Z3 play store hatası

Sponsorlu Bağlantılar

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Z3 play store hatası

Oyunu 3 kere indirmeye çalıştım sorun bu bazen 403 hatası alıyorum mortal kombat X shadow Fight 2 de indiremedim

Karavelaa

Üye
Verilerini temizle(Google Hizmetler ve Store'ninkilerini)

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi

[emoji17]

abandonware

abandonware

Üye
Dear friend,
To resolve the error code 905 in Google play store do the following:
Go to settings menu--------->
Applications----------------->
Manage applications--------->
Select the all tab------------>
Now scroll down to
Google play store------------->
Select uninstall updates
This will uninstall the update and now you will be on older version of Play store.Now open the play store.It will again automatically update the Play store.Now install any app and you will see that the issue has been solved.All apps are able to install without error code 905.Have a nice day.

Just google it

abandonware

abandonware

Üye
Edit: MW2 ci kardeşim, seninle "prisoner" olanin mactavish olmadığıni konusmustuk diye hatırlıyorum, doğru mudur :hmmm (eski nickim: veyseloglu - hatırlarsın belki)

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Edit: MW2 ci kardeşim, seninle "prisoner" olanin mactavish olmadığıni konusmustuk diye hatırlıyorum, doğru mudur :hmmm (eski nickim: veyseloglu - hatırlarsın belki)
Ben de kendime ait olsun diye böyle koyduğumu söylemiştim hatırlamaz mıyım [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: abandonware
abandonware

abandonware

Üye
Ben de kendime ait olsun diye böyle koyduğumu söylemiştim hatırlamaz mıyım [emoji4]
Üniversite sınavları beni paslandirmis ya :hmmm Normalde benimde hatirlamam lazim, isin ucunda mw2 var sonuçta :sirit: sorun çözüldü mu bari?

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Üniversite sınavları beni paslandirmis ya :hmmm Normalde benimde hatirlamam lazim, isin ucunda mw2 var sonuçta :sirit: sorun çözüldü mu bari?
Dediğiniz yöntemi yaptım daha önce uk romu attım şimdi deniyorum bakalım ne olacak

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Akkye takıldım yükleyince bugün yarın haber veririm.

• Beğen
zencibitc

zencibitc

Üye
hangi romu yükledin ?

Üst Alt