Zensis Theme DIY v1.50 S60v3 SymbianOS9 ( Gerçek Tema yapma programı )

Sponsorlu Bağlantılar

cr4n1um

cr4n1um

Üye
H-ack yapın diyorsun ama ben E51 kullanıyorum kardeş ve h-ack yapması çok sıkıntılı bir telefon 2kere susturdum telefonu jaf ve pheonix ile :) daha da uğraşmam :D inşallah bu hafta sonu genpa'dan bir arkadaş jaf makinası ile h-ack deneyecek aksilik çıkmazsa ;) ondan sonra deneriz programını.. Teşekkürler..

unne16

Üye
asd

egerciemre

egerciemre

Üye
iyi paylaşım tebrikler

karakule100

karakule100

Üye
Teşekkürler:oke:

full force

full force

Üye
sağol

faruk_k55

Üye
sertifika hatası veriyor yinede sağol

orhangazi44

orhangazi44

Üye
teşekkürler

s.keskin.36

Üye
6220c de denedim dosya bozuk diyo

gorkemm55

gorkemm55

Üye
teşekkürler

Zlatan tolga

Üye
iyi

speed92

speed92

Üye
sağol kardeşim çok işime yaradı

kendal_47

kendal_47

Üye
teşekkürler güzel paylaşım yalnız ilk bir kaç gün kullandım sonrasında programa giremiyorum silip yeniden yükledim teli yeniden başlattım olmuyor tel n82 ama program çok güzel

faruk4679

Üye
Zensis Theme DIY v1.50 S60v3 SymbianOS9 DOSYAYI İNDİRDİM dosya bozuuuuk yinede elinize sağlık bilginiz olsun
elinizde sağlam Zensis Theme DIY v1.50 S60v3 SymbianOS9 n70 için Zensis Theme DIY programı yokmu acaba arkadaşlar paylaşım için teşekürler herşey gönlünüzce olsun
ben bu programı yurt dışında n 73 tlf kullandım süper ve ne yazıkki mmc kartıma yanlışlıkla format attım veee
2 yıdır türkiyedeki telf culara soruyorum vallahi bulamadım nokia n70 için bu programda bana yardımcı olur veya
paylaşırsanız minnetkar olurum saygılar [email protected] bekliyorum veee tüm www.maxicep.com site yöneticilerine ve paylaşımcı arkadaşlara SLM...

ceylanpinarlim

ceylanpinarlim

Üye
bendede Çalısmıo tel n73

vedat533

vedat533

Üye
ç.g

tolga80

tolga80

Üye
paylasim için tesekkürler.