[ZeptoLab] Cut the Rope v0.00(1) Nokia Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

yakuti

yakuti

Üye
"Cut the Rope", Karoshi (bkz. http://www.maxicep.com/symbian-3-oy...ymbian-3-signed-557144.html?highlight=Karoshi ) oyunu ile birlikte Symbian'ın bugüne kadar gördüğü en güzel oyunlardan biri.
Gerçekten olağanüstü...
Angry Birds bu oyunun yanında halt yemiş.

Teşekkürler Sensation .

Zevkler ve renkler tartışılmaz bence yanlış kelimeler kullanmışsınız. Angry Birds ve Cut The Rope iPhone için çıktıklarında ikisine de hasta olmuştum sonunda Cut The Rope ile birlikte ikisini de oynayıp bitirme imkanım oldu. Sizin önerdiğiniz Karoshi oyununu ise kurup denedim bence mario nun çok kötü bir uyarlamsından başka birşey değil hiç beğenmedim şahsen...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Zevkler ve renkler tartışılmaz bence yanlış kelimeler kullanmışsınız. Angry Birds ve Cut The Rope iPhone için çıktıklarında ikisine de hasta olmuştum sonunda Cut The Rope ile birlikte ikisini de oynayıp bitirme imkanım oldu. Sizin önerdiğiniz Karoshi oyununu ise kurup denedim bence mario nun çok kötü bir uyarlamsından başka birşey değil hiç beğenmedim şahsen...

Karoshi'yi tam olarak oynamamışsınız sanırım.
Oyunun gerek amaç, gerekse düşündürücülüğü yönünden Mario ile uzaktan yakından ilgisi yok.
Yorumumda Cut The Rope ve Karoshi'yi vurgulamamın sebebi, ikisinin de gerçekten zeka ve düşünme yeteneğini geliştiren ve bunları yaparken eğlendirmesini bilen mükemmel oyunlar olması.
Tabi siz zeka oyunları yerine "eğlence, yarış, savaş vb" oyunlardan hoşlanıyorsanız yorumumu farklı algılamanız normal.
Saygılarımla...

stetra

Üye
süpersin teşekkürler

Remember Me

Remember Me

Üye
güzelmiş teşekkürler

xxcosworthxx

Üye
teşekkürler

yakuti

yakuti

Üye
Karoshi'yi tam olarak oynamamışsınız sanırım.
Oyunun gerek amaç, gerekse düşündürücülüğü yönünden Mario ile uzaktan yakından ilgisi yok.
Yorumumda Cut The Rope ve Karoshi'yi vurgulamamın sebebi, ikisinin de gerçekten zeka ve düşünme yeteneğini geliştiren ve bunları yaparken eğlendirmesini bilen mükemmel oyunlar olması.
Tabi siz zeka oyunları yerine "eğlence, yarış, savaş vb" oyunlardan hoşlanıyorsanız yorumumu farklı algılamanız normal.
Saygılarımla...

Pek tabii ki ben de oyunun eğlendirme yönü yanında zeka geliştirici özellikte olmasını isteyenlerdenim sizin gibi Cut the Rope'u da bu yönüyle çok beğeniyorum zaten. Benim eleştirim sadece olaya Angry Birds'ü dahil etmenizeydi. Zira Karoshi için yaptığınız uyarı çerçevesinde Angry Birds'ün de 3 yıldız almak için açı ve taktik geliştirme açısından zeka ve düşünme yeteneğini geliştirdiğine inanıyorum ben şahsen. Başta dediğim gibi zevkler ve renkler tartışılmaz o yüzden ben sivri uçlu söylemlerden hep kaçınmışımdır ana düşüncem budur...

Saygılarımla,

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

pieceofmoon

pieceofmoon

Üye
sertifika hatası alıyorum beyler :((

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
teşekkür ederim.güzel oyunmuş.

thurq123

Üye
en beğendiğim oyunlardan biri oldu çok teşekkürler

benighted

benighted

Üye
oyun bitti butun bolumler 3 yildizla ancak diger bolumler icin yakinda gelecek diye yaziyor ama androidlerde diger bolumler var bize ne zaman gelir bilgisi olan varmi

omerb

Üye
teşekkürler emeğin için:good:

arslanla

arslanla

Üye
benighted savesini paylaşır mısın? (mümkünse link medifire)

arslanla

arslanla

Üye
ben de bilmiyorum nerde olduğunu:(

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben de 20 gün kadar önce bitirmiştim oyunu.
Tüm seviyeleri 3 yıldız alarak bitirdim.
Gerçekten çok zorlu bölümler vardı :)

Oyunun save dosyasının olduğu klasör hangisi yada nerde kayıtlı bende bilmiyorum ama aşağıdaki klasörün içinden çıkan dosyaları (CutTheRope.rsc ve CutTheRope.mif)
X-plore yardımıyla oyunun kurulu olduğu dizindeki (C: yada E:) \Resource\Apps dizini altına kopyalayıp bir dene bakalım.
(Kendi telefonumda bulunan dosyalar. İnşallah olur.)

peyaz32

Üye
teşekürler

tarxhn

tarxhn

Üye
:tşk:

Vefasız_Alem41

Vefasız_Alem41

Üye
Çok çok zevkli bir oyun çok beğendim teşekkürler :)