Yardım Şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Şarj sorunu
Merhaba arkadaşlar normalde böyle bir sorunum yoktu fakat son 1 ay'dır bu sorunlar karsilasiyorum. Telefonu sarja takiyorum eger sarjdayken kullanmaya calisirsam ya cok yavaa sarj ediyor ya da hic saej etmiyor sarj ediyor gostermesine ragmen ve telefonu sarja takip kenara koydugumda kafasina gore bi takiyorum hizli sarj ediyor yaziyor ama tahmini süre 7 saat yaziyor cikartip takiyorum bu seferde hizli sarj olmuyor kisacasi birseyler oldu ama ne ? Eğer yazilimsal bir cozumunuz varsa yardimci olursaniz sevinirim. Cunku xperia z3umde boyle sorun olunca stamania modunu verilyi sil vs yapiyordum duzeliyordu.

bayon

Üye

Bu uygulamayı telefona kurup şarj etme seviyesine bakmanı tavsiye ederim ne kadar bir güç ile şarj ettiğini gösteriyor mA olarak

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bahsettiğniz Sorun bende de var Cihaz 1 Saat'de %50 Doluluğuna ulaşıyor. bazende yarım saat'de %50 Doluluğuna ulaşıyor. tam dolması da 2.30 Dk buluyor.(Bazen) ayrıca sizinde bahsettiğiniz gibi bazen 'Hızlı Şarj oluyor' yazıyor. Bazen Normal Sadece 'Şarj Oluyor' yazıyor.
'Hızlı Şarj Oluyor' Yazması Önemli Değil o sorun yazılımdan kaynaklı Daha önce 7.0 Sürümünde Sadece 'Şarj Oluyor' yazıyordu şimdi de Bazen 'Hızlı Şarj' yazıyor.
ama yindede Hızlı Şarj olduğu söyleniyor.
Bu durumda yapılabilecek bir şey yok Bir sonraki Güncelleme ile Halledileceğini düşünüyorum...

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Ya hani cunki bi sarj yavas oluyor bi hizli oluyor kafasina gore takiliyor hele telefon elimdeyken hic olmuyor sarj normalde boyle degildi. Anlamadim gitti

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ya hani cunki bi sarj yavas oluyor bi hizli oluyor kafasina gore takiliyor hele telefon elimdeyken hic olmuyor sarj normalde boyle degildi. Anlamadim gitti
Son Guncellemeden sonra bu sorun arttı aynı şekilde yukarıda da dediğim gibi bazen yarım Saat'de %50 oluyor bazen de 1 Saat'i buluyor.
Yeni güncellemeyi beklemeliyiz...

Son düzenleme:
BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Son Guncellemeden sonra bu sorun arttı aynı şekilde yukarıda da dediğim gibi bazen yarım Saat'de %50 oluyor bazen de 1 Saat'i buluyor.
Yeni güncellemeyi beklemeliylz...
Ve sacma bir sekilde mart ayı güncellemesi gelmedi. Gm4 e gelirken normalde maksimum ayın 10'unda gelirdi simdi nedense hala gelmedi

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ve sacma bir sekilde mart ayı güncellemesi gelmedi. Gm4 e gelirken normalde maksimum ayın 10'unda gelirdi simdi nedense hala gelmedi
Henüz gelmedi ama gelecek gelmemesinin sebebi VolTE VilTE özelliği tekrar aktif olacagi için çalışmalar yapılmakta.
Bu arada Telefonu sallayinca sizinde içinden ses geliyor mu ?

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Henüz gelmedi ama gelecek gelmemesinin sebebi VolTE VilTE özelliği tekrar aktif olacagi için çalışmalar yapılmakta.
Bu arada Telefonu sallayinca sizinde içinden ses geliyor mu ?
Arka kamera kısmında minicik birşey çit çıt ediyor salladıkca ama duyulmuyor bile nerdeyse

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Arka kamera kısmında minicik birşey çit çıt ediyor salladıkca ama duyulmuyor bile nerdeyse
Aynı ses bende de var arada canımı sıkıyor. Sanki bir parça çıkmış gibi, ama büyük bir şey değil.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Hemen Şuraya Güncelleme Düşeyim.

Şarj yerinde sıkıntı olduğunu fark ettim. hafif aşşağıya eğdirince şarj olmamaya başlıyordu bende dahada kötü olmadan servis'e gönderdim. Dün ellerine geçti ve aynı gün telefonu geri gönderdiler ücretsiz şekilde parça değişimi oldu. Arıza sebebi olarak'ta " Telefon Açıkken Şarj Olmuyor " Yazmışlar. Kargo'dan Gelmesini Bekliyorum Şuan

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Hemen Şuraya Güncelleme Düşeyim.

Şarj yerinde sıkıntı olduğunu fark ettim. hafif aşşağıya eğdirince şarj olmamaya başlıyordu bende dahada kötü olmadan servis'e gönderdim. Dün ellerine geçti ve aynı gün telefonu geri gönderdiler ücretsiz şekilde parça değişimi oldu. Arıza sebebi olarak'ta " Telefon Açıkken Şarj Olmuyor " Yazmışlar. Kargo'dan Gelmesini Bekliyorum Şuan
Aynısı bende de var bakalım Servisten gelince sonucu buraya yazarsınız sevinirim. belki bende gönderebilirim.
Bu arada Servis Formunu'n resmini'de koyar mısınız ?

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Aynısı bende de var bakalım Servisten gelince sonucu buraya yazarsınız sevinirim. belki bende gönderebilirim.
Bu arada Servis Formunu'n resmini'de koyar mısınız ?
Servisten geldi şuan elimde sıfırlamışlar cihazı mart güncellemesini atmışlar. Şarj girişinin orayı değiştirirken sanırım biraz zorlamışlar ki çok hafif dikkatle bakılınca gözüken bir yamulma var. birde şaka gibi sim kart iğnesini geri koymayı unutmuşlar :D

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Servisten geldi şuan elimde sıfırlamışlar cihazı mart güncellemesini atmışlar. Şarj girişinin orayı değiştirirken sanırım biraz zorlamışlar ki çok hafif dikkatle bakılınca gözüken bir yamulma var. birde şaka gibi sim kart iğnesini geri koymayı unutmuşlar :D
Tekrar şarj etmeyi deneyin isterseniz Hızlı Şarj oluyor mu falan diye. Sım kart iğnesini Göndermeseydiniz keşke Hata yapmışsınız.
Şarj arızalarında Telefon Adaöptör ve USB kabloyu göndermeniz yeterli.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar şarj etmeyi deneyin isterseniz Hızlı Şarj oluyor mu falan diye. Sım kart iğnesini Göndermeseydiniz keşke Hata yapmışsınız.
Şarj arızalarında Telefon Adaöptör ve USB kabloyu göndermeniz yeterli.
Şuan bir sıkıntı yok taktığım gibi " Hızlı Şarj Oluyor " Yazdı.
Sim kart iğnesi falan hepsini gönderdim kutunun içindeydi direkt kutuyla birlikte :D Normal iğne ile açıcam mecbur

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Şuan bir sıkıntı yok taktığım gibi " Hızlı Şarj Oluyor " Yazdı.
Sim kart iğnesi falan hepsini gönderdim kutunun içindeydi direkt kutuyla birlikte :D Normal iğne ile açıcam mecbur
Hızlı Şarj oluyorsa sıkıntı yok bende göndermeyi düşünüyorum. Kronemetreyi açık tutun isterseniz.
Mecburen ugun bir iğneyle açmaya çalışıcaksınız.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Hızlı Şarj oluyorsa sıkıntı yok bende göndermeyi düşünüyorum.
Kronemetreyi açık tutun isterseniz.
Mecburen ugun bir iğneyle açmaya çalışıcaksınız.
Şarjım %50'de geldi zaten elime bir daha ki şarj etmemde zaman tutarım. Göndermeyi düşünüryorsan eğer " " burdan kayıt yaparak gönderin öteki türlü baya bekletiyorlar böyle daha bir vip oluyormuş :D

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Şarjım %50'de geldi zaten elime bir daha ki şarj etmemde zaman tutarım. Göndermeyi düşünüryorsan eğer " " burdan kayıt yaparak gönderin öteki türlü baya bekletiyorlar böyle daha bir vip oluyormuş :D
Teşekkürler. Göndericem bi ara :)
Kronometre açıkken %15 seviyesinden %100'e kaç dk'da dolduğunu da bakın derim çünkü anlatılanlara göre cihaz %15^den %50^ye yarım saat'de ulasıyor mus.

Son düzenleme:
BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Şarj %15'ten %100'e 1 Saat 48 Dakika'da Ulaştı

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Şarj aletinde sorun yok dimi ?
Norton mobile kullanmanı öneririm,
Uygulamada Risk varmı yok mu gösteriyo.
Pili çok tüketen uygulama varsa gösteriyo.