★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Him tamm kardesim merak etgim yne kamerda flan bi iyilestrme varmi die mrak etimde

• Beğen
Tepkiler: zemmer ve fantasticomer

fantasticomer

fantasticomer

Üye
Him tamm kardesim merak etgim yne kamerda flan bi iyilestrme varmi die mrak etimde

O kadar iyi bir androidci degilim :) o nedenle o farki siz tecrubeliler bulacaksiniz ve bizimle paylasacaksiniz ;)

• Beğen
Tepkiler: zemmer ve The SLayeR
zemmer

zemmer

Üye
Beklediğimiz bu 4.4.2 sürüm Beta imiş diye söylentiler var. bu doğrumu arkadaşlar.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Sanmiyorum ole bise olacagini eger ole olaydi coktan verip snra iyilstrme guncllemeleri yparlardi

zemmer

zemmer

Üye
şayet sürüm beta ise nasıl anlarız,pro sürüm de yayınlanır mı.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Yane tam olarak performnsa bagli diger frmlar hemn yayinladi ama kulanicilarin cgu sikayetci oldular eminim cgu iyilestrme guncllmesi alcak ama g2 avrupa romuna sahip kulanciilar hic sikayetci olmadi ki lg turkiyede gecikmis olsada kararli bir guncelleme yapmaya calisiyor

zemmer

zemmer

Üye
face de söylentileri dolaşıyor da,orada herkes ayrı telden bahsediyor,bu işde profesyonel insanlar neden çıkıp bizi aydınlatmıyor.ben LG Türkiye com a email yolladım,bana geri dönerlerse sizinle paylaşırım.şayet uyduruk bir sürüm olursa günceleme mek doğru olur.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Arkadaslar spigen kılıf aldım dehşet bişe şiddtle öneriyorum

• Beğen
Tepkiler: fantasticomer
The SLayeR

The SLayeR

Üye

Linkteki ürün kardeşim kargoyla 54 tl ye geldi Bana gerckten ürün kaliteli telefonu sarıo güven hissi veriyo zaten spigen saglamlığıyla ünlüdür hepsi buradAdan aldım linkteki rengi aldım diğerleri parlak renkler ama yüzeyi kaygan bu ise mat elden kaymıyo

canko13

canko13

Üye
Telefonun rengi siyah mı. .bende almak istiyorum ama renk konusunda kararsızım.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Evt siyah sennki ne renk ?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Bence siyahsa metal slate rengini önerrim eger beyazsa mavi rengi çok güzel oluyo arkadaşımda var çünkü ama kaygan arka kısmı biraz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ben 2 ay önce falan metal rengini almıştım .
Evin içinde ne hikmetse kayıp şu an da . :D

Telefonu biraz kalın gösteriyor ... Koruyucu yönünden çok iyi gerçekten .

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Ben 2 ay önce falan metal rengini almıştım .
Evin içinde ne hikmetse kayıp şu an da . :D

Telefonu biraz kalın gösteriyor ... Koruyucu yönünden çok iyi gerçekten .

Evet kalın gösteriyor ama harbiden bi güven hssi oluşuyo

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Tabi ayrıca goldunda ön pNel siyahtı dmi o zamn elimdeki yani metal slate rengini önerrim kardesim sana

Üst Alt