Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

TeKnoArda

Üye
Aynen sorun çözülmüşse bende pes-fifa indircem :)

ByDeGeR

ByDeGeR

Üye
Pesi bilmem ama fifa 14 çalışıyor indirdiğim fifa 14 blackbox sürümü boyutu daha düşük diye indirdim sorun yok üstünede fifa türkiye yamasını tavsiye ederim türkiye ligi için.

emre_doner

emre_doner

Üye
pes i biostan vram arttırarak çözdüm,fifa 14 de birşey yapmama gerek duymadı,direk oynanıyor.indirdiğin oyunda sıkıntı var sanırım,başka yerden indirmeyi dene bakalım

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

sinemisis

Üye
ben denemedim ama büyük ihtimal ondan pes i nasıl hallettin yaw :)ben denemedim ama büyük ihtimal ondan pes i nasıl hallettin yaw :)

Nvidia denetiM masasından ayarladım :thumbup:

Fifa 14 benim Win 7 olan diğer laptopda çalışıyor,Masaüstü Xp ondada sorunsuz çalışıyor ama win 8.1 'de bunda çalışmıyor neden hala anlamadım ya..Bu arada Nvidia denetim masasından - Görüntü ayarlarını önayarla yap - Benim tercihlerimi kullanı tıklayıp - Performansa çekin arkadaşlar oyunlardan daha fazla performans alırsınız

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Nvidia denetiM masasından ayarladım :thumbup:

Fifa 14 benim Win 7 olan diğer laptopda çalışıyor,Masaüstü Xp ondada sorunsuz çalışıyor ama win 8.1 'de bunda çalışmıyor neden hala anlamadım ya..
valla bilmiyorum :)

sinemisis

Üye
Deliricem ya C'ye de yükledim D'ye de yükledim yok arkadaş herşeyi yaptım tepki yok nette araştırdım Win 8.1'de bu sorunu yaşayan bir sürü kişi var ama Win 8.1'de sorunsuz oynayanda bir sürü kişi var anlamadım neden yapıyor böyle ..

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
bi vram i arttırsana :)

sinemisis

Üye
bi vram i arttırsana :)

Denicem şimdi bir daha yükliyimde ..Ama Pes'i vram i artırmadan hallettim en yüksek ayarlarda akıyor ne güzel Fifa'nın böyle bir sorun yapmaması lazım aslında..
Ben de eski GOMculardanım :D Bu arada ben wallpaperımı paylaşmak istiyorum. Çok hoşuma gitti. Sizde de bu tarz resimler varsa bir başlıkta ya da ilk mesajda bulundursak fena olmaz bence

Bende Asul Wallpaper paketi var içinde bir sürü wallpaper var onu paylaşırım bir ara..

Son düzenleme:
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Denicem şimdi bir daha yükliyimde ..Ama Pes'i vram i artırmadan hallettim en yüksek ayarlarda akıyor ne güzel Fifa'nın böyle bir sorun yapmaması lazım aslında..

Bende Asul Wallpaper paketi var içinde bir sürü wallpaper var onu paylaşırım bir ara..
atsana iyi olur bilmiyorum valla dene biostan :)

sinemisis

Üye
Sorunu çözdüm hele şükür ya :biggrin:
Biostan vram i artırmaya gerek kalmadan sorunu çözdüm sonunda dünden beri bununla uğraşıyorum :islikArkadaşlar Pes'i de Fifa'yı da biosdan vram'i artırmaya gerek duymadan hallettim boşuna biostan vram'i artırıp ramden yemeyin bence :ok2:

Fifa'da Win 8.1'de benim gibi sorun yaşayanlar olursa diye paylaşıyorum şunu yapıyoruz ;

C:/Windows/System32/cmd.exe yi yönetici olarak çalışıtırıp bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff bunu kopyalayıp cmd ekranına yapışıtırıp enter a basıyoruz ve Pc'yi yeniden başlatıyoruz Pc yeniden açıldıktan sonra Fifa 14'ün uyumluluğunuda Win 7 yapıp oyuna giriyoruz :yuru1366*768 olarak bizim notebooka uygun bir kaç tane walpaper vereyim yarın felan komple hepsini rarlayıp veririm ;

Beğenirseniz devamınıda yarın atarım arkadaşlar..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN ve panzerius
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Biostan vram i artırmaya gerek kalmadan sorunu çözdüm sonunda dünden beri bununla uğraşıyorum :islikArkadaşlar Pes'i de Fifa'yı da biosdan vram'i artırmaya gerek duymadan hallettim boşuna biostan vram'i artırıp ramden yemeyin bence :ok2:

Fifa'da Win 8.1'de benim gibi sorun yaşayanlar olursa diye paylaşıyorum şunu yapıyoruz ;

C:/Windows/System32/cmd.exe yi yönetici olarak çalışıtırıp bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff bunu kopyalayıp cmd ekranına yapışıtırıp enter a basıyoruz ve Pc'yi yeniden başlatıyoruz Pc yeniden açıldıktan sonra Fifa 14'ün uyumluluğunuda Win 7 yapıp oyuna giriyoruz :yuru1366*768 olarak bizim notebooka uygun bir kaç tane walpaper vereyim yarın felan komple hepsini rarlayıp veririm ;

o ayar neyi değiştiriyor pc den pes ayarınıanlatsana ben pes oynadıktan sonra geri düşürüyorum :)

duvar kağıtları güzel :)

TeKnoArda

Üye
Paylaştığın 2. resim çok hoşuma gitti masaüstü arkaplanı yaptım onu :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sinemisis
emre_doner

emre_doner

Üye
ben pes i yüklediğimde vram i arttırmıştım ve bi daha ellemedim,vram öyle yüksek kaldığında sıkıntı oluyor mu?

TeKnoArda

Üye
Yok olmaz. Zaten yüksek sistem gerektiren oyunlarda nvidia karta geçiyor intel hd iptal olunca ramden yemiyor.

• Beğen
Tepkiler: emre_doner
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
ben pes i yüklediğimde vram i arttırmıştım ve bi daha ellemedim,vram öyle yüksek kaldığında sıkıntı oluyor mu?
olur şöyle olur orda azarladığın kadar kullanamazsın mesela 512 mb ayırdin vrame 3.4 olur ram senin :)

cgokhans

cgokhans

Üye
Beyler sizin de ekranın üstüne klavye tuşları şeklinde lekeler çıktı mı :D geçen benim ekran öyleydi temizledim bir güzel :)

TeKnoArda

Üye
Evet bazen oluyor :D Temizleyince çok şık duruyor bu arada :D

• Beğen
Tepkiler: cgokhans
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
evet bende de oluyo yaw :)

Üst Alt