Hakkımızda


MaxiCep Teknoloji Portalı 16 Aralık 2004 tarihinden bu yana “Türkiye’nin En İyi Mobil Teknoloji Portalı” sloganıyla hizmet veren bir portal ve forum sitesidir.

MaxiCep ™, 2.5 milyon civarında kayıtlı üyesi, 30‘a yakın portal kategorisi, 300‘e yakın forum kategorisinde 800 bin‘den fazla seçkin konu içeriğiyle size farklı bir websitesi deneyimi vaad ediyor.

Web sitemizde; başta Cep telefonları, Mobil Teknolojiler ve Teknoloji ile alakalı olmak üzere, hayatın içinden hemen hemen her konuda güncel ve kaliteli içerik bulabilmektesiniz.

Hergün ortalama 200 bin kişi tarafından ziyaret edilen MaxiCep.com üzerinde, sizin desteğiniz ve katkınızla çizgimizden ve kalitemizden taviz vermeden, daha büyük başarılara ulaşmak dileğiyle,

"MaxiCep" Maxicep Internet Services Ltd.’ nin tescilli ve kayıtlı markası olup, tüm hakları saklıdır.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt