Telefon Tavsiyesi Zenfone 5 lte, Dark Evo P60, Victor U2

Sponsorlu Bağlantılar

ibo_328_06

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 5 lte, Dark Evo P60, Victor U2
Zenfone 5 lte, Dark Evo P60, Victor U2 arkadaşlar bu üç telefondan oyun ve fiyat performansı için hangisini almalıyım. Peşin ödemeyeceğim için TTNET'in Zenfone 5 kampanyası ayda 30 tl taksitle bu telefon bu yüzden çazip geliyor. Bir de sizlerin görüşünü alayım dedim.

98farom98

98farom98

Üye
Kardeşim kesinlikle ben zenfone 5 derim pişman olmazsın :oke:

• Beğen
Tepkiler: ibo_328_06
KayraBey

KayraBey

Üye
Asus...

byAndroid

byAndroid

Üye
Victor U2 akar :D

• Beğen
Tepkiler: underysfff

ibo_328_06

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu alacağım telefon zenfone 5 LTE versionu yani 1gb ramli modeli. Bunu alayım mı yoksa diğer alternatiflere mi yöneleyim?

byAndroid

byAndroid

Üye
Arkadaşlar bu alacağım telefon zenfone 5 LTE versionu yani 1gb ramli modeli. Bunu alayım mı yoksa diğer alternatiflere mi yöneleyim?
LTE Modeli alınmaz 600 lira asla etmez git in touch 4 al daha iyi :D

ibo_328_06

Üye
    Konu Sahibi
LTE Modeli alınmaz 600 lira asla etmez git in touch 4 al daha iyi :D

diğer telefonlar kredi kartına taksit yapmıyorlar yapsalar da kredi kartım yok ben Asus Zen 5 LTE yi sipariş verdim idare eder şimdilik ... :D

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye

ibo_328_06

Üye
    Konu Sahibi
Evet ben aldım iyi bir cihaz toplamda 696 tl ye geliyor

zaferozkan

zaferozkan

Üye
normal versiyon değil o düşük, keşke almasaydınız, Bimde verdi bir ara

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Var işlemci, hafıza da olabilir, 1gb ram artık yetmiyor, s3 kullanıyorum cm11 hariç hiçbir rom istediğim akıcılıkta değil,resmen mecburen cm11 e çakıldım, kaldım, zenfone 2 yi bekliyorum türkiyeye geldiği an alacağım fiyat ve performans olarak muhteşem bir cihaz,

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Var işlemci, hafıza da olabilir, 1gb ram artık yetmiyor, s3 kullanıyorum cm11 hariç hiçbir rom istediğim akıcılıkta değil,resmen mecburen cm11 e çakıldım, kaldım, zenfone 2 yi bekliyorum türkiyeye geldiği an alacağım fiyat ve performans olarak muhteşem bir cihaz,
Ben telefonda oyun oynamak , sadece akıcı bir android cihaz arıyorum , bu cihazı veya başka bir cihazı tavsiye eder misiniz

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Vallahi arkadaşım o maddi durumunla alakalı, ne denir ki, paran varsa kalite bir cihaz alır istediğini rahat rahat yaparsın,

skylinegti

skylinegti

Üye
diğer telefonlar kredi kartına taksit yapmıyorlar yapsalar da kredi kartım yok ben Asus Zen 5 LTE yi sipariş verdim idare eder şimdilik ... :D
seçeneklerin arasından en iyisini almışsın hayırlı olsun...

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Ben iki gün önce zenfone 6 aldım s3 e 450 veren çıkınca üstüne 150 daha ekleyip, 1 aylık bir cihaz buldum sahibinden den, çok memnunum

Üst Alt