[4.3][mk9] Dn3 ( Ditto Note 3 ) Note 3 Özellikleri (e-team)

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
3.2 versiyonunda donma kasma durduruldu gibi sorunlar yok beyler siz tekrar kurun wipelerinizide yapın

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar kısmında ekran kilidini tıklayınca ayarlar durduruldu diyor
aynı sürümü kullanan diğerlerinde olmayan bu hata varsa sorun sende demekki :) o yüzden tekrar kurmanı öneririm ama wipelerini yap temiz kurulum olsun başka önereceğim bir cevap yok romun kendi konusuna yazıpta sorabilirsin

burangokhan

Üye
aynı sürümü kullanan diğerlerinde olmayan bu hata varsa sorun sende demekki :) o yüzden tekrar kurmanı öneririm ama wipelerini yap temiz kurulum olsun başka önereceğim bir cevap yok romun kendi konusuna yazıpta sorabilirsin
Ben her seferinde yedeklerimi geri yüklüyorum ondan olabilir mi acaba?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi

handsome5234

Üye
E:Can't mount /cache/recovery/command
E:Can't mount /cache/recovery/log
E:Can't open /cache/recovery/log
...
Checking MD5 sums
Erasing boot before restore
Restoring image boot image
...

iyiki yedek almışım yoksa açılmıyordu.
ekran görüntüsünü aldım isterseniz paylaşayım. cwm yi zor açtım o hataları gördüm. açamasaydım yedeği de yükleyemezdim. odini kullanmadan kurtaramazdım tel i

bLnmz

bLnmz

Üye
E:Can't mount /cache/recovery/command
E:Can't mount /cache/recovery/log
E:Can't open /cache/recovery/log
...
Checking MD5 sums
Erasing boot before restore
Restoring image boot image
...

iyiki yedek almışım yoksa açılmıyordu.
ekran görüntüsünü aldım isterseniz paylaşayım. cwm yi zor açtım o hataları gördüm. açamasaydım yedeği de yükleyemezdim. odini kullanmadan kurtaramazdım tel i

Wipe Data / Factory Reset / Wipe Dalvik işlemlerini eksiksiz yaptığınızdan emin misiniz hocam?

handsome5234

Üye
Videolardakilerin hepsini aynen yaptim. Tum ayarlarini yuklenilmesi gereken programlari filan sectim. Yukleme basladigi an telefon acilmaz oldu. Recovery modda acinca da bu hatayi gordum yedekledigim seyi geri getir dedim eski haline geri geldi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu da cok ugrastirir ve tehlikeli

mks740

mks740

Üye
20 Mart da yeni bi sürüm gelmiş. Deneyen var mı acaba?

terbiyesizim

Üye
kurulumun başladığında modem seçenekleri geliyor mk9 ml4 vs... bunlar ne anlama geliyor? hangisini kurmalıyız

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
kurulumun başladığında modem seçenekleri geliyor mk9 ml4 vs... bunlar ne anlama geliyor? hangisini kurmalıyız
Mobil ağ ve şebekeyle alakalı bildiğim kadarıyla ben hep son çıkanı yüklüyordum =) harf sıralamasına göre son çıkanı kur veya türkiye için avrupa için çıkmış son modem sürümünü seç

• Beğen
Tepkiler: terbiyesizim

yağcı

Üye
Selam bu yazılımı bayadır kullaniyorum gayet memnunum bi aklima geldi sorayım dedim kamera özelliklerini yukleme sansim varmı yada eski kameraya devammı.

frterk

frterk

Üye
Bugün itibariyle yaşadığım sorunu yaşayanlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim saatlerin ileri alınmasıyla birlikte cihaz kendini otomatik ileri aldı fakat hava durumu widgetindeki saati bir türlü ileri alamıyorum... @serdar_gs

Son düzenleme:
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Bugün itibariyle yaşadığım sorunu yaşayanlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim saatlerin ileri alınmasıyla birlikte cihaz kendini otomatik ileri aldı fakat hava durumu widgetindeki saati bir türlü ileri alamıyorum... @serdar_gs
Romla alakalı değil o bendede oldu saatler normal zamanında alındı akıllı tlf ve pc lerde ama seçim dolayısı ile bir gün sonra alındı saatler şuan normale dönmüştür zaten :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Selam bu yazılımı bayadır kullaniyorum gayet memnunum bi aklima geldi sorayım dedim kamera özelliklerini yukleme sansim varmı yada eski kameraya devammı.
Hangi kamera özellikleri?

yağcı

Üye
Note 3 kamera özellikleri serdar bu romda eski kamera özellikleri varya onu demek istedim.

Üst Alt