Zırhlı tasarıma sahip yeni Vphone M3 akıllı telefon resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Seviyorum böyle çılgın projeleri birde bunların tanıtım reklamları vs çok güzel oluyor :ehe

Akıllı telefon pazarında bir çok firma yeni modeller sunarken, bazı firmalar dış mekanda kullanım için zırhlı modellerini pazara sunuyorlar ve Çinli firmalardan bu tür dayanıklı tasarıma sahip modeller gelmekte. Bu Çinli firmalardan birisi olan Vphone da yeni bir zırhlı model sundu ve akıllı telefon Vphone M3 olarak adlandırılmış.

Vphone M3 akıllı telefon IP68 sertifikasına sahip ve bu da suya ve toza karşı dayanıklı olduğu anlamına geliyor. Ancak sadece bununla da sınırlı kalmayan firma darbelere, düşmeye, soğuk ve sıcağa, çizilmeye hatta ateşe dayanıklı olarak geliyor.

Fiyat olarak baktığımızda ise akıllı telefonun 119$ (812 Yuan) fiyat etiketine sahip olduğu görülüyor. Cihaz böylece benzer özellikler içeren diğer zırhlı akıllı telefonlar karşısında da fiyat avantajı ile ön plana çıkıyor.

Vphone M3 akıllı telefonun teknik özelliklerine gelirken, yeni cihaz 5" büyüklüğünde dokunmatik ekran içerirken, akıllı telefonun ekran çözünürlüğü ise 1280x720 piksel HD olarak belirlenmiş. Akıllı telefon MediaTek tarafından geliştirilen dört çekirdekli işlemcili MT6735 yonga setinden güç alıyor.

Yeni akıllı telefonda sistem belleği 2GB ve dahili veri kapasitesi de 16GB olarak yer alırken, bu kapasite microSD kart ile artırılabiliyor. Vphone M3'ün arkasında 13MP kamera bulunuyor, ayrıca ön kamera da 5MP çözünürlük sunuyor. 4.500mAh batarya içeren cihazın ayrıca işletim sistemi de Android olmakta.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Görene Cepheye Gidicez Sanır :D Ateşte Ediyormu :P

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve kralberk13
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
aynen zaten ilk gördüğümde savaşa gideceğimizi sandım :D canlı bombaya bile karşı gelir darbe almaz :D
Bizim Dayı Oğulları Mermiye Kafa Atıyor BUneki :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Buğra
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Askerler için ideal [emoji846]

#

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ateşe dayanıklı olması güzel olmuş her gün telefon yakmaktan zevk alıyordum bari fazla ücret ödemeden sürekli bu cihazı yakarım temizleyip ertesi gün tekrar yakarım

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ateşe dayanıklı olması güzel olmuş her gün telefon yakmaktan zevk alıyordum bari fazla ücret ödemeden sürekli bu cihazı yakarım temizleyip ertesi gün tekrar yakarım
Tabi Herkesin Hayatına kimse Karışamaz :D Hatta İki İzgara Şaç Kavurma Oh Mis :D

• Beğen