Zeus V7 - LG Optimus Black

Sponsorlu Bağlantılar

huseyinekrem

huseyinekrem

Üye
Bu rom iyide launcherdan dolayi tus kilidini devre disi birakamiyoruz...

webdogu

Üye
Arkadaşlar selam,

size saatlik maceramı özetlersem;

1. Öncelikle zeuxxx blogdan kaldırmış, başka yerden buldum, bilmem sağlam mı indirdim.

2. IZS ROM (ICS) yüklü idi, cwm ile boot edip yükleyeyim dedim, wipeladım resetledim, telefon brick oldu.

3. Daha sonra rom'da mı sorun var dedim, orjinal ics stock roma döneyim dedim, kz dosyasını bine çevirdim, bu çeviricinin cwmli bootlu yapayım mı sorusuna evet dedim, yükleme bittiğinde telefon lg logosu altinda servis hatası mıydı neydi o hatayı verdi, hayda dedim, araştırdım o cwm bootlu çevirince sorun olabiliyormuş, temiz haliyle tekrar çevirdim yükledim, telefon ics stock roma döndü kurtuldu.

4. ics stock rom'da, zeusu yükleyeyim dedim, rootlayıp cwm bootloader yükledim ve zeusu yüklemeye çalıştım yine brick, lg logoda kalıyor.

5. yine başa döndüm, bu sefer gingerbread stock roma döneyim sanırım icsden gingerbread romuna döndü mü böyle oluyor dedim, v20a yükledim, telefon bunda da başarılı şekilde flashlandı ve açıldı.

6. sonra v20d patched rootlu romu yükleyeyim dedim, yanar döner lg logosu ile bootta restart atıp durdu. tekrar v20a rootsuz roma döndüm.

şimdi ben özetle temizinden v20 stock tr romdayım,

huexxxin izs v1.1 romundan zeusa gidemiyorsun,
ics stock romdan zeusa gidemiyorsun,
gb stock romdan zeus yine patlıyor,
gb stock romdan zaten v20d rootlu tr de olmadı, spanish vardı o oluyordu belki md5 sorunudur, yani mesele rootlu gingerbreadden başlamaksa onla yaparız.

ya ben bu zeus 7 ya da 6.4ü yüklemek için telefonumu hangi sistemden yola çıkmalıyım Allah aşkına?
Ayrıca interneti alt üst ettim, bir tek buradaki postta bu arkadaşı buldum, belki dosya hatalı mıdır nedir, fakat hem 7 hem 6 iki versiyonu da indirdim, ikisi de brick olup logoda kalıyor, yine de sorun dosyalar ya da indirmede ise elinde temiz zeus romu olan var mıdır?

bu kadar üşenmeyip yazmamın sebebi araştıran binlerce p970 sahibi için tecrübe paylaşımıydı, ahali artı özellikle saatlerce kafayı yiyen ben için birileri tartışmaya dahil olursa sevinirim? o kadar ics jelly bean ve stocklar custom romlar arası gittik geldik hiç bunları yaşamadık, sevdamız hızlı stabil bir p970 idi, bu romu denemek istiyorum, marvel rom da var gingerbread ama bu zeus daha iyi diye okudum yabancı kaynaklarda, ics ve cyanogen jb romlarından memnun değilim, özetle yükleyenler hikayelerini ve benim durumun kritiğini paylaşabilirler mi?

sağolun şimdiden..

alaStar

alaStar

Üye
Kardeş izs v0.2 yi yüklemeyi dene birde wipe yaptıktan sonra mount and storage kısmından format system seçeneğinide uygulayın

webdogu

Üye
Kardeş izs v0.2 yi yüklemeyi dene birde wipe yaptıktan sonra mount and storage kısmından format system seçeneğinide uygulayın

can dostum izs 0.2 diye bir rom mu var? ben bilmiyorum, şöyle bir baktım bir sonuç da çıkmadı?

yukarıdaki meseleleri okuyup yanlış yapılan veya sorun görülen konular hakkında fikir belirtebilecek kimse yok mudur?

izsden zeus olmuyor,
izsden ics oluyor,
icsden zeus olmuyor,
icsden gbye dönüyoruz,
gbden zeus yine olmuyor.
lg logoda kalıyor brick oluyor yani.

yükleyenler kendi sistem durumlarını paylaşsa neyin üstüne nasıl yüklediler?

- - - Eklendi - - -

bu bütün mesele sanırım v20x sürümlerinden kaynaklıydı,

1. v20o bir rootlu rom flashlayın. buradaki temizen çalıştı:
2. daha sonra zeus v64ü yükledim, bootladı sorunsuz.

tarihe ve arayanlara not düşülsün. (:

ics jelly bean falanda iseniz, özetle önce bir stock rom atın v20o olsun, sonra yukaridaki verdiğim sayfadaki zipi indirip içindeki rootlu v20o flashlayın, sonra bu sistem çalışınca cwm ile zeus 6.4 ya da 7 yükleyin..

Üst Alt