Zarchiver Donate V0.6.7 (tavsiye Edilir)

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Zarchiver Donate V0.6.7 (tavsiye Edilir)

EN GELİŞMİŞ DOSYA YÖNETİCİSİ

ZArchiver Pro version:

* Light and dark skin;

* Modification of the files in the archive (see notes);

ZArchiver - file manager with many features for managing archives. The program has a simple and functional interface.ZArchiver lets you:

* Copy/Delete/Rename file and folder;

* Create following archive types: 7z (7zip),zip, bzip2 (bz2), gzip (gz), XZ, tar;

* Decompress archive types: 7z (7zip), zip,rar, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, lzh, lha,lzma, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm, zipx, mtz,chm, dmg, cpio, cramfs, img (fat, ntfs, ubf),wim;

* View archive contents: 7z (7zip), zip, rar,bzip2, gzip, xz, iso, tar, arj, cab, lzh, lha,zma, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm, zipx, mtz,chm, dmg, cpio, cramfs, img (fat, ntfs, ubf),wim;

* Create and decompress password-protected
archives;

* Edit archive: add/remove files to/from the archive (zip, 7zip, tar, apk, mtz);

* Create and decompress multi-part archives:7z, rar(decompress only);

* Partial archive decompression;

* Open compressed files;

* Open an archive file from mail application;

* Extract splited archives 7z, zip and rar(7z.001, zip.001, part1.rar, z01).Key features:

* Multithreading support (useful for multicore processors);

* UTF-8/UTF-16 support in filenames.Allows you to have national symbols in compressed filenames;

* No need to enable multiselect mode. You can select files by clicking on icon to the left of the filename.

Market Linki:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sak54, duhust1, mtrhsts ve 4 diğerleri

byl82

Kapalı Hesap
teşekkürler çok güzel program herkese tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
muratena

muratena

Üye
tşkler

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim akadaşlar en iyi dosya yöneticisi bence

turkemrah

turkemrah

Üye
:tşk:

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
tesekkurler

• Beğen

yaves

Üye
ZArchiver Pro sürümü :

* Işık ve koyu ten ;

*Arşivdekidosyaları Modifikasyonu ( bkz. notlar ) ;

ZArchiver - arşivleri yönetmek için birçok özelliği ile dosya yöneticisi . Program basit ve işlevsel bir interface.ZArchiver yapmanızı sağlayan etti :

* Kopyala / Sil / dosya ve klasör yeniden adlandırma ;

* Arşiv aşağıdaki türleri oluşturun: 7z ( 7zip ) , zip , bzip2 ( bz2 ) , gzip ( gz ) , XZ , katran ;

* Arşiv türlerini açilmasi : 7z ( 7zip ) , zip , rar , bzip2 , gzip , XZ , iso , tar , ARJ, CAB , LZH, LHA , lzma , Xar , tgz , KANITLAMA , Z , deb , rpm , Zipx , mtz , chm , dmg , cpio , cramfs img ( fAT, NTFS, UBF ) , wim ;

* Profil arşiv içeriğini : 7z ( 7zip ) , zip , rar , bzip2 , gzip , xz iso , tar , ARJ, CAB , LHA , LZH, zma , Xar , tgz , KANITLAMA , Z , deb , rpm , Zipx , mtz , chm , dmg , cpio , cramfs img ( fAT, NTFS, UBF ) , wim ;

* Oluşturun ve sıkıştırmasını şifre korumalı
arşivleri;

* Düzenleme arşivi : eklemek / dosyaları kaldırmak /arşivi ( zip , 7zip , katran , apk , mtz ) den ;

* Çok parçalı arşiv oluşturun ve sıkıştırmasını : 7z , rar (sadece sıkıştırmasını ) ;

* Kısmi arşiv dekompresyon ;

* Sıkıştırılmış dosyaları açın ;

* Posta uygulamasından bir arşiv dosyası açın;

* Özü splited arşiv 7z , zip ve rar ( 7z.001 , zip.001 , part1.rar , Z01 ) Anahtar özellikler . :

* Çoklu kullanım desteği ( çok çekirdekli işlemciler için yararlı) ;

* UTF-8/UTF-16 sıkıştırılmış dosya ulusal semboller var filenames.Allows destek ;

* Multiselect modunu etkinleştirmek gerek yok . Sizdosya adınınsolundaki simgeye tıklayarak dosyaları seçebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: cw_475 ve TheLastWarrior

callartt

Üye
Arkadaşlar Size yemin olsun en iyi dosya Yöneticisi. 3 aydır vazgecilmezim

• Beğen
yuvamem

yuvamem

Üye
Eniyi dosya yöneticisi çok memnunum.tesekkurler

• Beğen

callartt

Üye
Ya walla konu gözüme çarptıkça içine girip bir daha övesim geliyor. Böyle dosya yönetici yok ya.. Rar lari zipleri anında çıkarıyor. Mesela 500 mb lik bir zip i pc hızında açıyor. Hem dosya Yöneticisi, hem zip rar vs çıkarıcı. Tek kelimeyle. Dostum bu bir harika :). Beyler destek verilmesi lazım bu programa

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
çok iyi aynen

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

• Beğen
eren3546

eren3546

Üye
solid explorer i tek gecerim

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Guzel ancak X-plore kadar degil.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
xplorenin android sürümü karışık ayrıca büyük boyurlu dosya açma konusunda bunun kadar hızlı değil

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
xplorenin android sürümü karışık ayrıca büyük boyurlu dosya açma konusunda bunun kadar hızlı değil
İlk basta bana da karisik geliyordu haklisin. Ancak su anda alistim insan alisinca ne kadar fonksiyonel oldugunu anliyor.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
xplore ile 1 klasör taşımak için 5 dk uğraşmıştım

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Genelde sol tarafi kullanacaksin. Nereye tasimak istiyorsanda sag taraftan sececeksin. Sol taraftan tasimak istedigin dosyayi sec ve tasi de veya kopyala diyip kopyalamadan sonra dosyayida sil diyebilirsin. Bu kadar basit. Bence Zarchiver den daha basit klasor veya dosya tasimasi. Sana diyorum alisincaya kadar zor gelir ama alistiktan sonra vazgecemezsin. Benim symbian dan sonra windows mobile ondan sonra da android teki vazgecilmezim x-plore.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
zarchiverde üstüne basılı tut klasörün taşıyacağın klasörü sec bırak ne gerek var sağdan sola soldan sağa sana xplore kullanışlı geliyor demmekkisymbiandayken xplore en iyisiydi benim içinde ama android sürümüne alışamadım bi türlü

Üst Alt