Zokora'nın cezası belli oldu !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Zokora'nın cezası belli oldu !

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray maçında kırmızı kart gören ve Gençlerbirliği maçında forma giyemeyen Didier Zokora'nın cezasını açıkladı.. Kurul, bordo mavilileri de cezalandırdı..
PFDK'nın verdiği karar ve gerekçesi şöyle:
"TRABZONSPOR A.Ş.’nin, 11.12.2011 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı takdiren ve teşdiden 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. sporcusu DEGUY ALAIN DIDIER ZOKORA’nın, rakip takım sporcusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir"

arslansem

arslansem

Üye
Federasyonda Gsaray lobisi var diyenler Fbahçe'nin nesi var bu konuya yorum yapsın :) kırmızı tam skandaldı Ali ne diyorsun bu işe?

alien61

alien61

Üye
Tüm yorumcuların kırmızı ağır dediği pozisyona 3 maç ceza verenlerin cezasını Allah verecek!

• Beğen
Tepkiler: 61semih
greenmile

greenmile

Üye
galatasaray lobisi işte.. elmanderi 1 maça indiren zihniyetin eseridir bu.

Kardeşim bu cezayı 3 maç vermelerin tek sebebi gsli elmanderin 2 maçtan daha fazla hak etmiş olduğu cezayı 1 maça indirip fenerbahçe maçında oynatmalarıdır.Sizinkini düşüremezlerdi bu sefer fenerbahçe ayaklanacaktı hep bize karşı cezaları indiriyorsunuz diye olay bu kadar basit

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
3 maç vermeleri resmen saçmalık . Adam dirsek dahi atmadan , 3 maçtan men ediliyorsa bu tff yazıklar olsun ...

• Beğen
Tepkiler: arslansem
arslansem

arslansem

Üye
galatasaray lobisi işte.. elmanderi 1 maça indiren zihniyetin eseridir bu.

Kardeşim bu cezayı 3 maç vermelerin tek sebebi gsli elmanderin 2 maçtan daha fazla hak etmiş olduğu cezayı 1 maça indirip fenerbahçe maçında oynatmalarıdır.Sizinkini düşüremezlerdi bu sefer fenerbahçe ayaklanacaktı hep bize karşı cezaları indiriyorsunuz diye olay bu kadar basit

:kop: valla yorum yok yahu :kop:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adamın cezası 2 maça düşürüldü ...
Bence 2 maç bile çok fazla ... Faul bile verilmeyecek pozisyon neredeyse , adama direk kırmızı verildi ...
Bir de adama ceza veriyorsun neden indiriyorsun be arkadaş ... Sözünün arkasında dahi duramayan bir Federasyona sahibiz ... Ben ilk defa bu sene gördüm cezaların bu kadar indirildiğini ... Ne kadar ezik bir federasyon oldu yahu ...

m542tf

m542tf

Üye
şike var şike

greenmile

greenmile

Üye
ayrıca bu kasap ujfalusi bir kere sarı kart görecek mi merak etmekteyiz:ehe

arslansem

arslansem

Üye
Adamın cezası 2 maça düşürüldü ...
Bence 2 maç bile çok fazla ... Faul bile verilmeyecek pozisyon neredeyse , adama direk kırmızı verildi ...
Bir de adama ceza veriyorsun neden indiriyorsun be arkadaş ... Sözünün arkasında dahi duramayan bir Federasyona sahibiz ... Ben ilk defa bu sene gördüm cezaların bu kadar indirildiğini ... Ne kadar ezik bir federasyon oldu yahu ...
Ali bence 2 maç vereceklerdi 1 maça indiremeyiz dedikleri için 3 verip 2'ye düştüler :) gençlerbirliği maçı işi bozdu :)

----------Eklendi @ 23:11:20 ---------- Yazıldı @ 23:10:45 ----------

ayrıca bu kasap ujfalusi bir kere sarı kart görecek mi merak etmekteyiz:ehe
Ujfalusi'nin 4 sarı kartı var Murat Gsaray'ı iyi takip edemiyorsun :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aynen Semih ... Federasyonun ne yaptığı belli değil .. Ts haklı yani ...
Zokora oynasa ne olurdu ki be dostum... Keşke oynasa ...!

arslansem

arslansem

Üye
Sen ceza sınırında olduğunu takip ediyorsun sanırım da cezayı aldı geçti sıfırladı :) haftaya Semih cezalı ama defansımızda sıkıntı yok çok şükür

greenmile

greenmile

Üye
Sen ceza sınırında olduğunu takip ediyorsun sanırım da cezayı aldı geçti sıfırladı :) haftaya Semih cezalı ama defansımızda sıkıntı yok çok şükür

yok onu takip etmiyorum sarı kartlık fauller genelde bu adamda es geçiliyor.Bugünde birkaç pozisyon vardı o yüzden sordum

India

India

Üye
    Konu Sahibi
Biz ona tecrübe diyoruz adamlar yaptığı faulu bile bilinçli yapıyor ama bunu anlamak istemiyorsunuz herşey işinize geldiği gibi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Biz ona tecrübe diyoruz adamlar yaptığı faulu bile bilinçli yapıyor ama bunu anlamak istemiyorsunuz herşey işinize geldiği gibi

Lugano yapınca ne diyordunuz ?
Lugano ve URFALUJİ midir nedir , arasında ne fark var ?
:pro:

India

India

Üye
    Konu Sahibi

Lugano yapınca ne diyordunuz ?
Lugano ve URFALUJİ midir nedir , arasında ne fark var ?
:pro:

bırak şimdi luganoyu konumuz ujfalusi ayrıca adamın adını yazmayı bilmiyorsan aç vikipedi'yi bak kadromuza yazılışını öğrenirsin :good:

hatta ne ujfalusi'si zokora :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bize diyorsun işinize geldiği zaman konuşuyorsun diye , bir de kendine bak :D:D:D

Adamın adıyla dalga geçtiğimi bile anlamamışsın ...:ehe:ehe
Ya sana birşey demiyorum ben minik kardeş ...:d: Takıl kafana göre ...:D

greenmile

greenmile

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt