★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

kunteper03

Üye
Bazen bir oyundan çıkınca veya bir uygulamayı silince ekrandaki simgeler kaybolup geri geliyor. Sizdede oluyormu

Luck Star

Luck Star

Üye
Bazen bir oyundan çıkınca veya bir uygulamayı silince ekrandaki simgeler kaybolup geri geliyor. Sizdede oluyormu

Onun nedeni oyun çok fazla ram kullandigi zaman anaekran uygulamasini devre disi birakiyor . Menuye gelince tekrar bastan diziyor...

karayel90

karayel90

Üye
Neyse bakalım güncelleyen arkadaşlardan telefonun son performasını öğreniriz inşallah sony gibi yalap şalap bi güncelleme vermezler adam akıllı olsun tabi buda önemli

fantasticomer

fantasticomer

Üye
20 nisandan once 4.4.2 gelmis kullanicilar paralel ithalat cihazina sahip . Almayanlar turkiye orj.

Türkiye cihazlarına acaba direk 4.4.3. Güncellemesini mi gelecek yoksa 4.4.2. mi? Bilmiyorum fakat cok iyi bir sürüm olacağı soyleniyor, bu arada 4.4.2. ye Güncelledikten sonra batarya süresi bende de aynı şekilde kısaldı.

Luck Star

Luck Star

Üye
Snappdragon Battert Guru programini kullanin orjinal islemcinin programi bir de du battery saver ve battery doctor .. ikisinin widgeti var zaten bi basiyorum ram 500 den 900e cikiyor . Dolayisiyla pil de az harciyor.

fantasticomer

fantasticomer

Üye
Snappdragon Battert Guru programini kullanin orjinal islemcinin programi bir de du battery saver ve battery doctor .. ikisinin widgeti var zaten bi basiyorum ram 500 den 900e cikiyor . Dolayisiyla pil de az harciyor.
Battery saver olarak farklı seçenekler cok var hangisini tavsiye edersin?

Luck Star

Luck Star

Üye
Battery davet olarak farklı seçenekler cok var hangisi'i tavsiye edersin?

Valla şarj benim normalde 1.5 gün gidiyor her anlamiyla telefonu kullaninca . Ben de 2. Gun yarida kalmasin diye gece bitiryorum şarji yani aslinda ben pek kullanmiyorum ..

Ancak rami en iyi bosaltan program , batarya omrunu de uzaltir ..

Simdi battery doctor un kapattigi uygulama ve hizmetler ayri , du battery saver in kiler ayri . Yani ikisini yapinca tamamen herşeyi kapatmis oluyor :) rahat rahat cebimize koyalbiliriz ..

Battery guru ise snapdragonun programi , bunu yukleyince 2 gun 2 saat oyunca telefon kullanimini izliyor . Neler kullaniliyoe neler kullanilmiyor diye , 2 gun sonra otomatik kapatiyor gereksiz seyleri . Sarj aslinda %100 oldugunda bile tamamen dolmus olmaz , pil simgesi icindeki yildirim gidince kaybolur iste battery guru tam sarj olunca hatirlatiyor ve ne zaman şarja takmani oneriyor ise o zamani belirliyor uyariyor .. yani hep senin kullanimini takip ediyor ;) telefonu az da olsa kastirdi yavaslatti diyen cikti ama bence etkilemiyor ...

• Beğen
Tepkiler: zemmer ve fantasticomer
fantasticomer

fantasticomer

Üye
Valla şarj benim normalde 1.5 gün gidiyor her anlamiyla telefonu kullaninca . Ben de 2. Gun yarida kalmasin diye gece bitiryorum şarji yani aslinda ben pek kullanmiyorum ..

Ancak rami en iyi bosaltan program , batarya omrunu de uzaltir ..

Simdi battery doctor un kapattigi uygulama ve hizmetler ayri , du battery saver in kiler ayri . Yani ikisini yapinca tamamen herşeyi kapatmis oluyor :) rahat rahat cebimize koyalbiliriz ..

Battery guru ise snapdragonun programi , bunu yukleyince 2 gun 2 saat oyunca telefon kullanimini izliyor . Neler kullaniliyoe neler kullanilmiyor diye , 2 gun sonra otomatik kapatiyor gereksiz seyleri . Sarj aslinda %100 oldugunda bile tamamen dolmus olmaz , pil simgesi icindeki yildirim gidince kaybolur iste battery guru tam sarj olunca hatirlatiyor ve ne zaman şarja takmani oneriyor ise o zamani belirliyor uyariyor .. yani hep senin kullanimini takip ediyor ;) telefonu az da olsa kastirdi yavaslatti diyen cikti ama bence etkilemiyor ...

Anladım kardeşim bilgi için teşekkür ederim. Dediğin gibi deneyeceğim bakalım 2 gün sonra pil durumu ne seviyede görünecek.

karayel90

karayel90

Üye
Şimdi ben snapdragon battery guru adlı programı kurdum bu 2 gün sonra öğrenme sona erecek diyor şimdi telefon biraz şarjı hızlı yiyor öğrenme süreci bittiğinde telefon daha iyi sarj performansı verir mi acaba?

Luck Star

Luck Star

Üye
Şimdi ben snapdragon battery guru adlı programı kurdum bu 2 gün sonra öğrenme sona erecek diyor şimdi telefon biraz şarjı hızlı yiyor öğrenme süreci bittiğinde telefon daha iyi sarj performansı verir mi acaba?

Buyuk ihtimal oyle aldigimda yuklemis daha sonra silmistim suan kurdum , 1 gun 2 saati kaldi

insidee_

insidee_

Üye
yaz benı

karayel90

karayel90

Üye
Telefonun dün akşam 9-10 gibi %65 şarjı vardı arkadaşlar cpu hızını 960 MHz e çektim sadece şarkı dinledim ve biraz internete girdim şu an şarj %44de ve takılmadan tüm işlemleri yapabiliyorum daha fazla tasarruf için bu yöntemde kullanılabilir

fantasticomer

fantasticomer

Üye
Telefonun dün akşam 9-10 gibi %65 şarjı vardı arkadaşlar cpu hızını 960 MHz e çektim sadece şarkı dinledim ve biraz internete girdim şu an şarj %44de ve takılmadan tüm işlemleri yapabiliyorum daha fazla tasarruf için bu yöntemde kullanılabilir
Cpu nun hiz olayini nasil ayarliyorsunuz?

karayel90

karayel90

Üye
CPU master programıyla.. Snapdragon battery guru adlı programıda kurarsan çok iyi olur

Luck Star

Luck Star

Üye
Kit kat an itibariyle gelmistir

Luck Star

Luck Star

Üye

Luck Star

Luck Star

Üye
Ota da yok henüz . Pc suite ile kontrol edin.

Üst Alt