Windows Kapanmama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

AIS

AIS

Üye
Ilk olarak indirip kuruyoruz.

Daha sonra Aygıt yöneticisini girip sistem aygıtlarını tıklayıp Intel Management Engine Interface i buluyoruz ve özellikler diyip sürücü numarasının 9.xxx neyse 9 la başladığına emin oluyoruz. Sorunumuz çözülmüştür!
Bilgisayarı yeniden başlatın.

Eğer sorununuz çözülmez ise Biostan kaynaklanıyordur. En son bios sürümünü kurmayı deneyin.

3 ay bu sorunu yaşadıktan sonra çözümü yabancı bir sitede buldum. =) Umarım herkesin sorununu çözer.

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve PALA.

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
O sürücü yüklemeyi denedim olmadı casper pc bios güncelleme nasıl yapılır

• Beğen
Tepkiler: AIS
arslan3332

arslan3332

Üye
bilgisayarda usb ye takili ne kadar cihaz varsa cikart oyle dene birde kullandigin prizde topraklama mevcutmu onuda kontrol et

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
denedim olmuyor beki laptop o yüzden piris sorunu olmaz
ayrıca bir şey farketim pc şarz takılken pc yendien basşaltın basiltılıyor şardan çiardımı pc kapnıyor

arslan3332

arslan3332

Üye
denedim olmuyor beki laptop o yüzden piris sorunu olmaz
ayrıca bir şey farketim pc şarz takılken pc yendien basşaltın basiltılıyor şardan çiardımı pc kapnıyor
Priz konusu her bilgisayar için önemli biriken statik elektriği topraklama sayesinde dışarı atıyor kapanmama problemi bu yüzden de olmuş olabilir

PALA.

PALA.

Üye
Pek tavsiye etmem ama birde bataryayı çıkartıp, adaptörle dene kapanacak mı... Casper almak parayı sokağa atmaktır, genel problemidir anakart soruları...

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
benim batarya gömülü o yüzden fikrini gerçetiremiyom ama dediğn gibi sorun anakarta o kesin çünkü android kurum windowsun yanına
birde pc sarj takılken yenden başla basıncı başlıyor ama sarj çıkrtıncı yendein başlat basıncı pc kapanıyor

PALA.

PALA.

Üye
Temiz format atıp denedin mi ? Orjinal windows mu kullanıyorsun ?

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
Evet Orjinal Winfows Kullanıyorum casper vediği key ile

Üst Alt