İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ben pahali alip uzun sure kullanmayi tercih ediyorum 950yi 3 yil kullanmayı dusunuyorum sorun cikmazsa yila bolunce 700tl cikiyor ama son cikan telefonlar gercekten pahali bir telefona 2000tl vermek bile tartisilir ama 3000tl gercekten cok fazla

VIA-T7D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben ucuz alıp senelerce kullanıyorum, çok daha ekonomik :D
(Örn; L820 3 sene önce 1000₺ye alındı :) )

• Beğen
Tepkiler: furyzer0

furyzer0

furyzer0

Üye
ben ucuz alıp senelerce kullanıyorum, çok daha ekonomik :D
(Örn; L820 3 sene önce 1000₺ye alındı :) )
ben de 800 serisi çıksaydı 850 alacaktım ama çıkmadı uzun kullanacağım için de 550 ve ya 650 almak istemedim.Nokia'nın her zaman en üst modelin bir altı en iyisi oluyor :D

Sent from mTalk

• Beğen
Tepkiler: ceza87
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ben de 800 serisi çıksaydı 850 alacaktım ama çıkmadı uzun kullanacağım için de 550 ve ya 650 almak istemedim.Nokia'nın her zaman en üst modelin bir altı en iyisi oluyor :D

Sent from mTalk
değişik bir bakış açısı :)

furyzer0

furyzer0

Üye
değişik bir bakış açısı :)
öyle ama çok örneği c7 nin romu 1 gb n8 inki 512 mb dı yanlış hatırlamıyorsam lumia 920 ips lcd ekrandı 820 amoled. Lumia 930da o şekil bir sorun yok ama onun da hafıza kartı yok.

Sent from mTalk

theseusx

theseusx

Üye
Arkadaşlar W10 kararlı sürüm yüklü telefonda. Windows tuşuna uzun basınca ekran yarım oluyor. Üst tarafı komple siyah alt tarafı normal. Sonra tekrar uzun basınca düzeliyor sanki bir özellik gibi. Bu nasıl bir problem anlamadım.??

furyzer0

furyzer0

Üye
Tek el kullanım modu o. Uzanamadığın yere uzanmak için

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

eRdaL.

eRdaL.

Üye
1520 kullanan arkadaşlar çekim çıbıgının bulundugu yere basılı tuttugunuz zaman geri tuşına basılı tutmuş gibi arka plandaki uygulamalar bölümü açılıyor böyle bişey varmıydı yoksa bu cihazda bi sorunmu var

serinaga

serinaga

Üye
1520 kullanan arkadaşlar çekim çıbıgının bulundugu yere basılı tuttugunuz zaman geri tuşına basılı tutmuş gibi arka plandaki uygulamalar bölümü açılıyor böyle bişey varmıydı yoksa bu cihazda bi sorunmu var

Çekim çubuğu derken, kamera tuşu mu ?

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Yukarı soldaki şebeke çekim çıbıkları
Ön kameraya basılı tutuncada çıkıyor

serinaga

serinaga

Üye
Yukarı soldaki şebeke çekim çıbıkları

Ahanda tam da bu sorundan dolayı bir konu açmıştım, son Zamanlarda bu sorun çok artmaya başladı, telefonların ekonomik ömrü mü doluyor, yoksa yazılımsal bir durum mu ? Halen çelişkili ... Bu sorun sizde yeni mi başladı ? Ayrıca hangi sürümdesiniz ?

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

Son düzenleme:
eRdaL.

eRdaL.

Üye
Ahanda tam da bu sorundan dolayı bir konu açmıştım, son Zamanlarda bu sorun çok artmaya başladı, telefonların ekonomik ömrü mü doluyor, yoksa yazılımsal bir durum mu ? Halen çelişkili ... Bu sorun sizde yeni mi başladı ? Ayrıca hangi sürümdesiniz ?

Ben yeni farkettim resmi sürüm kullanıyorum

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben hem ön kameraya hemde çekim göstergesi çubuklarına bastım herhangi bir değişiklik olmadı kullandığım sürüm ....14905.1000

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Ben hem ön kameraya hemde çekim göstergesi çubuklarına bastım herhangi bir değişiklik olmadı kullandığım sürüm ....14905.1000

Cihazı arkadaşım kullanıyor sürüm numarasını bilmiyorum ama resmi çıkan sürümü kullanıyor oda dün farketmiş bende baktım dedigim gibi ön kameraya parmagımı koyup bekledigim zaman aynı geri tuşuna basılı tutmuş gibi arka plan sayfası açılıyor

afwerker

afwerker

Üye
Cihazı arkadaşım kullanıyor sürüm numarasını bilmiyorum ama resmi çıkan sürümü kullanıyor oda dün farketmiş bende baktım dedigim gibi ön kameraya parmagımı koyup bekledigim zaman aynı geri tuşuna basılı tutmuş gibi arka plan sayfası açılıyor
dokunmatikte sıkıntı vardır genelde üzerine oturunca yada bi yerde sıkışınca oluyor garanti varsa yollasın

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
mrb arkadaşlar son 2 gündür telefonum aşırı derecede ısınıyor ve birde aşırı derecede şarj yemeye başladı kendi kendine durup dururken şarj yiyor telefonum lumia 920 ne yapmam gerekir sizce

ademoz05

ademoz05

Üye
Gözünüz aydın Lumia'ların satışı yıl sonunda sonlandırılıyormuş :)

furyzer0

furyzer0

Üye
Gözünüz aydın Lumia'ların satışı yıl sonunda sonlandırılıyormuş :)
Bir şeyin bitmesi gibi bir durum yok sadece lumia serisi sonlandırılıyor ki bu konu zaten 1 yıldır olan bir konu. Tabi teknoloji siteleri sonunda windows phone battı içimin yağları eridi gibi haber yapmış olabilirler şaşırmam :D

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar haritalarda navigasyon sesi yok ne yaptımsa sesi bulamadım sizde de durum aynı mı.cihaz 1520 14393.105

furyzer0

furyzer0

Üye
Arkadaşlar haritalarda navigasyon sesi yok ne yaptımsa sesi bulamadım sizde de durum aynı mı.cihaz 1520 14393.105
Bende var ama ingilizce. Bir de navigasyon sesi Cortana'nın sesi ile aynı yani Cortana'nın açık olması gerekebilir sesli navigasyon için.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

serinaga

serinaga

Üye

Ben bu sorunu şöyle çözmüştüm, haritaları aç, ayarlara gir, orada birim metrik sistem (km) seçilidir, bunu ABD yap, bir navigasyon başlat, konuşmaya başlayacak, sonra bu ayarı tekrar eski haline getir ...

• Beğen
Tepkiler: ddnet, Krnl386 ve Esendağlı

Üst Alt