Zenfone 2 Hızlı ROOT

Sponsorlu Bağlantılar

JustADreamer

JustADreamer

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 2 Hızlı ROOT
UYARI : Bu işlemlerde telefonunuzun başına gelecek herhangi bir olaysan sorumluluk kabul etmiyorum. Her zaman ufakta olsa bir risk vardır.

Merhabalar Arkadaşlar ;

Bu yazımda Zenfone 2 'ye tek tıklamayla nasıl root atacağınızı anlatacağım .

İlk olarak aşağıdaki linkten RAR dosyalarını teker teker indiriyoruz.

İndirdikten sonra dosyaları rardan çıkartalım hazır dursunlar.

Daha sonra hata ayıklama modunu açmamız gerekiyor. Bu modu daha önce açmadıysanız

Ayarlar-Hakkında-Yazılım Bilgisi menüsüne gelerek Derleme Numarası kısmına 7 kez basın.

Daha sonra ayarlar menüsüne Geliştirici Seçenekleri gelecek oradan USB Hata Ayıklmasını açık konuma getirin.

Normal Win 8.1 ve Win 10 (denediğim için söylüyorum) ADB driverlerı yüklü ama emin değilseniz RAR dosyalarının içindeki ADB ile ilgili olan (auto_install_adb-setup-1.4.2.exe) kurun.

Daha sonra telefonunuzu pc 'ye bağlayın . (PC'niz Blustacks varsa şu noktada görev yöneticisinden sonlandırın. Yoksa hata alırsınız.)

Daha sonra "Zenfone_quickroot.zip" içindeki 'Root_zenfone.bat' dosyasını çalıştırın. Telefonunuz yeniden başlatılıp rootlanacak. Daha sonra açıldığında SuperSu 'nun kurulduğunu göreceksiniz. SuperSu ayarlar menüsünde en altta bulunan Pro özellikleri aktifleştir butonuna tıklayarak full olmasını sağlayabilirsiniz.

Dip Not : Ben 2 farklı telefonda denedim . Zenfone 2 32GB 4GB Ram'li model. (ASUS_Z00AD -CPU-Z uygulamasının device bölümünden kendi modelinizi öğrenebilirsiniz.)

Dip Not 2 : Bu yazı xda-developers.com'dan alıntılanıp çevrilmiştir. Kendileri
'larının geliştirici tayfası .

UYARI : Bu işlemlerde telefonunuzun başına gelecek herhangi bir olaysan sorumluluk kabul etmiyorum. Her zaman ufakta olsa bir risk vardır.

GodMode

GodMode

Üye
Denemek lazım teşekkürler.

Yiğit Türkmen

Yiğit Türkmen

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Root işlemini anlattığınız gibi yaptım bir sorun çıkmadı.

Cicim

Cicim

Üye
Paylaşım için teşekkürler

memo23142314

memo23142314

Üye
telefondan indiremedim indir dedigimde bikac bayt indirip tamamlandi diyor

kuzenix

Üye
laser modeli için geçerlimi bu root

Yusuf2324

Üye
Ben denemiștim sorunsuz oldu paylașım için teșekkürler.

KELGER

KELGER

Üye
zenfone 2 android 6 rootlama ve root kaldırma bilen varmı ?

terry_more

Üye

Merhabalar Arkadaşlar ;

Bu yazımda Zenfone 2 'ye tek tıklamayla nasıl root atacağınızı anlatacağım .

İlk olarak aşağıdaki linkten RAR dosyalarını teker teker indiriyoruz.

İndirdikten sonra dosyaları rardan çıkartalım hazır dursunlar.

Daha sonra hata ayıklama modunu açmamız gerekiyor. Bu modu daha önce açmadıysanız

Ayarlar-Hakkında-Yazılım Bilgisi menüsüne gelerek Derleme Numarası kısmına 7 kez basın.

Daha sonra ayarlar menüsüne Geliştirici Seçenekleri gelecek oradan USB Hata Ayıklmasını açık konuma getirin.

Normal Win 8.1 ve Win 10 (denediğim için söylüyorum) ADB driverlerı yüklü ama emin değilseniz RAR dosyalarının içindeki ADB ile ilgili olan (auto_install_adb-setup-1.4.2.exe) kurun.

Daha sonra telefonunuzu pc 'ye bağlayın . (PC'niz Blustacks varsa şu noktada görev yöneticisinden sonlandırın. Yoksa hata alırsınız.)

Daha sonra "Zenfone_quickroot.zip" içindeki 'Root_zenfone.bat' dosyasını çalıştırın. Telefonunuz yeniden başlatılıp rootlanacak. Daha sonra açıldığında SuperSu 'nun kurulduğunu göreceksiniz. SuperSu ayarlar menüsünde en altta bulunan Pro özellikleri aktifleştir butonuna tıklayarak full olmasını sağlayabilirsiniz.

Dip Not : Ben 2 farklı telefonda denedim . Zenfone 2 32GB 4GB Ram'li model. (ASUS_Z00AD -CPU-Z uygulamasının device bölümünden kendi modelinizi öğrenebilirsiniz.)

Dip Not 2 : Bu yazı xda-developers.com'dan alıntılanıp çevrilmiştir. Kendileri
'larının geliştirici tayfası .

telefon ota olarak çalışmıyor usb arızalı. telefon üzerinden nasıl rootlarım?

Üst Alt