ne olabilir bu sorunu nasıl çözebilirim
Mağazaya gir, eger güncelleme işlemleri devam ediyor ise tümünü durdur.
Öncelikle mağaza'yı indirmeyi dene.
Bu şuna benziyor "yangında öncelikle kişi kendini kurtaracak, sağlama alacak ki diğerlerini kurtarabilsin" :))

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve serinaga
eRdaL.

eRdaL.

Üye
Mağazaya gir, eger güncelleme işlemleri devam ediyor ise tümünü durdur.
Öncelikle mağaza'yı indirmeyi dene.
Bu şuna benziyor "yangında öncelikle kişi kendini kurtaracak, sağlama alacak ki diğerlerini kurtarabilsin" :))

Hala bişey indiremiyorum nasıl bir işkence bu anlamadım.
Magazadan magazayı nasıl indirecegim?

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Hala bişey indiremiyorum nasıl bir işkence bu anlamadım.
Magazadan magazayı nasıl indirecegim?
Mağaza güncellemelerini denetleyince bulması lazım
onu güncelleyince direk seni mağazadan atacaktır zaten. Sonra tekrar giriş yapıp güncellemelerini ve indirmelerini devam ettirmelisin.

sürüm numaran bu mu bi kontrol et bakalım

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Mağaza güncellemelerini denetleyince bulması lazım
onu güncelleyince direk seni mağazadan atacaktır zaten. Sonra tekrar giriş yapıp güncellemelerini ve indirmelerini devam ettirmelisin.

sürüm numaran bu mu bi kontrol et bakalım

Wp8.1 kullanıyorum ilgilenmeniz gerek diyor hangi uygulama olursa olsun bu hatayı veriyor üç cihaz var üçüde aynı

• Beğen
Tepkiler: yasirtaha
yasirtaha

yasirtaha

Üye
o konuda yardımcı olamayacağım çünkü ben iki yıldır 8.1 kullanmıyorum

• Beğen
Tepkiler: eRdaL.
eRdaL.

eRdaL.

Üye
o konuda yardımcı olamayacağım çünkü ben iki yıldır 8.1 kullanmıyorum

İnsider uygulamasını indire bilsem güncelleyecegim hangi sürüm varsa ama onuda yapamıyorum en iyisi yarın bu cihazları götürüp bozdurayım ne verirlerse alayım kurtulayım lumia maceramı noktalayım:)

• Beğen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
İnsider uygulamasını indire bilsem güncelleyecegim hangi sürüm varsa ama onuda yapamıyorum en iyisi yarın bu cihazları götürüp bozdurayım ne verirlerse alayım kurtulayım lumia maceramı noktalayım:)
Wifi internet bağlantın olan bir durumda iken telefonu sıfırlamanız halinde düzelme olabilir.

mahoretti

mahoretti

Üye
merhabalar.
interop tools ile unlock yapılmış L1020 de fotoğraflar, müzik vb. klasörler gözükmüyor PC de. Bunları tekrar pc de görebilmek için nasıl bir ayar yapmalıyım yada sistem içinde nerededir bu klasörler ?

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
Lumia 1320ye Windows 10u nasıl kurabilirim

teknognc

teknognc

Üye
Mağazadan "yükseltme danışmanı"nı indir kontrol et stabil sürümü, yoksa "windows insider" uygulamasından stabil olmayan sürümlerini alma ihtimalin olabilir

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
Mağazadan "yükseltme danışmanı"nı indir kontrol et stabil sürümü, yoksa "windows insider" uygulamasından stabil olmayan sürümlerini alma ihtimalin olabilir
cihaz şu an 8.1 de insiderden seçiyorum güncellemeleri denetliyorum ama çıkmıyor yükseltme danışmanında ise desteklemiyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Püf Noktası - Windows Mobile 10 Güncelleme ve CFW Yükleme anlatımı
arkadaşlar bir dostuma Lumia 1520 aldım. Telefon bazen kendi kendine açılıp kapanıyor veya donma yapıyor. Power tuşu+Ses arttırma yapmadan donmayı açamıyorum. Telefon 8.1 black sürümünden başlayarak Cyana geçirdim. Arkadaşa bana bırak ben hallederim dedim ama bir telefoncuda o win10 yaptırmış. İnsider preview + yükseltme danışmanı ile geçiş yapmış sanırım (onlar kurulu idi).
Telefonu sıfırladım ve temiz kurulum yaptım. Ama halen donma ve kapanma sorunu devam ediyor. Acaba donanımsal bir sorun olabilir mi yada ben 8.1 Denimden baştan temiz kurulum ile yeniden kurmayı deneyeyim mi?
Arkadaşlar ben twitter ı telefona yüklüyorum açılmıyor telefon 640xl başka bu sıkıntı ile karşılaşan var mı?
Bende sürekli atıyor. Resim upload ederken çok karşılaşıyorum bu sorunla..

• Beğen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Püf Noktası - Windows Mobile 10 Güncelleme ve CFW Yükleme anlatımı
arkadaşlar bir dostuma Lumia 1520 aldım. Telefon bazen kendi kendine açılıp kapanıyor veya donma yapıyor. Power tuşu+Ses arttırma yapmadan donmayı açamıyorum. Telefon 8.1 black sürümünden başlayarak Cyana geçirdim. Arkadaşa bana bırak ben hallederim dedim ama bir telefoncuda o win10 yaptırmış. İnsider preview + yükseltme danışmanı ile geçiş yapmış sanırım (onlar kurulu idi).
Telefonu sıfırladım ve temiz kurulum yaptım. Ama halen donma ve kapanma sorunu devam ediyor. Acaba donanımsal bir sorun olabilir mi yada ben 8.1 Denimden baştan temiz kurulum ile yeniden kurmayı deneyeyim mi?

..
Bunu anlamanın tek yolu
öncelikle 1- 8.1 'e geri dönmeniz ve 8.1 de çalışırken sorun çıkıyor mu çıkmıyor mu bakmanız.
Şayet 1-2 gün çalıştığı halde donma-kasma göstermiyor ise win 10 u kurmanız.
Belki de win 10 onun üzerinde çalışmıyordur...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bunu anlamanın tek yolu
öncelikle 1- 8.1 'e geri dönmeniz ve 8.1 de çalışırken sorun çıkıyor mu çıkmıyor mu bakmanız.
Şayet 1-2 gün çalıştığı halde donma-kasma göstermiyor ise win 10 u kurmanız.
Belki de win 10 onun üzerinde çalışmıyordur...
Benim sarı civciv de tık bile yok ama bu siyah 1520 enteresan bir şekilde kapanma ve kilitlenme sorunu yaşatıyor. Şimdi ben aldım o telefonu biraz zorlayacağım bakalım o sorunu yaşayacak mı tekrardan. Bugün bir kez dondu, bir kez de resetledi kendini. Şu anlık sorun çıkartmadan devam ediyoruz kendisi ile :):)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Spotify'ı kullanabilen var mı ya önceden sorunsuzdu birkaç gündür açılması için bekliyorum 1 dk sonra falan ' ses başlatılamadı. Uygulamayı yeniden başlatın hatası' alıyorum sürekli. (Lumia 925 / WP8.1

rainman3545

rainman3545

Üye
wp 8.1 kullanan bir arkadaş markette Flighradar 24 uygulamasını aratabilir mi? Windows 10 markette bulamıyorum.

Üst Alt