Galaxy S3 i9300 ATILA ROM 4.4.4 3G ARAMA VAR !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Aksoy9801

Üye
Abi rom un linki kaybolmuş. Yenileme yapalım lütfen.

Aksoy9801

Üye
Buldum ve hallettim. Canavar gibi oldu. Hersey mukemmel calisiyor. Allah (c.c.) razi olsun hepinizden.

• Beğen
Tepkiler: musleysa ve kartal2378

cgokhana

Üye
Konuyu ufaktan hortlatacağım ama uzun zaman önce kurduğum romu tekrar kuramıyorum. cwm ve twrp ile de denedim ama galaxy s3 yazısı çıkıp duruyor. nerde yanlış yapıyorum acaba?

musleysa

musleysa

Üye
Konuyu ufaktan hortlatacağım ama uzun zaman önce kurduğum romu tekrar kuramıyorum. cwm ve twrp ile de denedim ama galaxy s3 yazısı çıkıp duruyor. nerde yanlış yapıyorum acaba?
15 20 dakikayı bulur bazen bekledinmi

cgokhana

Üye
15 20 dakikayı bulur bazen bekledinmi
Zaten ilerlemiyor yükleme, bir kaç satır yazdıktan sonra tamamlıyordu ama yükleme gerçekleşmiyordu. şimdi ise açılış ekranındaki "galaxy s3" yazısı gelip gidiyor. hyper rom yüklendi, onda sıkıntı olmadı fakat atila'yı yükleyemiyorum ve bunu rom daha kullanışlı geldi bana. acaba zip dosyasında mı problem var?

kartal2378

kartal2378

Üye
Zaten ilerlemiyor yükleme, bir kaç satır yazdıktan sonra tamamlıyordu ama yükleme gerçekleşmiyordu. şimdi ise açılış ekranındaki "galaxy s3" yazısı gelip gidiyor. hyper rom yüklendi, onda sıkıntı olmadı fakat atila'yı yükleyemiyorum ve bunu rom daha kullanışlı geldi bana. acaba zip dosyasında mı problem var?
dosyayı tekrar indir bence,hatalı inebiliyor bazen zipler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Geçenlerde benimde başıma geldi atila rom yüklemek istedim senin dediğin gibi samsung yazısında kaldı rom dosyası hatalı inmiş onun için yeniden indirdim sorunsuz yüklendi şuan hyper V5 kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: musleysa
musleysa

musleysa

Üye
Geçenlerde benimde başıma geldi atila rom yüklemek istedim senin dediğin gibi samsung yazısında kaldı rom dosyası hatalı inmiş onun için yeniden indirdim sorunsuz yüklendi şuan hyper V5 kullanıyorum
vayy İbrahim nasılsın...s3 e devam galiba

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkür ederim usta Sağol iyiyim sen nasılsın sonuna kadar S3 le devam usta başka seçenek yok hayırlı olsun her türlü işimi yapıyor gittiği yere kadar yola devam usta

• Beğen
Tepkiler: musleysa
musleysa

musleysa

Üye
Teşekkür ederim usta Sağol iyiyim sen nasılsın sonuna kadar S3 le devam usta başka seçenek yok hayırlı olsun her türlü işimi yapıyor gittiği yere kadar yola devam usta
aynen..valla en sağlam telefon s3 zaten

• Beğen
musleysa

musleysa

Üye
Allaha emanet ol İbrahim....

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye