★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

canko13

canko13

Üye
Benim tel siyah. .

fantasticomer

fantasticomer

Üye
Günaydın arkadaslar, bu cihazı nasıl resetliyoruz, resetleniyorsa kac tane farklı yöntemi var? Bu arada hayırlı cumalar herkese.

fantasticomer

fantasticomer

Üye
Arkadaslar. Az once aldigim habere gore 4.4.2 guncellemesi kit kat degilmis 2-3 haftaya 4.4.3. Kitkat güncellemesi yayınlanacakmış bilginize.

• Beğen
Tepkiler: zemmer
The SLayeR

The SLayeR

Üye
nrden duydun kardeşim

nefret46

nefret46

Üye
Guncelleme 30 nisan 23:59 da verilecek galiba :D

Luck Star

Luck Star

Üye
20 nisan da :)

nefret46

nefret46

Üye
4k video , cnockcode bide kamera iyilestirmeleri yapsinlar g3 almam

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Knock kode gelcek kamera iyilestrmesi var 4 k yi xda da bi gelistrci portlamis g2 yi

T.serdar

Üye
Arkaslar yeni katildim konuya babam 1 hafta once g2 aldi ve aldigi gun 4.4.2 guncellemesi geldi cok memnun kaldik guzel ve cok hizli bir cihaz

karayel90

karayel90

Üye
Arkaslar yeni katildim konuya babam 1 hafta once g2 aldi ve aldigi gun 4.4.2 guncellemesi geldi cok memnun kaldik guzel ve cok hizli bir cihaz

İyide türkiyeye 4.4.2 güncelemesi gelmediki ??

Luck Star

Luck Star

Üye
20 nisandan once 4.4.2 gelmis kullanicilar paralel ithalat cihazina sahip . Almayanlar turkiye orj.

• Beğen
Tepkiler: fantasticomer

T.serdar

Üye
20 nisandan once 4.4.2 gelmis kullanicilar paralel ithalat cihazina sahip . Almayanlar turkiye orj.
Hakli olabilirsin 4.4.2 cok once geldi neredeyse 3 hafta oldu geleli her sey cok hizlandi fakat sarjida cok hizli yemeye basladi insallah duzeltirler gerci babam kullaniyor 3 gun dayaniyor sarj :)

karayel90

karayel90

Üye
20 nisandada gelmezse deli olurum artık :bangin:

kunteper03

Üye
20 nisanda 4.4.2 mi gelecek 4.4.3 mü

kunteper03

Üye
Bide LG kendi güncellemesi olacakmı ki.

Luck Star

Luck Star

Üye
20 nisandada gelmezse deli olurum artık :bangin:

Usta ne gerek var guncellemeye . Sadece hizlancak , onu da farkedemiycez zaten hizli.. benim tek sorunum kamera hizli otofokus yapmiyor . Iphone var şip şak cekiyodum . Hele karanlik ortamda çekme tusuna bastiktan 2 saniye sonra cekiyor :(

Üst Alt