Zippo Lighter 1.1

Sponsorlu Bağlantılar

yarkinn

yarkinn

Üye
    Konu Sahibi
Zippo Lighter 1.1

Bu programı duymayan yoktur heralde. Iphone'unuz için zippo çakmak. Sağa sola döndürünce ipodu ateş de oynuyor.

• Beğen
Tepkiler: atarox, bozkurtmuharrem, atamankzki ve 12 diğerleri

yarkinn

yarkinn

Üye
    Konu Sahibi
görmeyen kalmasın.:yuru

meyhaneci5858

meyhaneci5858

Üye
paylaşım için tşkler, emeğine sağlık

yarkinn

yarkinn

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek :)

proza

Üye
ben indirdim fakat kuramadım yardımcı olursanız sevinirim

yarkinn

yarkinn

Üye
    Konu Sahibi
İndirdiğin ipa dosyasına iki kere tıklarsan itunes açılacaktır. Ipodunu sync yaptığında program yüklenmiş olur. Bunları yapabilmek için "jailbreak" yapmış olman lazım cihaza. Jailbreak yapmadıysan yani aldığın gibi kullanıyorsan cihazı, uygulamayı yükleyemezsin. Jailbreak için forumda rehberler ve konular mevcut. Göz atmanızı öneririm:oke:

accaliskan

Üye
benim cihaz jb'li ama yüklenmiyor.
Dosya fixlen miş mi???

meyhaneci5858

meyhaneci5858

Üye
kardeş sanırım dosyada hata var, itunes yüklemeyi yaparken hata veriyor ve yüklemeyi iptal ediyor.
(bunun haricinde birçok kırılmış ipayı yüklüyorum sorunsuz çalışıyor)

yarkinn

yarkinn

Üye
    Konu Sahibi
Neden sorun verdi anlamadım tekrar upload edeceğim en kısa zamanda

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
bunun İFLAME si var MUM üflüyon sönüyo felan o daha güzel bence. ama yinede paylaşım için sağol.

sivaslı_nonemn

Üye
bu uygulamanın lınkı nerde goremedım yardımcı olursanız sewınırım

yarkinn

yarkinn

Üye
    Konu Sahibi
Buyrun link :

bu arada çalırsa geri yorum yazar mısınız? Bazı arkadaşlar sorunlu demiş dosyaya yenileyeceğim ama sınav dönemindeyim zaman ayıramıyorum. Bir de siz bakın çalışıyor mu

hitmachine16

Üye
bende indirdim burdan cihazım jailbreakli ipod touch 2g diğer oyunları yüklerken itunestan sorun olmuyor fakat bunu yüklerken hata veriyor itunes

yarkinn

yarkinn

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR YENİ UPLOAD YAPTIM BİR DE BUNA BAKIN. İLK MESAJIMI NASIL DEĞİŞTİRECEĞİM BİLMİYORUM. BUNU İNDİRİN DİREK

hitmachine16

Üye
yine olmuyor authorize yapmalisin diyor yani yetki ver diyo bu bilgisayardan kurmak için tamam deyince uygulamayı alan kişinin email adresi çıkıyor ve şifre istiyor sanırım kırılmamış bu dosya sizde nasıl sorunsuz çalışıyor çıkan adres bu [email protected] kodu varsa paylaşırsanız çok makbule geçer

yarkinn

yarkinn

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi anladım...

Ben kendi kullandığım programı upload etmiştim bu nedenle kendi mail adresimi sormuş sizlere. En kısa sürede cracklisini bulmaya çalışacağım.

--------------- Ekleme ---------------

c-r-a-c-klisini*

hitmachine16

Üye
ilgin için teşekkürler

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
dostum program uploadinda hic birsey yok ben indirdim rar dosayasini actim icinden bu the flames rock muzik grubunun sarkisi bide zipponun dosyasi cikti onuda i tunese attim yukledi de hmn bir sorun yok

kuduruklaz

kuduruklaz

Üye
bu programı kp500 ck de kullanabilirmiyim yada onun için olanı var mı ?

hitmachine16

Üye
uygulamanın çalışanını buldum buyrun

Üst Alt